Глобальні оголошення!



Обережно! Шахраї!

Модератори: олеся, Любов

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nelly » 17 лютого 2017, 17:35

я писала в сусідній тeмі про свого чоловіка, був твeрeщий і адeкватний, крім пива взагалі нічого нe вживає. Нe знаю скільки розмова тривала бо всe було стeрто і смс з паролeм і тeлeфон з якого дзвонили, вони цe всe йому сказали зробити. Я як людина адeкватна нe могла в такe повірити :scare: вжe йому казаоа, що як дeсь залeтів чи що що трeба гроші то признайся та всe а він на мeнe дивився і чуть нe плакав.... от так розвeли, що він на другий дeнь почав лиш згадувати якісь уривки розмови.
А щe в банк колись дівчина прибігла до тeрміналу, картину продавала і почули працваники що вона там стоіть і тe самe говорить, якось звідиам відтягнули іі, гроші нe пeрeвeла алe щe довго доказувала, що то ій мали в тeрміналі пeрeвeсти :dash: нe памятаю чим всe закінчилося..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 лютого 2017, 18:21

nelly тобто це щось таке схоже на гіпноз, получається?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nelly » 17 лютого 2017, 22:37

щось схожe, читала що такe є..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення Любов » 18 лютого 2017, 23:10

жах якийсь з тими шахраями, розвелося їх. мені як дзвонять і кажуть, що з банку, то я відразу на три букви посилаю :=): :hi: :aggressive: , отак відразу кажу і вибиваю. Повторно не дзвонять :crazy:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 16 жовтня 2017, 09:27

Циган-аферист на дорогому авто ошукує тернополян
До нашої редакції надійшов лист від стурбованої тернополянки, яка закликає місцевих жителів остерігатись підозрілих пропозицій, бо в Тернополі працює небезпечний і дуже хитрий злочинець! "Увага! Увага! В Тернополі і в області діють гастролери-аферисти! Чоловік руминської або ромської національності, вільно володіє польською мовою, гірше російською, високої статури і міцної тілобудови, брюнет, імпозантно виглядає, пересувається на автомобілі Кадилак ( автомобіль може бути іншої марки бо він їх змінює) автомобіль був з номерами польської реєстрації. Чоловік розказує легенду, що працює на турецьку фірму "Онур" і що ця фірма для його фірми закупила електрогенератори і він не може їх всі забрати з собою до Польщі, бо на границі не пропустять всі три, а один він провезе, а решту хоче збути. Під час розмови постійно робить вигляд що поспішає і наполегливо переконує здійснити в нього покупку. Очевидно що генератори підроблені і небезпечні для використання (може погоріти техніка). Сьогодні він ошукав так кількох людей. Заяви в відповідні органи написані. Застерігайте своїх знайомих! Ця шайка зараз промишляє на наших теренах. Якщо побачите кадилак з іноземною реєстрацією, постарайтесь записати або сфотографувати номер і машину, а ще краще повідомити в міліцію.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 жовтня 2017, 22:34

Дівчата, може я відстала, а хтось з вас вже з таким стикався і впізнає таку ситуацію або просто здогадається в чому схема, то поможіть розібратись.

Така ситуація. Продаю на олх книги, 8-митомник Моппасана. Висить те оголошення на сайті аже десь добрий рік, якщо не більше. Ніхто не цікавився, аж раптом сьогодні заходжу, а там аж двоє людей написало, що хочуть купити. Тому, хто написав перший, я надіслала реквізити для оплати, тому, хто другий, написала, що книги заброньовані, зачекайте.
Заходжу на сайт пізніше, написало ще троє людей по тому ж самму оголошенню! Відчуваю, що тут вже щось не те. Хоча повідомлення у всвх різні, і люди цікавляться по темі, питають, якого року видання, чий переклад і т.д. Я написала тій першій людині, чи буде вона оплачувати, бо тут вже черга)) А людина пише, що ні, брати не буду, продавайте. Але тут явно якийсь підвох. Не знаю, чи варто відписувати наступним чотирьом, ніби нічого не втрачаю, але блін, якось не по собі, бо відчуваю, що всі наступні "покупці" з тої ж серії. Тільки не можу зрощуміти, в чому підвох.
І до речі, проглянула всі профілі, що мені писали, зареєстровані на олх давно, не вчора, але в кожного з них власних оголошень немає жодного. В когось є ідеї, що це за розводняк?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення vikilandi » 20 жовтня 2017, 09:27

у мене щось таке було зі взуттям. Також "висіли" довго. А потім пішли пп, але реквізитів не просили. мені здалось, що це менеджери створюють штучний ажіотаж, щоб підняти ентузіазм продавцям. таким чином наче підштовхують на думку про те, що "у сайту багато зацікавлених відвідувачів"... а про реальні прожажі, статистики ж немає(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення Sam » 20 жовтня 2017, 09:27

Я знаю, що зараз дуже поширено стало, що людині телефонують з різних номерів, а потім блокують у оператора твою сімку і роблять нову і завдяки Нижче телефону знімають гроші з карти без її наявності в банкоматі.
Може, якщо твій номер не вказаний на Олх, то вони так хотіли його дізнатися.
Ну не знаю. Може і не воно...
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення vikilandi » 20 жовтня 2017, 09:32

Треба для банку вказувати номер мобільного, який ніде не афішуєш.
У мене 2 сімки в телефоні. Номер до якої привязана картка знають одиниці, для контактів даю "небанківський" номер.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 жовтня 2017, 09:48

О, ви праві, тепер розумію приблизно. Номер в оголошеннях вказаний, реквізити для оплати отримали. Лишається вкрасти номер. А вже якийсь незнайомий номер один дзвонив вчора вранці, і один сьогодні вночі в 1 ночі. Тел. відключений був, просто смс прийшло. Буду на чеку, як то кажуть.
І на штучний ажіотаж теж дуже схоже, але кому це вигідно? Самому сайту?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей