Глобальні оголошення!



Приват 24: допомагайте

Модератори: олеся, Любов

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Mysyk1 » 09 листопада 2013, 23:46

Дівчата щоб не було проблем нелініться і з будь-якого приводу дзвоніть на гарячу лінію. Вони все чемно пояснять це їх робота.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Anjuta » 10 листопада 2013, 13:08

flash-ka написав:упс...я так і написала раз ,що то за капці ))))))) вібачте, більше не буду.
Неля, ще питання. якщо кредит погашено, то обовязково йти в банк і щось ще закривати? чи просто вистачить,що там є та сума яка тобі була дана як ліміт?

відповім за Нелю :=):
в любому банку після закриття кредиту, для себе обовязково треба взяти довідку про закриття кредиту або виписку з рахунку за останній місяць, бо банки дуже хитрі і беруть плату в районі 100 грн за цю довідку.....тому якщо довідка платні , то виписку обовязково!
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення mamatalka » 17 листопада 2013, 15:40

Сьогодні, перекидаючи гроші через приват24, стикнулася з таким. Перед завершенням операції до мне телефонують із Привату і просять підтвердити платіж (сума 500 грн.), при цьому вимагають повідомити дату народження, адресу, додатковий телефон, адресу відділення, і ще й таємно слово на додачу. На гарячій лінії підтвердили, що телефон, з якого телефонували, належить Приватбанку і що дійсно працівники банку мають право задавати такі питання, бо це підтвердження особи. Минулого разу, коли переказ був менший, ніхто за підтвердженням до мене не дзвонив. І от в мене виникає питання: від чого це залежить (телефонують за підтвердженням чи ні), від суми переказу чи ще від чогось, і чи хтось з таким стикався, бо я з Приватом до цього часу не співпрацювала і для мене це все нове. Просвітіть мене темну, будь ласка.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення sky » 17 листопада 2013, 15:55

Я переводила гроші і більші суми і ніразу ніхто не дзвонив
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення mamatalka » 17 листопада 2013, 16:14

От і мене це збентежило. Хоча на гарячій лінії за номером телефону визначили, що то телефонували їхні співробітники. В мене картка лише декілька днів і тому все мені нове та лякає, а за тих пару днів мені вже телефонували з Приватбанку разів зо п’ять з різних питань. Завтра піду питати ще у відділення. Одне радує, що коштів на картці залишилось кілька гривень та кредитний ліміт нульовий. Тому для шахраїв я не дуже вигідний об’єкт.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення flower » 17 листопада 2013, 16:15

Я не знаю, до мене теж ніхто ніколи не дзвонив. Я теж переводила великі суми. Якось підозріло це все.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення mamatalka » 17 листопада 2013, 16:18

Ой, дівчата не лякайте мене. Спати сьогодні вже не буду. Ото зв’язалася на свою голову :impossible:
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Русік » 18 листопада 2013, 02:18

До мене один раз двзонили (Приват24 користуюсь досить часто, практично щодня хоч один платіж відправляю). Я запитала, чому подзвонили. Мені сказали, що дзвонять вибірково, на кожен платіж дзвонити не будуть. Коли запитали секретне слово, то я відмовилась повідомляти, і мені просто задали інше питання (здається, дату народження)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення mamatalka » 18 листопада 2013, 20:19

Ходила сьогодні у відділення Привату з приводу мого вчорашнього питання. Як і каже Русік, дзвонять вони вибірково і нічого страшного в цьому немає, як виявляється. Але все рівно налякали вони мене таки добряче :crazy: Дякую всім, хто відгукнувся, за допомогу.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Natalinda » 19 листопада 2013, 01:02

Я певне запитаю таке що всі знають :=): А я не знаю :dash:
Раніше памятаю що от тре переказати припустимо 50,45, то яквводила я суму то могло потім при підтвердження писати меньша сума, тобто та комісія я так розуміла, і додавала завжди ще якісь копійки щоб виходило не меньше ніж я маю переказати людині. Зараз помітила що такого нема. Пише що і з мене знімає і людина отримує одинакову суму. Як то знати який відсоток бере і чи бере з моєї картки і коли. І як знати чи я людині переказала точно ту суму, яку повинна, чи зняло якість відсотки і я оплатила меньше.
Сподіваюся що хоч хтось зрозуміє що я намагалася спитати :dreams:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron