Глобальні оголошення!



Обережно! Шахраї!

Модератори: олеся, Любов

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 19 серпня 2015, 14:56

Тут є відео, як ймовірно, виглядає та жінка
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення mari » 19 серпня 2015, 21:40

так- це не нова модель, але дуже стресова тому й дієва

сьогодні мені переоповіли про такий епізод: з нашої лікарні одній лікарці зазвонили- лице в нею миттю змінилось і т.і.шок.крик...уточнення..заспокоєння..валідол..крапання

що було-її чоловік пару днів назада повернувся із за-кордон у із заробітків (хто про це міг знати???)

їй позвонили і сказали що у нього(назвали її по імені його по повному імені і інші подробиці про нього ((хто про це міг знати??)- проблеми дуже серйозні-щойно його зловили по передачі наркотиків паккету іншому ділеру.
але діло можна замяти ( і ці слова були для неї маяком-вона зрозуміла що це фігня і поставила трубку

чоловік в цей час був вдома і на кухні пив каву...

........і як потім в психотерапевтів не лікуватись
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення TYulia » 28 серпня 2015, 13:58

TYulia написав:Сьогодні в соц мережах таке прочитала:
..Тоді жінка вирішила поправити зачіску дівчинки і дістала ножиці, хотіла відрізати кулон, але в неї не вийшло. Тоді вона його відірвала. Після того хотіла зняти сережки, але не вийшло. Незнайомка помітила, що мій брат стежить за цим всі і покликала його до себе, щоб "підтянути шорти", після чого у малого зникли гроші і навіть цукерка. Потім запропонувала дітям прогулятись з нею, кожному подарувала по шаріку, завела за дім і сказала, щоб вони її почекали, бо її дитина хоче в туалет. Після цього вона зникла у невідомому напрямку...Ознаки: Зріст 160-165, чорняве довге волосся, приємної зовнішності, смуглява, в її дитине темне волосся,має клач з прінтом квіточок.


Здається її вже затримали
Шaхpaйкy, якa знiмaлa зoлoтi пpикpacи з дiтeй в oблacнoмy цeнтpi, викpили пpaцiвники мiлiцiї. Афepиcткy зaтpимaли нa Хмeльниччинi зa cкoєння aнaлoгiчних злoчинiв.

Зi cлiв нaчaльникa oблacнoгo yпpaвлiння внyтpiшнiх cпpaв Олeкcaндpa Бoгoмoлa, 42-piчнa житeлькa Чepкaщини пiдoзpюєтьcя y cкoєннi pядy кpaдiжoк нe тiльки в Тepнoпoлi, a й в iнших oблacтях.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення yultsya » 25 вересня 2015, 22:04

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nelly » 02 лютого 2016, 16:16

Така зла, така зла :ireful:
Дзвонить до мене тільки що молодий енергійний хлопчина з номера 091
представляється сотрудником служби безопасности ПриватБанка: у нас произошел сбой все Ваши счета и карти блокируются, а средства переведутся на транзитний счет, меня за Вами закрепили і бла бла бла. Я набралася злості, треба було дослухати що то він від мене хоче, кажу що я сотрудник і сама собі все вирішу і що такого немару у Привату немає. Він мені сказав, що я не можу бути сотрудником,що це телефон не Приват а СБ, що заблокує мої карти і вибив. Вибачти за нецензуру але КОЗЛИ НАСТОЯЩІ.
Народ будьте обережні нікому нічого не говоріть :cry: :cry: :cry:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення TattyMummy » 02 лютого 2016, 21:37

До моєї мами 2 тижні тому подзвонив чоловік. Вона була не в місті, якраз поговорила зі мною по телефону.
Назвав прізвище і ініціали!!! мами і сказав, що наша бабця (мами мама) лежить з його мамою в лікарні. І нашій бабці терміново треба гроші на лікування.
Якби мама не поговорила зі мною декілька хвилин перед тим і не знала, що в нас і бабці все добре, то злякалась би не на жарт. І хтозна чи би з переляку не наробила дурниць з перекиданням грошей і т.п.
Попереджайте своїх рідних і нагадуйте їм про такі афери ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Tajga » 13 лютого 2016, 10:21

!Хочу попередити про спам-небезпеку!
Навіть ваші хороші знайомі можуть прислати вам це повідомлення. Бо їм також надіслали якісь хороші знайомі чи майже знайомі...
В повідомленні слізна історія про те, що потрібна допомога. Дитині. Маленькій. До року. Може містити імена і обов*язково телефон.
Далі про те, що в родини немає грошей і про те, що якісь організації (сайти?) допоможуть фінансово за умови репосту цього повідомлення. Чим більше репостів, тим більше коштів отримає родина...
Насправді немає наяких сайтів-організацій... Вірніше, існуючі ніяким боком не мають стосунку до цього повідомлення. Прохання про репост, на яке відповідають більшість адресатів, просто збільшує ймовірність того, що хтось таки набере заповітний номер телефону. В ньому вся фішка. На перший погляд подібний до телефону МТС, має код 095, але цифр там більше, ніж в звичайному на одну. Таким чином постраждалий телефонує на платний номер, і прощається з коштами на своєму рахунку...
Це повідомлення, як всім відомий лист щастя. Шаблоном весь час користуються шахраї, тільки дещо видозмінюючи зміст і підставляючи свої реквізити (номера телефонів, рахунків, чи інтернет-кошельків). Будьте уважні. Попереджайте тих, хто надсилає вам подібні листи і не передавайте їх далі.
Привіт. Допоможи розіслати, шукають донора дитині. Розішли будьласка, комуможеш. Помирає 10-ти місячна дитина. У нього пухлина головного мозку,терміново потрібна операція, потрібен донор, група крові третя негативна,тел: 0-095-1950-942. У батьків дитини недостатньо грошей і "Epuis" і"Onet" згодні їм допомогти. "Onet" перевіряє скільки осіб отримали целист. За кожні відправлені три листи батьки дитини отримують нарахунок 32 грн. Якщо ти відправиш мінімум 12 листів, то у тебе в профілібуде значок "спасибі". давайте допоможемо

В одному лише Вконтакті знайшла 1492 (!) репоста подібного повідомлення... :impossible:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Marichka » 13 лютого 2016, 12:41

я бачила як мій знайомий постив схожий лист
Дякую,Тайга.Буду орієнтуватися.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення erinaceus » 13 лютого 2016, 13:00

І мені таке приходило від сестри тиждень тому. Хоч і номер був інший, і правильна кількість цифр. Але зразу насторожує, що нема ні прізвищ, ні номера рахунку... Потім в неті знайшла теж купу перепостів вконтакті і однокласниках :sad:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення Tajga » 14 лютого 2016, 02:39

erinaceus, ти права номер, як не дивно в моєму варіанті помилковий. Хтось, напевне, щось перемудрив, бо загалом зустічала інший варіант, де перший нуль насправді йде після 095. В неті пише, що той номер належить МТС і ймовірніше є сервісним.
Щодо цих репостів є ще одна неприємність - якщо мова йде за Вконтакті - тебе блокують за велику кількість одночасно відправленних повідомлень. Ненадовго, наскільки я зрозуміла, але неприємно...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей