Глобальні оголошення!



ІГРИ. А ви граєте?

Модератор: taranjka

ІГРИ. А ви граєте?

Повідомлення Naya » 05 січня 2011, 14:53

Я ніколи не тратила час на ігри.
Взагалі дуже мало грала якихось комп"ютерних ігр.
І на однокласниках завжди ігнорувала запрошення й поняття не мала шо там за ігри.
А то попалася...
Кожного ранку на хвилин 15 сім"я втрачає маму. Мама садить кропиву, моркву, бавовну і вирощує кролика.
Захожу раз на добу, щоб зібрати урожай та засіяти новий :zybu: :zybu: :zybu:
І шо головне - мені то приносить задоволення. Як мені всьо файно росте, і кролик дає шерсть, я продаю, щось купляю...
Можу виростити квіточки й подарувати друзям :zybu:

От. А тепер мені тре 7 друзів, шоб купити більше поле, бо вже мало місця. То би м дуже просила, кому не важко, зайти в гру Модний дом і почати грати. Не обов"язково грати(якщо не хочете), але почати. :oops: :oops: :oops: :oops:
І не смійтеся з моєї слабості :zybu: :oops: :oops: :oops: :oops:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення мешканка » 05 січня 2011, 14:56

До одруження грала багато. (стратегії, завоювання і визвольні місії). Потім-закинула ту справу і от, недавно, знову собі поскачувала ігри і трохи тим грішу (поки ще маю трохи вільного часу) Зараз граю в стратегію (Age of empires), а чоловік- в козаків.... Зато маємо спільну тему для розмови( обговорюємо плани нападу та розбудови власних імперій)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення Melisa » 05 січня 2011, 15:00

Я любила і люблю логічні ігри. Якось чоловік скачував заради мене Ейнштейна (не помню,як та гра називалась).
Тепер не граю взагалі (часу нема). Тому твоє повідомлення, Ная, (і не лише твоє) про запрошення в гру я ігнорувала.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення Marta » 05 січня 2011, 15:04

Я також ігри не люблю, проте Вконтакті грала і в Ферму, і ресторан свій розбудовувала, і ще щось там....Зараз надоїло, то не граю взагалі.
Marta Офлайн


 

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення Natalinda » 05 січня 2011, 15:50

мене затягую, тому навіть цікавиися не хочу що там і як, а прийму запрошення - то полюбе буде кортіти глянути, тому Ная вибачай.
Вже біль 2-х років ніяких ігр. А раніше грала всякі ферми веселі, зуми і так далі. Завязала :zybu:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення happymami » 05 січня 2011, 16:12

Я вагітною тащилася від Сімсів. Де мала свою сім*ю і навіть родила двійню :lol: . Правда двійня не вижила бо я не встигала і прибирати і їсти варити і памперси міняти :zybu: :zybu: :zybu:

Зараз ніяких ігр. Вважаю то пустою тратою часу для себе. Бо не маю стільки часу :zybu: . Якби мала - грала би. Але мене то затягує, тому краще на форумі попишу або підівчу один урок.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення TanenRom » 05 січня 2011, 16:49

колись грала, навіть десь диск ще залишився з іграми з приставок, але для компа - любила я найбільше супер маріо!!!
а зараз часу не вистачає, я комп уже три місяці чищу, і ніяк не дочищу :ugeek:

Naya, а в однокласниках треба щоб ми з тобою дружили???якщо так, то додай мене в друзі Тетяна Біль (Бозюн), ігри не граю, але запрошення приймаю - мені не важко!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення Naya » 05 січня 2011, 16:57

Добавила в друзі :)

Там треба почати грати. Бо інакше не зарахує. А потім можна й не грати.
Зараз дам запрошення в гру.
Дякую.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення Natalinda » 05 січня 2011, 17:25

Ой Лесю, та мені ше й тре якусь програму встановляти :crazy: то затяжко :crazy:
Виходить марно запрошення прийняла :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви граєте ігри?

Повідомлення lore1ei » 05 січня 2011, 17:28

колись Сімси грала, зараз не цікавить нічого.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Он-лайн ігри



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість