Глобальні оголошення!



Чи прописана Ваша дитина?

Модератори: олеся, Любов

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення eney » 10 червня 2011, 13:28

ні, в паспортах нашого молого нема. але то не дивно, я 22 роки прожила в петриках, а по будинковій книзі мене там не було(в паспотрі приписка була).
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення georginochka » 10 червня 2011, 14:50

О, і я мучилась тим питанням: коли і як вписувати дітей в паспорт?
а діти, як і ми з чоловіком, приписані, чи то зареєстровані там де й живемо, в квартирі, яка належить свекру.
Цікаво, якісь права на житлову площу це забезпечує, чи нам в будь який момент можуть зробити "коп під дупу"?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Roksolyana.lv » 11 червня 2011, 23:22

georginochka написав:О, і я мучилась тим питанням: коли і як вписувати дітей в паспорт?
а діти, як і ми з чоловіком, приписані, чи то зареєстровані там де й живемо, в квартирі, яка належить свекру.
Цікаво, якісь права на житлову площу це забезпечує, чи нам в будь який момент можуть зробити "коп під дупу"?



Це питання регулюється Постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 "Про затвердження Тимчасового порядку реєстрації фізичних осіб за місцем проживання".

Згідно п.9 даної постанови діти віком від 15 до 18 років реєструються за погодженням з батьками (піклувальниками). Діти, які не досягли 15-річного віку і проживають разом з батьками (опікунами, піклувальниками), реєструються разом з батьками (опікунами, піклувальниками) або з одним з батьків чи особою, яка їх замінює. Новонароджені реєструються за заявою одного з батьків.

Крім того, є ще такий Назак МВС України від 26.05.2004 "Про організацію реєстрації і зняття з реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб в Україні", дія якого офіційно призупинена, але насправді він продовжує застосовуватися. Так от, п.7 цього наказу зазначає, що "При оформленні реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб, які мають сімейні чи інші стосунки (дружина та чоловік, батьки та діти, дитина та опікун тощо) використовуються окремі реєстраційні форми на кожну особу. Дітям до 15 років оформлення реєстрації / зняття з реєстрації здійснюється шляхом внесення відомостей до відповідної реєстраційної форми одного з батьків або законних представників."

Цікаво, якісь права на житлову площу це забезпечує, чи нам в будь який момент можуть зробити "коп під дупу"?
Є законодавчо визначені і гарантовані громадянам права на розміри такої площі - на кожного повинно припадати не менше відпорвідної кількості плюс певна площа на сім"ю. Щодо права на площу - то таке право виникає, передусім, за умови приватизації - якщо приватизована квартира, вигнати з неї вас не матиме права ніхто. Якщо ж Ви якийсь час не проживаєте в найманій квартирі (1 рік), мають право через суд позбавити права на користування житлом.

Зокрема, це визначено у ст.405 Цивільного кодексу України:
"Стаття 405. Право членів сім'ї власника житла на користування цим житлом
1. Члени сім'ї власника житла, які проживають разом з ним, мають право на користування цим житлом відповідно до закону.
Житлове приміщення, яке вони мають право займати, визначається його власником.
2. Член сім'ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім'ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом. "
Roksolyana.lv Офлайн


 

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Melisa » 11 червня 2011, 23:31

Roksolyana.lv, скажи, а якщо дитина ніде поки не прописана (2 р.5.м.), плануємо приписати наступного року, то за це якийсь штраф буде стягуватись? І ким?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення happymami » 12 червня 2011, 04:01

Alisa написав:А в вас в паспорті є відмітка про дітей, бо в наших з чоловіком немає.
Ось я і думаю, чи так має бути, чи це помилка якась.

ні. це не має бути))) Але це корисно, якшо ти з дітьми часто подорожуєш, особливо потягами

пі.сі. була нині в ЖЕКу. Скахали, що якшо діти не приписані і мають більше, ніж пів року, то довідку про склад сім'ї уже не мають права давати на підставі підписів трьох свідків :( . Це тіпа вже нові закони вийшли. (Пів року тому ше всьо було інакше). Але я просилася, бо допомога пропаде, то казали іти до директора ЖЕКу і питали, чому це я дітей не приписала до цього часу? Вопшето я не знаю чого не приписувала... Так кажись за газ дорожче виходить :? . Хтось в курсі, чи впливає кількість людей в квартирі на комунпослуги? На воду у нас лічильники, на світло теж. Тепло рахується не від людей а від метрів... Виходить тільки за газ впливає?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Roksolyana.lv » 12 червня 2011, 11:26

Nelya написав:Roksolyana.lv, скажи, а якщо дитина ніде поки не прописана (2 р.5.м.), плануємо приписати наступного року, то за це якийсь штраф буде стягуватись? І ким?


Згідно ст.197 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Стаття 197. Проживання без паспорта
Проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування -
тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тобто, розмір штрафу - максимум 51 грн (1 неопод.мінімум - 17 грн.)

Тепер щодо проживання дитини без реєстрації. Чи це правопорушення? Згідно ч.1 ст.6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" від 11.12.2003 «Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, зобов'язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання". Отже, обов'язок зареєструвати місце проживання виникає після прибуття до нового місця проживання. Важко сказати, що саме орган внутр.справ вважатиме прибуттям на нове місце проживання. Чи є таким прибуття з пологового будинку додому? Краще не затягувати, піти і зареєструвати, мабуть.
Roksolyana.lv Офлайн


 

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Sawwku » 12 червня 2011, 11:39

а на основі чого ви не приписуєте дітей?
ми на протязі 2 тижнів все оформили. це при тому, що нам вулицю перейменували, і було купа тяганини з нашими документами :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Melisa » 12 червня 2011, 13:07

Sawwku написав:а на основі чого ви не приписуєте дітей?

На основі того, що плануємо переїжджати на інше місце проживання, то одразу хотілося б туди і дитину прописати. Але з нашими законами і вибриками тих, що вище сидять, думаю влетимо не в одну копійку.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 09:26

Nelya написав:Roksolyana.lv, скажи, а якщо дитина ніде поки не прописана (2 р.5.м.), плануємо приписати наступного року, то за це якийсь штраф буде стягуватись? І ким?

я прописувала місяць тому дітей - штрафу не сплачувала. Лише там якісь внески за прописку - до 30 грн за двох дітей, якшо приписуються до мами (тобто на ту адресу, де й мама приписана)

Можете мене привітати - я таки приписала двох гавриків. Бо інакше не могла б отримати допомогу по доходах, бо довідки про склад сім'ї ніхто б не видав :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Касівочка » 17 січня 2012, 21:06

happymami написав:Можете мене привітати - я таки приписала двох гавриків. Бо інакше не могла б отримати допомогу по доходах, бо довідки про склад сім'ї ніхто б не видав :dash:


Хеппімаммі, я в шоці.. :shock: Буквально вчора взяла довідку про склад сім'ї, бо здаю документи на допомогу по доходах. Я прописана, двоє малих - ні, але підписалися троє сусідів (свідків) під тим, шо дітиска дійсно проживають зі мною, і ту довідку в жеку дали без жодних проблем.. Цитую шо написано ПРО МАЛИХ в довідці: "Така-то така - то, проживає по даній адресі без реєстрації згідно акта обстеження". Жек на Канаді.
Тепер во си думаю - чи то вже з того часу, шо ти брала, знов шось сі поміняло, чи то вже, блін, і по жеках таке пішло, що "тіпа" не дадуть тобі довідки, поки не пропишешся (типу олімпіади "котрий жек по прописках має перше місце, а котрий останнє"), чи як то понімати - тепер вже без поняття). :?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей