Глобальні оголошення!



Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Модератор: taranjka

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення TanenRom » 20 лютого 2011, 20:57

вона сиділа та гірко плакала. ручки та ніжки замерзли, але тут вона почула, що хтось заговорив до неї....
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення Marta » 21 лютого 2011, 03:13

Це був маленький ельф.
Він метушився, злякано визирав з-за величезної бурульки, одітий він був в білосніжний одяг, легкий та прозорий, і мав надзвичайно милі рожеві щічки.
Marta Офлайн


 

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення Nymydora » 21 лютого 2011, 03:47

Коли Ейа (ім'я саме таке, як треба!! :thumbsup: ) побачила ельфа, її страх кудись зник - вона завжди була дуже допитливою дівчинкою. Але, на жаль, вона ні слова не зрозуміла з того, що говорив їй маленький ельф.
- Плоро лсмчлосі длодо?? Длодо! Длододо! - повторював малий. Але Ейа тільки хитала головою:
- Я не розумію тебе. Ти хто?
Раптом ельф заметушився ще більше, почав бігти, але зашпортався за довгі носики своїх черевичків і впав.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення Перлинка » 22 лютого 2011, 21:03

Коли Ейя підійшла до нього ближче ,то виявилось,що він мертвий,бо довбанувся головою об велику крижину.Дівчинка не встигла навіть нічого подумати,як побачила,що під ним став топитись лід , тіло ельфа тануло на очах перетворюючись на пар і з землі почали пробиватись паростки невідомих їй досі рослин,що росли та квітли на очах .А в тих квітках були...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення mari » 22 лютого 2011, 23:21

:crazy: :gore: :help:(оце неочікуваний перехід подій:зав"язка сюжету)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення Liljondr » 24 лютого 2011, 01:33

Перлинка написав:Коли Ейя підійшла до нього ближче ,то виявилось,що він мертвий,бо довбанувся головою об велику крижину.Дівчинка не встигла навіть нічого подумати,як побачила,що під ним став топитись лід , тіло ельфа тануло на очах перетворюючись на пар і з землі почали пробиватись паростки невідомих їй досі рослин,що росли та квітли на очах .А в тих квітках були...


Ну от, я вже не зможу цієї казочки доні прочитати. :( дуже сумно і страшно все звучить :(
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення Liljondr » 24 лютого 2011, 01:37

Перлинка написав:.А в тих квітках були...


маленькі ельфенята. Ось так-то від одного ельфа народилося багато маленьких діток. Вони всі пищали і знову лепотіли на незнайомій мові : Длодо! Длодо! Длодо!
Оскільки всі маленькі дітки люблять молочко. Ейя подумала, що "Длодо" - це молоко. і пішла шукати цей чудовий білий та корисний напій
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення Marta » 24 лютого 2011, 01:51

Вона почала робити кроки, і помітила, що її сліди теж топлять сніг, і з-під нього починає рости трава і квіти.....
Вона побігла вперед, потім озирнулась- а за її спиною вже квітла величезна галявина, з
прекрасними рослинами, кругом стояв п"янкий аромат квітів, і від квітки до квітки літали маленькі ельфики, які збирали в ще менші відеречка солодкий нектар....
Всі вони співали на різний манер одне і теж слово : "Длооодоооо!..." і посміхались.
Marta Офлайн


 

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення TanenRom » 26 березня 2011, 00:57

Один з Ельфів узяв дівчинку за руку, та повів по доріжці уквітчаній квітами до високого замку...
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ваша улюблена казка в дитинстві. Пишемо нову казку...

Повідомлення mari » 30 квітня 2011, 10:33

А замок той був таким казковим, що ні словами передати, ні кольорами не намалюваати. І ве ж таки я спробую. Оточував замок не мур, а квітковий рай, такі квіти там були, що з цілої Землі везли їх туди садити.Маленькі озерця з лебедями розкинулись всередині палацу. А стіни були розмальованів дивовижними жар-птицями.
І коли дівчинка зайшла в замок- аж очі зажмурила, настільки яскравим , красивим і пахнучим було усе навколо.
Пообдивлялась вона навколо, і принц їй сказав: а давай пограємось в хованки.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Он-лайн ігри



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron