найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Шенген

29 травня 2015, 18:58

TattyMummy, так підходить, то раніше не можна було. Навіть у них на сайті вказано, що можна. Ми подавали у квітні, без проблем.

Re: Шенген

06 червня 2015, 11:35

Кожного дня підписую по 5-6 виписок для консульства. То бронь з букінгу без предоплати не всім підходила!!! Краще вточнити за тел гарячої лінії. Були випадки, при сказуванні броні відкликали візи.
Ми їдемо в вересні в Болгарію і країна першого вїзду не Польща, отож буду відкривати туристичну Болгарську. Плюс в Польщі зміились правила, тепер якщо ви їдете в іншу країну з Польською візою , наприклад на 10 днів, то стільки ж днів маєте пробути у Польщі...

Re: Шенген

06 червня 2015, 12:00

я подавала документи відразу після зміни правил подачі восени, то по гаряччій лінії говорили одне, в візовому інше, а у віконечку безпосередньо ще інше :dash: :dash: :dash:
і як знають скільки днів людина була в іншій країні?

Re: Шенген

06 червня 2015, 12:45

TattyMummy написав: як знають скільки днів людина була в іншій країні?

Переїзжаєш кордон - фіксується дата як в одному, так і в зворотньому напрямку...

Re: Шенген

06 червня 2015, 14:42

Sms гм, ми 2 роки тому в Чехію їхали, то між Пощою і Чехією не було жодного прикордонника :pardon:

Re: Шенген

06 червня 2015, 14:59

Sms написав:Були випадки, при сказуванні броні відкликали візи.

Звідки така інфа?
Те що в неті гуляли статті, на які я неодоразово натрапляла, то там зокрема йшлося про посольства Німечини та Словаччини. І було аж 2 випадки

Re: Шенген

06 червня 2015, 15:27

Sam написав:Звідки така інфа?


від клієнта

taranjka написав:Sms гм, ми 2 роки тому в Чехію їхали, то між Пощою і Чехією не було жодного прикордонника


я ж написала, якщо країна вїзду не Польща! Наприклад , я їду в Болгарію по Польській візі, країна вїзду - перетину кордону Болгарія. Зафіксували дату. Так само виїзжаю - зафіксували.

Re: Шенген

06 червня 2015, 15:32

Sms написав:від клієнта
клієнту відмовили?

Re: Шенген

06 червня 2015, 15:46

Так, при перетині кордону. Може то й не польська була віза, точно не знаю. Але вони відкривали вдвох з дівчиною. Робили бронь. Відмінили бронь і десь за 2 тиждні виїзжали. Його пускали, а дівчині відкликали візу.

Re: Шенген

06 червня 2015, 15:52

Sms написав:Плюс в Польщі зміились правила, тепер якщо ви їдете в іншу країну з Польською візою , наприклад на 10 днів, то стільки ж днів маєте пробути у Польщі...

А це відколи і де можна детальніше почитати? Бо мені це актуально якраз
Відповісти