Глобальні оголошення!



Обережно! Шахраї!

Модератори: олеся, Любов

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення okcana » 14 лютого 2016, 08:46

До мене в однокласники також знайомв прислала такий лист, та я його нікому не відправляла, бо підозрілий мені показався
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 08 квітня 2016, 09:56

Шахраї розводять молодих матерів
І так, в свої майже тридцять років я ніколи не думала що можу попастися на вудочку шахраїв, ніколи ні з ким чужим не розмовляла,циганів від себе гнала..... А тут.... Сталося це 4 квітня на вул. Карпенка 10,біля аптеки,я поверталася із молодшою донечкою з поліклініки. Підійшла до аптеки(за ліками), ставила коляску на тормоз біля дверей щоб витягнути дитину. Тут до мене підійшла жінка,акуратно одягнена, чистенька, ухоженна, вагітна(як мені здалося) .....була вона одягнена в коричневе пальто до колін, на шиї сіра хустка, волосся зібране в акуратний хвостик,на лиці мінімум макіяжу, спідниця до колін під пальтом не було видно,чорні короткі сапожки на каблучку ,колір волося шотен з шоколадним відтінком.......
Продовження в "20 хвилин".
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nelly » 08 квітня 2016, 17:29

ужас :scare: , чому люди такі зараз((( чому не працюють а шахраюють? яку користь можуть принести людині такі гроші :sad: :sad: :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення flash-ka » 08 квітня 2016, 19:17

триндокапець! з моєю подругою в Одесі було щось схоже але тоді додому прийшла її сусідка по квартирі і почала мовчки згортати всі гроші і золото. коли ж та почала згортати не своє а вже й моєї подруги, то прийшлось вилити на неї каструлю води. та отямилась і все розповіла (((((
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення Kisja » 08 квітня 2016, 22:59

оце так гіпноз...
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення pan_kotskyy » 09 квітня 2016, 23:27

Як вберегтися від такого гіпнозу? не дозволяти до себе доторкатись, не дивитись в очі? Як?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nadusha » 14 вересня 2016, 10:37

Попередьте дітей!
У Тернопільському парку Шевченка невідомий чоловік викрадає мобільні телефони у дітей. Шахрай представляється працівником поліції і таким чином входить у довіру неповнолітніх.
Трапилось це пообіді. В цей час діти повертаються зі шкіл і граються в парках. Аферист перестрів 9-річного хлопчика і попросив показати свій мобільний телефон. Пояснив – це для перевірки, бо розшукує у парку викрадений мобільний. Дитина віддала телефон шахраєві і той втік. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення кcuxa » 14 вересня 2016, 16:29

Капець вже і дітей обкрадають.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення Ameli » 29 вересня 2016, 22:28

От і мене хотіли обікрасти))) навіть чесслово дівчата не думала що таке може бути зі мною..я ж така чемна :hi: Подзвонили що через мою карточку ведеться купівля мобільного тел. але вони заблокували і мають вияснити чи то дійсно я...і до мене маєте срочно йти до терміналу..а я така ага так зараз йду в банк..а він до мене як рявкне не в банк а до терміналу..кажу ок за 20 хв я ж не в центрі живу)))) і ото мене врятувало що мозги почали працювати а ще мужа підключила він в мене скоро все прорахував. я подзвонила на гарячу лінію сказали що нічого не взламували. коли то гім.....передзвонило то вже говорив муж і сказав що на терміналі написано розвод не проходить)))) трубочку кинули...ото світ.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення кcuxa » 29 вересня 2016, 22:56

А до моєї знайомої подзвонили і сказали, що Ваш син попав в аварію і потрібні гроші за побиту машину.Але вона має тільки дочок то розвод не спрацював.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей