Глобальні оголошення!



Подарунки. Довідка

Модератори: олеся, Любов

Подарунки. Довідка

Повідомлення happymami » 02 грудня 2010, 13:04

Якшо шлете листа, чи бандероль, то:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Тут можна перевірити чи правильний індекс у вашого адресата. Також це зробити можна і в гуглі. Якщо Вам було надано адресу без індексу, з помилками в індексі або з повним індексом, всеодно зверніться в Гугл для перевірки значення індексу за адресою.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
тут можна відстежити де знаходиться ваша посилочка і чи вона вже доставлена адресату
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
тут можна порахувати вартість пересилки вашого подаруночка, якшо ви збираєтеся слати його поштою
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
тут вартість пересилання поштових відправлень
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Подарунки. Довідка

Повідомлення happymami » 02 грудня 2010, 17:45

Перед святами мене цікавить:
1. де купити подарункові коробочки? Бо ті. що пропонують в сувенірних магазинах. то просто картон, який потім обгортають подарунковим папером. А я хочу просто коробочку якусь з кольорового картону. Коробка і кришка. І все. Без обгорточних паперів. Колись в Оріфлеймі набори туалетної води і інше пакували в такі коробки. Але ж там логотип Оріфлейма. А я хочу просту
Зображення Зображення Зображення

2. кіко днів приблизно іде лист або бандеролька в США? Коліжанці відправлятиму подарунок. Чи вже не запізно? Хтось шле туди передачі?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Natalinda » 02 грудня 2010, 17:49

Колись на Київській був Термінал (вроді так називалося), ну там де друкували свяке різне, зразу за ДЦ. Тепер його там нема. А де дівся? Хто знає? Мене кольоровий друк цікавить. Так хочу ялинку своїми руками зробити, але тре мені кольорового принтера, а нема.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення happymami » 02 грудня 2010, 17:52

Natalinda написав:Колись на Київській був Термінал (вроді так називалося), ну там де друкували свяке різне, зразу за ДЦ. Тепер його там нема. А де дівся? Хто знає? Мене кольоровий друк цікавить. Так хочу ялинку своїми руками зробити, але тре мені кольорового принтера, а нема.

Нема ага. і вроді вопше вже не існує. А кольорові принтери можна пошукати по знайомих. А шо саме тобі тре? може там де друкують фоти можуть на фотопапері друканути шо тре. на Київській 11а є фото на документи в підвалі. Так от там нам друкували наші грамоти на фотопапері. Бо Коніка вимахується, шо вони тіко фтографії друкують, а малюнки ні. Може там же і просто принтер мають?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Natalinda » 02 грудня 2010, 17:56

по знайомих - ма :( вже всіх обпитала
Коніка на Київській - там вообше обслуга жахлива і друкують жахливо. Хай я доберуся до ЦУМу шоб спитати чи то один власник, ох відірвуся, бо вони мені стільки нервів зіпсули, при тому що я ніколи там не хамила.

А на фотопапері - то трохи дорого, а Крапка - трохи далеко для мене, там вообше шо хоч можна надрукувати.

Мо завтра зайду там де ти кажеш принаймні спитаю.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Naya » 02 грудня 2010, 19:52

замов друк по нету
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Подарунки. Довідка

Повідомлення Nymydora » 02 грудня 2010, 21:05

happymami написав:Перед святами мене цікавить:
1. де купити подарункові коробочки?

ми таке купували завжди в Гранді (колишній кінотеатр) там були коробки до кольору, до вибору - різної форми навіть. А ще, здаєтсья, в універмазі на першому поверсі так само були.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Подарунки. Довідка

Повідомлення Любов » 02 грудня 2010, 21:48

happymami написав:2. кіко днів приблизно іде лист або бандеролька в США? Коліжанці відправлятиму подарунок. Чи вже не запізно? Хтось шле туди передачі?

колись хотіла відсилати сестрі в США, але то дуже дорого, краще як є знайомі, які туди їдуть, то попросити їх щоб взяли, ми так робили. на січових стрільців є пошта, що займається пересилками за кордон, то вони мені сказали, що за бандерольку потрібно буде заплатити близько 500 грн (вже точно не пам'ятаю), і в їх присутності пакувати, і ще за кожен кілограм доплачувати.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Подарунки. Довідка

Повідомлення happymami » 02 грудня 2010, 22:20

Любов написав:за бандерольку потрібно буде заплатити близько 500 грн (вже точно не пам'ятаю), і в їх присутності пакувати, і ще за кожен кілограм доплачувати.

:scare: :scare: :scare: :ugeek: ясно. Коліжанці роблю віртуальний подарунок у вигляді колажа чи вірша чи ше шось :hz: . Дякую.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Подарунки. Довідка

Повідомлення alenka » 02 грудня 2010, 22:31

гарні подарункові коробки я бачила в Арсі, тому що біля текстильника. Вартісь залежить від розміру, розміри були різні. Вони вже готові, типу фабричні а не ручної роботи. Там і подаруночки собі можна приглянути гарні :).
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість