Глобальні оголошення!



Обережно! Шахраї!

Модератори: олеся, Любов

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення Наталка » 30 вересня 2016, 08:35

в мене до свекрухи дзвонили, що син збив людину. то добре що внеї племінник був і він зразу почав набирати по свому телефону свого тата та мого чоловіка, а то б свекруха з хати все винесла, вона в мене панікерша страшна. і мені дзвонили з тим самим розводом.
а ще пиходили смс про виграш машини стриєві з села двічі, то ми йому ледве доказали,що то розвод.
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення vikilandi » 30 вересня 2016, 09:38

до речі, київстар також присилає повідомлення з номеру 900 про різні виграші. Майте на увазі, що також лохотрон. В мережі повно скарг про тей номер 900
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 25 жовтня 2016, 10:42

nadusha написав:Попередьте дітей!
У Тернопільському парку Шевченка невідомий чоловік викрадає мобільні телефони у дітей. Шахрай представляється працівником поліції і таким чином входить у довіру неповнолітніх.
Трапилось це пообіді. В цей час діти повертаються зі шкіл і граються в парках. Аферист перестрів 9-річного хлопчика і попросив показати свій мобільний телефон. Пояснив – це для перевірки, бо розшукує у парку викрадений мобільний. Дитина віддала телефон шахраєві і той втік. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Прихований текст

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

За посиланням ще є фото
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 22 листопада 2016, 13:31

Знову забрав в дітей телефони, в парку Топільче.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення Ulkanet » 22 листопада 2016, 13:53

а може не варто дітям купувати такі дорогі телефони і наражати їх на небезпеку??? :dash:
добре що відібрав і втік. а якби побив???
невже "панти" важливіші за життя і здоровя дітей... :sad: :sad: :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 24 листопада 2016, 14:32

Я згодна. Старший має LG, не знаю моделі, але вже далеко не новий, не дуже модний, хоч сенсорний. Хоче крутіший, але потреби міняти (і можливості) не бачу. Телефон виконує свою роль. Молодший певно буде мати чоловікову стару Нокіа, як піде до школи (теж для зв'язку).
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 02 січня 2017, 21:46

Про можливих домушників
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 лютого 2017, 13:27

Дзвонить вчора до мене на мобільний телефон номер, що починається з 056. Як правило, то Приватбанк з таких дзвонить. Піднімаю, і дійсно. Представились Приватом, хоча я все одно вже напряглась. Питають, чи користуюсь кредитною універсальною карткою. Кажу, що так, користуюсь. Питають, а ви подавали запит на зменшення кредитного ліміту? А я кажу, яке зсеншення, як в мене той ліміт 0?! :hi: А я давно вже скасувала той кредитний ліміт, дуже боюсь не своїх грошей. А вони як то почули, зразу "Ізвінітє, да свіданья", нецікаво стало, як взнали, що не маю кредитних грошей. Ну я зразу зачула щось неладне, погуглила той номер, то мені викинуло якусь сторінку обговорення про аферистів, і там був цей номер. Цікаво, якою була їхня схема, що би далі казали, якби в мене були кред. гроші.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nelly » 17 лютого 2017, 14:16

ой Таня ліпшe Тобі нe знати що малр бути далі, бо 90% випадків всe закінчується плачeвно, навіть якщо ти сильно в курсі... :cry:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 лютого 2017, 16:48

nelly та мені цікаво все ж, яким саме чином в людей пропадають гроші з карточки. Коли до мене раз дзвонили і питали термін дії картки і три цифри на звороті, то було ясно. Ще буває, коли присилають якісь коди, які треба їм назвати. Коли крадуть номер мобільний. Цікаво, чи є ще якісь інші схеми. Хочеться знати наперед, щоб бути попередженим. Бо часом таке зустрічаю "до мене подзвонили і потім гроші з картки пропали". От що так просто? В таке не вірю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість