Глобальні оголошення!



Шенген

Модератори: олеся, Любов

Шенген

Повідомлення taranjka » 10 серпня 2012, 13:40

хтось недавно відкривав? хотілося б польську мультивізу :dreams: але шкода платити в візовому центрі за послуги :aggressive:
2 роки тому дуже легко і гарно здали і отримали документи в віннці. тепер пише шо тернопіль не їх округ :crazy: в лювові з жовтня на чергу можна стати :confused:
а якщо через візовий центр, то також за дитячі анкети платити?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шенген

Повідомлення Anjuta » 10 серпня 2012, 13:42

taranjka, ми подали на болгарські візи, то з дитини не бере візовий центр
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Шенген

Повідомлення taranjka » 10 серпня 2012, 13:45

а ви куди подавали? бо візи дітям безкоштовні, а от послуги візцентру платні :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шенген

Повідомлення Anjuta » 10 серпня 2012, 14:35

для дитини послуги візового центру безкоштовні до 6 років
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Шенген

Повідомлення Kskz » 10 серпня 2012, 15:35

Відкривали польський шенген (бізнес), то чоловіку відкрили на 6 місяців, а мені з малою на 3 міс. За дитину платили майже все те саме, що і за себе. Анкета окремо має бути, віза також, тільки за послуги не пам'ятаю вже. І ще якщо брати чергу, то дитині також треба окремо, відповідно платити також. Казали, що раніше так не було, можна було на одну анкету і платити не потрібно було, а тепер поміняли правила, мабуть щоб більше заробляти з людей((
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Шенген

Повідомлення fajno » 10 серпня 2012, 16:06

ми як відкривали то ніби десь на сайтах читала, що тепер по приписці відкривають. Типу, якщо в Тернополі, то в Львові не приймуть доки.
210 грн посередники просять. За дитину теж.
Куди збираєтесь?
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Шенген

Повідомлення Virchik » 17 травня 2015, 20:26

З 23 червня 2015 року для України почнуть діяти нові правила отримання шенгенської візи. Тепер заявники повинні будуть надавати відбитки пальців і цифрову фотографію, повідомляє «Польське радіо».

При першому зверненні за візою заявник зобов'язаний буде особисто з'явитися в консульство для зняття відбитків пальців. Звільняються від необхідності надавати відбитки пальців діти до 12 років, особи, щодо яких зняття відбитків пальців фізично неможливе, монархи, глави держав і їх дружини, члени офіційних делегацій при дипломатичних поїздках.

| +
Зміна правил пов'язана з тим, що з 23 червня в шести країнах Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) почне діяти візова інформаційна система (ВІС) країн Шенгенської угоди.

Візи, видані до 23 червня, залишаються дійсними до закінчення терміну їх дії.

ВІС - це централізована база даних, яка підтримує обмін інформацією про короткострокові візи в країнах Шенгенської угоди. У неї вносяться алфавітно-цифрові й біометричні дані заявників: ім'я, громадянство, місце проживання, рід занять, номер паспорта, тип запитуваної візи, місце призначення і тривалість передбачуваної поїздки, кордон країни Шенгенської угоди, яку планується перетинати в першу чергу при поїздці, інформація про осіб, які запрошують гостей, відбитки всіх пальців рук і цифрова фотографія.

Біометричні дані заявників будуть зберігатися у системі впродовж 59 місяців і використовуватися при обробці всіх наступних звернень за візами. Після закінчення 59 місяців заявнику знову доведеться надати біометричні дані.

Як повідомлялося, саміт Україна-ЄС, що відбувся в Києві 27 квітня, фактично, став провальним, а досягнення Україною її цілей, зокрема, безвізового режиму з ЄС, переноситься на наступний рік.

Раніше президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що буде домагатися, щоб Євросоюз якомога швидше ввів безвізовий режим з Україною.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Шенген

Повідомлення okcana » 29 травня 2015, 14:55

Дівчата, хто в курсі, як забронювати готель в Польщі на візу, бо сказали що можна десь без передоплати, я щось неможу знайти... :dash:
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Шенген

Повідомлення Sam » 29 травня 2015, 15:18

okcana, Можна через
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, вибираєте місто, дату, на яку потрібно і відповідно, щоб було без передоплати, там вказано, що кредитної карти не треба. Але врахуйте, що потрібно буде скасувати бронь, після отримання візи, тому готель бронюйте десь за день як будете йти в візовий. Переважно на скасування дається 10 днів, у кожного готелю на сайті вказано. Якщо не розбиретеся, напишіть мені, допоможу.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Шенген

Повідомлення TattyMummy » 29 травня 2015, 18:43

А для візового підходить бронь з Букінгу? Я подавала документи восени, то з Букінгу бронь не приймали :confused:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron