Глобальні оголошення!



Обережно! Шахраї!

Модератори: олеся, Любов

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення кcuxa » 14 грудня 2017, 22:00

Сьогодні мені на телефон прийшло sm з номера 06336877558, що моя ощадбанківськівська картка заблокована після підозрілих операцій і прохання передзвонити на номери 0567841645 або 0442293012. Знаю, що коли приходить sm від ощадбанку, то підписано Oschadbank.Мене це насторожило і я по неті пробила номер і ось, що нарила
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Звернулася в банк. Кажуть:" Ви не перші, що приходять з цим", попередили щоб не дзвонила по вказаних номерах. Хотіла написати заяву, щоб на цю вудочку не попалися інші, казали йти в центральне відділення. Відпросилася зранку, завтра йду писати заяву. :dash: :aggressive: шахраї.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Обережно! Шахраї!

Повідомлення nelly » 14 грудня 2017, 23:37

Ксюха нe трать час свій і людeй в банку чи в міліціі. Таких смс в дeнь тисячі приходить багатьом, мeні тeж приходила нeдавно. Ніхто цим займатися нe будe, ну і що що матимуть номeр, завтра шахрай купить щe 10номeрів.
Кол в мого чоловіка з карти вкрали гроші, багато грошeй ми вичислили всe, хто дe коли і навіть дe живe і НІЧОГО. Трeба просто памятати, щоб на такe нe вeстися :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron