Глобальні оголошення!



Приват 24: допомагайте

Модератори: олеся, Любов

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення taranjka » 09 березня 2017, 10:48

Sms може ти підкажеш. подивилася сьогодні рух коштів на Приват24 і побачила, що час від часу мені верталися кошти за оплату в магазині. Магазин той що біля мене, невеликий і це тільки з нього. Я знаю що оплатила карткою і мені давали чек. А в приват24 бачу, що через 4-5 хвилин йшло скасування операції і кошти мені повернулися на рахунок. Перевірила в чоловіка - в нього теж таке двічі було :confused: що це таке?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Кокетка » 11 лютого 2018, 16:08

Дівчата є інфа у кого є дитина -інвалід то приватбанк дає 50 грн кожен місяць) якщо дати довідку про інвалідність з МСЕКУ.

Но... довідку тре з МСЕКу а МСЕК дає довідку особам від 18 років а дітям дає довідку ЛКК , так от питання як взяти довідку з МСЕКУ , хтось вкурсі як то відбувається?

Відповідно до положень Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" дитиною-інвалідом вважається особа віком до 18 років (повноліття) зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов'язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.

Статус дитини-інваліда встановлюється на основі проведеної медичної експертизи, в результаті чого дитина отримує відповідний підтверджуючий документ.

Так, у ст. 7 Закону «Про реабілітацію інвалідів в Україні» чітко вказано, що експертиза для дітей (осіб віком до 18 років) проводиться лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів, а для повнолітніх - медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК). Це означає, що неповнолітні не можуть отримати довідку МСЕК , оскільки проходять медичну експертизу в інших закладах.

замкнутий круг? якщо є така послуга, то як нею скористатися? підкажіть! хто працює в банку .
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Natalinda » 11 лютого 2018, 20:24

приват хоче сканкопії документів? тре слати?
мені пише таке от
На жаль, в нашій клієнтській базі відсутні деякі дані про Вас.

Відсутні сканкопії документів.

Надішліть документи в Банк, без відвідування відділення, для цього перейдіть за посиланням
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Tajga » 11 лютого 2018, 21:18

Natalinda написав:приват хоче сканкопії документів? тре слати?
мені пише таке от
На жаль, в нашій клієнтській базі відсутні деякі дані про Вас.

Відсутні сканкопії документів.

Надішліть документи в Банк, без відвідування відділення, для цього перейдіть за посиланням


Я надіслала. Перешла за посиланням, то номер і так в них є, то довідку я переслала, бо був скан на комп*ютері. Якби не було, то певне б не запарювалась.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення oksa_mal » 11 лютого 2018, 22:00

Кокетка написав: то приватбанк дає 50 грн кожен місяць
щось не чула про таке, це ще окремо до соціальної виплати на дитину інваліда?
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Кокетка » 11 лютого 2018, 22:09

oksa_mal написав:
Кокетка написав: то приватбанк дає 50 грн кожен місяць
щось не чула про таке, це ще окремо до соціальної виплати на дитину інваліда?

так. мені це казали у приваті і в месенджері я питала , але тре довідку з Мсеку . і вони оформляють :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Sms » 12 лютого 2018, 07:31

Це разова виплата на карту , при першому зарахуванні соц допомоги, за присутності довідки МСЕК.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення кcuxa » 12 лютого 2018, 17:59

Кокетка написав:Дівчата є інфа у кого є дитина -інвалід то приватбанк дає 50 грн кожен місяць) якщо дати довідку про інвалідність з МСЕКУ.

Но... довідку тре з МСЕКу а МСЕК дає довідку особам від 18 років а дітям дає довідку ЛКК , так от питання як взяти довідку з МСЕКУ , хтось вкурсі як то відбувається?

Відповідно до положень Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" дитиною-інвалідом вважається особа віком до 18 років (повноліття) зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов'язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.

Статус дитини-інваліда встановлюється на основі проведеної медичної експертизи, в результаті чого дитина отримує відповідний підтверджуючий документ.

Так, у ст. 7 Закону «Про реабілітацію інвалідів в Україні» чітко вказано, що експертиза для дітей (осіб віком до 18 років) проводиться лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів, а для повнолітніх - медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК). Це означає, що неповнолітні не можуть отримати довідку МСЕК , оскільки проходять медичну експертизу в інших закладах.

замкнутий круг? якщо є така послуга, то як нею скористатися? підкажіть! хто працює в банку .
дітям з інвалідністю (до 18 років) (так тепер називається) видається не довідка ЛКК чи МСЕК а медичний висновок (де вказується хто з батьків чи опікунів здійснює догляд за дитиною на того і оформляється пенсія. Медичний висновок видається комісіями МСЕК. На рахунок 50 грн. позвоніть на гарячу лінію Привату.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення кcuxa » 12 лютого 2018, 18:04

Natalinda написав:приват хоче сканкопії документів? тре слати?
мені пише таке от
На жаль, в нашій клієнтській базі відсутні деякі дані про Вас.

Відсутні сканкопії документів.

Надішліть документи в Банк, без відвідування відділення, для цього перейдіть за посиланням

Я б не слала (краще б звернулася в банк з документами). При оформленні картки роблять скан копії документів.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Kisja » 12 лютого 2018, 21:10

Natalinda написав:приват хоче сканкопії документів? тре слати?
мені пише таке от
На жаль, в нашій клієнтській базі відсутні деякі дані про Вас.

Відсутні сканкопії документів.

Надішліть документи в Банк, без відвідування відділення, для цього перейдіть за посиланням

Потрібно поновити документи у банку. Для зручності клієнта пропонують це зробити в приват24, можна підійти і на відділення з оригіналами документів, тоді на місці зроблять
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron