Глобальні оголошення!



Приват 24: допомагайте

Модератори: олеся, Любов

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 квітня 2016, 16:14

Поміняла сьогодні картку, бо попередня вже цього місяця закінчувалась. Але завтикала, що мені одна людина мала скинути гроші, і відповідно, скинула ще на попередню. Людина каже, що їй гроші зняло, а мені прийшло смс про відмову в платежі, бо картка вже не активна. Що мені робити? В когось таке було?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 квітня 2016, 16:31

TaniaPicaSSo написав:Поміняла сьогодні картку, бо попередня вже цього місяця закінчувалась. Але завтикала, що мені одна людина мала скинути гроші, і відповідно, скинула ще на попередню. Людина каже, що їй гроші зняло, а мені прийшло смс про відмову в платежі, бо картка вже не активна. Що мені робити? В когось таке було?

Проблему вирішено. Написала в онлайн-підтримку. Сказали, що людині, яка платила, кошти повернуться назад.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Sms » 04 квітня 2016, 21:21

Такі суми протягом 15 хвилин вертаються відправнику :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Параїл Юля » 27 квітня 2016, 14:13

Чи можна поміняти карточку Універсалбну Gold на звичайну Універсальну? Чи потрібно закривати рахунок і відкривати новий? Чи просто міняють бещ проблем.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення oksana_tern » 27 квітня 2016, 16:51

Потрібно йти в відділення, писати заяву на закриття карточки і тоді відкривати нову, в мене всі голд карточки але я не міняю, там свої якісь привілегії
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Dribchuk » 27 квітня 2016, 22:40

Підкажіть будь ласка, мені на картку хтось певно випадково скинув гроші, людини такої я не знаю і платіж отримувати не мала, як то вернути ті гроші, чи вони самі до мене звернуться щоб вернути? Чи йти в банк самій?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Sms » 28 квітня 2016, 13:44

Параїл Юля написав:Чи можна поміняти карточку Універсалбну Gold на звичайну Універсальну? Чи потрібно закривати рахунок і відкривати новий? Чи просто міняють бещ проблем.


А навіщо від кращого до гіршого вертатися? :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 квітня 2016, 17:58

TaniaPicaSSo написав:
TaniaPicaSSo написав:Поміняла сьогодні картку, бо попередня вже цього місяця закінчувалась. Але завтикала, що мені одна людина мала скинути гроші, і відповідно, скинула ще на попередню. Людина каже, що їй гроші зняло, а мені прийшло смс про відмову в платежі, бо картка вже не активна. Що мені робити? В когось таке було?

Проблему вирішено. Написала в онлайн-підтримку. Сказали, що людині, яка платила, кошти повернуться назад.


Тепер у мене схожа проблема, але трошки інакша. Оплачувала я зі старої картки покупку на Алі, вона мені так і не прйишла. Тепер хочу відкрити диспут на повернення коштів, але кошти завжди автоматично повертаються на карту, з якої проводилась оплата, але оскільки вона тепер не дійсна, чи є якась можливість повернути собі ті кошти? :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Sms » 29 квітня 2016, 07:16

Dribchuk написав:Підкажіть будь ласка, мені на картку хтось певно випадково скинув гроші, людини такої я не знаю і платіж отримувати не мала, як то вернути ті гроші, чи вони самі до мене звернуться щоб вернути? Чи йти в банк самій?


Вчора Цілісеньки день старалась тебе набрати. Недодзвонилась, тож постараюсь написати тут. Це новий вид шахрайства.
Шахрай дзвонить до жертви номер один, представляється працівником банку і завододіває динамічним паролем до Приват 24. Тоді здійснює переказ суми на твою карту. Ти автоматом стаєш жертвою номер два. Тоді з часом, той самий шахрай дзвонить до тебе і каже, що випадково перекинув кошти тобі і просить повернути іх на карту, яку тобі каже. Але це ж не номер карти жертви номер один. Ти перекидаєш, як сумлінний громадянин. Адже тобі чужого не треба. Жертва номер один , в той час повідомляє банк про шахрайство. Твою карту блокують, бо гроші були виведені на неі. Шахрай лишається з грошима. Якось так. Тому рекомендую звернутись на 3700 та повідомити. Є послуга перекидки коштів відправнмку. Вони на 3700 зможуть за твоім дорученням це зробити.
Працівники на відділенні не поможуть, бо номер карти відправника сказати не мають права. Так само як клнтакти тієі людини. Одним словом 3700 і експрес платіж відправнику
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Sms » 29 квітня 2016, 07:25

TaniaPicaSSo написав:Поміняла сьогодні картку, бо попередня вже цього місяця закінчувалась. Але завтикала, що мені одна людина мала скинути гроші, і відповідно, скинула ще на попередню. Людина каже, що їй гроші зняло, а мені прийшло смс про відмову в платежі, бо картка вже не активна. Що мені робити? В когось таке було?
***
Проблему вирішено. Написала в онлайн-підтримку. Сказали, що людині, яка платила, кошти повернуться назад.
***

Тепер у мене схожа проблема, але трошки інакша. Оплачувала я зі старої картки покупку на Алі, вона мені так і не прйишла. Тепер хочу відкрити диспут на повернення коштів, але кошти завжди автоматично повертаються на карту, з якої проводилась оплата, але оскільки вона тепер не дійсна, чи є якась можливість повернути собі ті кошти? :confused:


Якщо я не помиляюсь з Алі іде поповнення по реквізитам. Тобто гроші потрапляють на рах банку, а тоді за призначенням платежу заоаховують на карту отримувача. Якщо карта перевипущена, рахунок дишається той самий. І гроші банк зарахує на перевипущену карту.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron