Глобальні оголошення!



Соціальна допомога на дитину

Модератори: олеся, Любов

Соціальна допомога на дитину

Повідомлення mari » 27 березня 2010, 12:16

:dash:Що і коли починати збирати? Де і як отримати?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення Тетяна » 14 квітня 2010, 00:34

Саме перше, що потрібно - зателефонувати у соцзабес і розпитати які вам довідки потрібно конкретно у вашій сімейній ситуації. Після того, як отримаєте всі довідки, несіть у соцзабес. процедура ця надзвичайно довга, тому розпочинати потрібно якнайшвидше! Знаю по собі... я ще збираю...
Тетяна Офлайн


 

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення happymami » 20 квітня 2010, 21:42

Міськцентр з нарахування і виплати допомог тел. 23-66-03.
Там можна все дізнатися. Додзвонитися справді важко, але працівники стверджують, шо відповідають на дзвінки справно і трубку вбік не відставляють.
А. І ще. Всі документи треба здавати тій людині. на котру буде оформлена допомога. Оформляєте на себе - мусите йти ви. Оформляєте на чоловіка - мусить іти він
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення Oksana » 20 квітня 2010, 22:36

ха, то всьо рішаємо напевно, або від людини яка приймає документи залежить... Вобщім я не ходила, чоловік сам все на мене оформив... Вроді без всяких там "подяк"...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення happymami » 20 квітня 2010, 22:45

Нє могу знать. Кажу, як пише в офіційному папері А четвертого формату на дошці оголошень соцзабезу)))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення Oksana » 20 квітня 2010, 23:32

та воно там дійсно так пише ;) але думаю може кому пригодиться те, що можна мамі і не бігти туди. Бо я не мала можливості за своїми карапузами взагалі туди піти. ТО чоловік все сам оформив. Мені довелось тільки піти в банк, за карточкою для переводу, ну бо то вже без того на кого оформляється ніяк не годен зробити... Але підібрали були банк, поближче до нашого дому, то це вже була не проблема ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення TanenRom » 21 квітня 2010, 09:58

а чоловік картку в банку на мене оформив без проблем, я тільки прийшла підписи поставила, коли картку забирала!!!
а ось допомогу йому відмовились оформляти, хоча він називав їм статті закону, у яких чітко вказано, що оформити може і батько дитини. побачили, що у нього прописка не тернопільська, сказали їхати оформляти там де він прописаний. :dash:
тому прийшлось з маленькою дитиною іти самій все оформляти!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення Oksana » 21 квітня 2010, 13:57

я так само ходила в банк лише раз, щоб забрати карточку і поставити підпис ;)
а про оформлення татом замість мами, очевидно це ще залежить все таки від інспектора, який на дільниці... :???:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення krapk@ » 21 квітня 2010, 20:37

а я ще досі до 3 років не оформила. Цікаво мені пропадуть ці 5 місяців вже? Одні кажуть що пропадуть інші що получу зразу ж за попередні 5+6ий ще інші кажуть що просто буду одржувати до 3,5 роки. Хтось знає достовірно?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Соціальна допомога на дитину до 3 років.

Повідомлення alenka » 21 квітня 2010, 21:51

krapk@, о і я ще не оформила, нам теж вже чотири місяці за кілька днів стукне, але треба вже позбирати ті папери.
Мені за ними у Львів їхати треба, от тому досі й не рухалася з ними :(.
happymami, дякую за телефончик, пригодиться
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість