Глобальні оголошення!



Компанія Міст Експрес

Модератори: олеся, Любов

Компанія Міст Експрес

Повідомлення Lenysa » 12 квітня 2013, 15:56

Сьогодні мені прийшла посилка зі Львова в Тернопіль, але кур’єр, який вже будучи в мене біля будинку відмовився доставляти посилку в квартиру, обгрунтувавши це тим, що на 9 поверх він йти не буде тому, що, стомиться і нічого не зможе більше робити і приїде після 6 год.При тому, що доставка до дверей квартири оплачена. З таким я стикнулась вперше.Не розумію, чому оплативши послуги отримуємо у відповідь хамство.І обдзвонивши всі можливі гарячі лінії всі стають на захист свого працівника, а не клієнта ? В Канаду обов’язково сьогодні подзвоню.От цікаво хто, що скаже про цю компанію???
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення Ulkanet » 12 квітня 2013, 16:29

ти дзвонила до директора тої компанії і він як це пояснив???
най покаже де написано шо доставка до дверей підїзду, а не до квартири. чого зразу не попереджають що доставка до дверей підїзду. в піцентрі попереджають і шей кажуть шо розгружати не будуть :crazy:
з таким розкладом дешевше таксі в дві сторони взяти. :cry:
я взагалі поражаюся наскільки такі фірми вже безсовісні. беруть від 20 до 50 грн за доставку по місту, тобто під двері - та шей не буде він йти на 9 поверх. най ліфтом їде. :ireful: ти шо курєром йшов працювати - щоб спати на складі?? чи як???

то вже не перший раз таке чую, про різні фірми. навіть СМС здається писала як їй каляску привелки і лишили під підїздом і пофіг їм :cry:

напиши на ім'я директора скаргу на того кур'єра і на надані послуги. може хоч троха поміняють політику своєї компанії.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення Dribchuk » 13 квітня 2013, 09:54

Lenysa я завжди користувалася Мостом коли пересилала речі з США (остання посилка мені приходила 4 роки тому) і завжди доставляли речі у квартиру. Не знаю, може в них там щось помінялося, але раніше я ніколи не скаржилася на їх сервіс. Може це просто один працівник такий хамовитий попався?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення krapk@ » 13 квітня 2013, 13:24

нам теж з Німеччини через міст експрес доставляють, але то треба теж контролвати. Лиш я взнаю, що посилка перетнула кордон, то сідаю на телефон львівський потім тернопільський, аж поки не привезуть.Правда наші посилки пл 20 кг, він бачачи що я сама 48 кг якось не дуже вимахується і несе прямо в квартиру :wink:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 березня 2016, 21:28

Прийшла мені посилка через Міст експрес ще сьогодні вранці, тобто не додому прийшла, а до них вже на склад у Тернополі. Цілий день чекала, що задзвонять, так ніхто й не подзвонив. Я з ними вперше маю справу. Хто вже замовляв щось через них, підкажіть, скільки воно в них має відлежати, щоб вони його доставили? І контактів локальних, я так розумію, нема, лише номер гарячої лінії знайшла на сайті.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення Ameli » 07 березня 2016, 21:55

Нам декілька разів відправляли через міст-експрес. і їх просто відслідковувати по треку. там видно що доставленно в Львів а потім відправленно в тернопіль, доставленно на склад (в нас Біла) і на другий день формують доставку і тоді розвозять. і ще в нас таке було що посилку шманали..і все не прийшло то тепер я в онлайн консультації їм пишу зразу щоб водій все привіз цілим і матеріально зобовязаний вже він.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 березня 2016, 22:06

Ameli написав:доставленно на склад (в нас Біла) і на другий день формують доставку і тоді розвозять


А, ну тоді зрозуміло, якщо сьогодні приїхало на склад, значить розвозитимуть завтра (ну або післязавтра, бо завтра певно вихідний). Просто думала, що якщо ще зранку посилка на складі, то до вечора можна було і доставити.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення erinaceus » 08 березня 2016, 01:20

TaniaPicaSSo Користувалася Мостом вже дуже багато разів. Мені подобається. Досить швидко, все чітко і якісно. Проблем з їхнього боку майже не було. Зазвичай, доставка на наступний день після того, як прийшло на склад. Мені переважно доставляли під вечір. Зручно, бо привозять під двері. Працюють до пізнього вечора. Одного разу навіть кур'єр на велосипеді посилку привіз :ha: В онлайн-чаті в них на сайті можна вирішити всі нюанси. Плюс можуть дати номер кур'єра, для оперативнішого зв'язку і тоді конкретно з ним домовитися, що і коли. Ну і смс-інформування про рух вантажу в них постійно, деколи аж забагато :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення TYulia » 08 березня 2016, 08:43

Мені закордонні посилки вони швиденько привозять. Як прийде смс що є на складі, то деколи за пару годин вже додому привозять.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Компанія Міст Експрес

Повідомлення гра з вогнем » 10 березня 2016, 18:36

а я не люблю міст :crazy: :ha: більше того, я їх тихо ненавиджу, бо вони загубили дуже-дуже важливі речі через власну недбалість.
а потім ще й заставляли, ну як заставляли, наполягали, щоб я вирішувала це питання. дівчата, скажу чесно, поки я не викричалася на Володимира, питання з місця не зрушилося. а я дуже не люблю "розборок" в такому дусі. мені було дуже неприємно. при цьому я сказала, що більше ні з ким з їх команди говорити не буду, і хай тільки попробує мене зараз переключити. певно я була дуже зла, бо не переключили, прислали вибачення і вже за тиждень зробили все як треба (загубленого це не повернуло, але хоч щось)

хоча, якщо ніколи ще не мали справу з міжнародними відправленнями, то краще починати з моста. вони добрий старт, після них до всіх інших ставишся спокійно і з витримкою удава.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей