Глобальні оголошення!



Субсидії

Модератори: олеся, Любов

Субсидії

Повідомлення happymami » 09 червня 2011, 18:13

Які документи треба виробляти, куди нести і як правильно робити розрахунки? І чи світять вони взагалі тепер хоч комусь?

Колись давно ми пробували подавати на субсидії документи. Нам прийшла відповідь, що ми на стільки економна сім'я, що навіть не використовуємо того мінімуму ЖКГ послуг, який потрібен, аби могли нарахувтаи субсидії. Тобто, коли ми перестанемо економити, може тоді держава нам нарахує субсидії. Абсурд.

Хочу спробувати знов подати, раптом получиться?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Субсидії

Повідомлення Shalimar » 09 червня 2011, 18:47

Право на призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг мають сім'ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуг у межах норм споживання з урахуванням пільг перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового відсотка платежу (10 чи 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу).
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Для призначення житлової субсидії громадянам необхідно звернутись до органів праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (у сільській місцевості - до уповноваженого сільської ради) та надати такі документи: для працездатних громадян заяву та довідки про доходи кожного із зареєстрованих та декларацію про їх доходи і майновий стан, для непрацездатних заяву та декларацію про майновий стан.

Чи вигідно громадянам економити витрачання послуг? Чи вплине це зменшення розміру субсидії?
Зменшення розміру обов'язкової частки плати за умови їх економного використання провадиться лише при повторному підтвердженні права на призначення субсидії.

Скільки сплачує за комунальні послуги отримувач субсидії?
Сім'ї, яким призначена житлова субсидія, сплачують за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування комунальними послугами 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу.

Якщо обсяг витрачання газу, води, електричної та теплової енергії вимірюється засобами їх обліку, то розмір субсидії для відшкодування їх оплати розраховується, виходячи з фактичного споживання послуг, але не більше від установлених норм споживання.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Субсидії

Повідомлення Roksolyana.lv » 09 червня 2011, 22:33

happymami написав:Які документи треба виробляти, куди нести і як правильно робити розрахунки? І чи світять вони взагалі тепер хоч комусь?

Колись давно ми пробували подавати на субсидії документи. Нам прийшла відповідь, що ми на стільки економна сім'я, що навіть не використовуємо того мінімуму ЖКГ послуг, який потрібен, аби могли нарахувтаи субсидії. Тобто, коли ми перестанемо економити, може тоді держава нам нарахує субсидії. Абсурд.

Хочу спробувати знов подати, раптом получиться?


Додам, що в окремих випадках за рахунок коштів, передбачених для надання субсидій, виходячи з конкретних обставин відділами (управліннями) субсидій субсидії можуть бути призначені і за наявності обставин, які формально їх призначення не передбачають. Але на практиці це доволі непросто вибити їх :dash: .
Roksolyana.lv Офлайн


 

Re: Субсидії

Повідомлення happymami » 10 червня 2011, 01:58

Shalimar написав:надати такі документи: для працездатних громадян заяву та довідки про доходи кожного із зареєстрованих та декларацію про їх доходи і майновий стан, для непрацездатних заяву та декларацію про майновий стан.

а за який термін мають бути ті довідки? за рік? за останні пів року?
а декларацію про майновий стан де брати?
і заяву лише одну? від людини, котра подає весь пакет документів, чи від кожного з приписаних "членів" квартири?
Бо в мене така ситуація, що в квартирі приписані і інші члени моєї родини. Тобто субсидії призначають не на мою сім'ю, а на всіх, хто живе в квартирі по документах?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Субсидії

Повідомлення мешканка » 10 червня 2011, 08:07

Як оформити пільги на комунальні при багатодітності:
Спочатку виробити свідоцтво про народження третьої дитини-потім подати в Управління Молоді Сім"ї і Спорту (Шевченка 3-1 поверх) фотографії батьків і копії паспортів і копії свідоцтв про народження, копії ідентифікаційних, довідка про склад сім"ї (оригінал) для того, щоб виробити посвідчення про багатодітність (триває десь місяць часу). З цим посвідченням і з тим самим набором документів йдем на Лисенка 8 5 каб. там заносять в Єдиний Державний Автоматизований Реєстр Пільговиків. І вже з тим докумеентом, який там видадуть потрібно обходити всі інстанції, щоб оформити пільги на комунальні(водоканал, тернопільгаз і т.д.)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Субсидії

Повідомлення happymami » 15 січня 2012, 14:21

Ооо. Знайшла випадково в інтернеті купа цікавої інфи по субсидіях. Може когось ця інформація також, як і мене, надихне збирати документи на субсидії

Кабінет Міністрів України 6 липня 2011 року прийняв постанову № 774 „Про удосконалення порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (далі – Постанова № 774). Ця Постанова набрала чинності з 23.07.2011.
Хто має право на субсидію?
Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового відсотка платежу:10 чи 15% середньомісячного сукупного доходу сім”ї .
Який розмір субсидії?
Сім'ї, яким призначена житлова субсидія, сплачують за житлово-комунальні послуги 15 % середньомісячного сукупного доходу. Сім'ї пенсіонерів та інших непрацездатних громадян сплачують за послуги 10 % середньомісячного сукупного доходу. Сім'ї, до складу яких входять неповнолітні діти, інваліди І і II групи, сплачують за послуги 10 % середньомісячного сукупного доходу, якщо розмір їх доходу на одну особу не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму. А з 1 січня 2012 року - якщо розмір їх доходу на одну особу не перевищує 100 відсотків прожиткового мінімуму.
Субсидія розраховується, виходячи з 21 кв. метра володіння чи користування загальною площею житла на наймача і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) та додатково 10.5 кв. метра на всіх тут зареєстрованих, а для громадян, які проживають в однокімнатній квартирі - на загальну площу незалежно від розміру квартири.
В окремих випадках, виходячи з конкретних обставин, субсидії можуть призначатися незалежно від розміру загальної площі житла за рішенням районних, районних державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або комісій, які ними утворюються. Рішення у таких випадках приймається на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім`ї


Оцево наступне круто. Бо мені колись не нараховували субсидію, казали, що я використовую менше тих всіх газів і світел, ніж нормами встановлено. А я ж навпаки краще державі робила - економила. Тепер всьо інакше
Економиш воду, газ, електрику – будеш менше платити по субсидії
Якщо сім'я економно споживала газ, воду, електроенергію у період отримання субсидії, при призначенні субсидії на наступний термін, розмір її витрат зменшується на 2 відсотки за кожні 10 відсотків економії. Так, за 10 відсотків економії послуг обов'язковий платіж громадян зменшується з 15 до 13 відсотків сукупного доходу, за 20 відсотків економії частка плати громадянина зменшується з 15 до 11 відсотків доходу. Тобто, заощаджуючи енергоресурси, отримувачі субсидій мають можливість зменшити витрати на оплату житла до 9 відсотків, а сім'ї з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, а також сім'ї, до складу яких входять неповнолітні діти, інваліди І і ІІ групи - до 4 відсотків свого середньомісячного сукупного доходу.
Які документи необхідно подати для отримання субсидій?
Призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу здійснюється за спрощеним механізмом.
Громадяни, які мають право на отримання субсидії, подають до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (у сільській місцевості - до уповноваженого сільської ради):

- заяву про призначення житлової субсидії;
- декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні;
- довідки про доходи кожного із осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (крім пенсії та державних соціальних допомог), та, які постійно проживають у вказаному приміщенні;
- документи, що підтверджують тимчасову відсутність осіб, зареєстрованих у житловому приміщені (якщо особи, що там зареєстровані там не проживають).

Зразок заяви і декларації є у мене. Кидайте своє мило в ПП і я вам перешлю, кого цікавить. А також можна скачати в інтернеті тутечки в самому низу статті
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Субсидії

Повідомлення happymami » 28 лютого 2012, 01:59

Здала сьогодні папери на субсидії. Виявляється, це не так вже і важко. І допомога по доходах не пропадає, коли отримуєш субсидію. Цікаво, чи шось з цього вийде
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Субсидії

Повідомлення happymami » 28 лютого 2012, 02:52

Значить так. Що потрібно.
1. Паспорт власника квартири. Сам власник квартири.
2. Довідка про склад сім'ї. З ЖЕКу. Там же вписують, чи нема заборгованості по квартплаті. Тому треба оплатити наперед, якшо є борг.
3. Квитанція про оплату комунальних послуг за останній місяць. Тобто, якшо я подаю на субсидії в лютому, то маю принести квитанцію за оплату в січні. ТИпу шоб за січень не було боргів. Хоча в мене був борг за тепло в січні і прийняли всеодно.
4. Довідка про доходи всіх тих, хто приписаний в квартирі і працює. За останні 6 міс. Тобто якшо я подаю в лютому, то з серпня по січень
5. Якшо є пенсіонери приписані в квартирі - то треба пенсійне посвідчення принести
6. Якшо є чоловік власника квартири, чи дружина, чи ше якісь близькі родичі, які не приписані в квартирі, то можуть попросити вказати місце їхньої приписки і загальну квадратуру тої квартири, де вони приписані. В мене тато приписаний в селі, то я вказувала адрес і кількість метрів квадратних
7. Якшо в квартирі є хтось розлучений - треба вказувати чи отримує аліменти чи ні. Мабуть якшо отримує, то треба розмір вказувати. Но того я точно не знаю.
8. В декларації, так самісінько як і в декларації в соцзабезі (такий самий бланк) пишемо всі земельні ділянки, транспортні засоби, великі покупки, оплату за телефон, доходи від здачі в оренду приміщення, тощо
9. Якшо є в квартирі приписані люди в декреті, то треба трудову, якшо йшли в декрет не з роботи. А якшо з роботи, то мабуть довідку якусь з роботи. Тут теж стовідсотків не знаю. Може просто копію трудової.

Якшо хтось в квартирі не працюючий і не стоїть на біржі, то субсидії не призначають. Кажуть, шо їх тепер якось по сезонах призначають. Но я не зовсім розумію. як то. Я здала в кінці лютого. За результатами сказали прийти після 20 березня
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Субсидії

Повідомлення Sms » 18 грудня 2013, 11:52

Дівчатка, хто здавав на субсидію документи, куда їх нести на Лисенка? В який кабінет? Де той відділ субсидій шукати? Бо в ЖЕК інспектор вже не приходить.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Субсидії

Повідомлення taranjka » 18 грудня 2013, 12:03

хто може підказати - от ми вже багатодітна сімя. і якісь пільги там нам "положено". але в нас пів сімї прописані в одних батьків, пів в інших :crazy: чи можна хоч на когось з них "поширити" пільги ?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей