Глобальні оголошення!



Купуємо в інтернеті

Модератори: олеся, Любов

Купуємо в інтернеті

Повідомлення Liza » 19 березня 2010, 14:52

а можна таку тему створити? все-одно ми шось одна одній рекомендуємо і т.д., та й получається невеличка рекламка.
мене шо цікавить - хто в яких інтернет-магазинах робили замовлення? що замовляли (якщо не таємниця) і т.д.? які ваші враження?
я не пам"ятаю, чи була в нас така тема, а урозсип в різних темах часом трапляється мова про це. якщо така тема була - просю тикнути мене носом в неї :D
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: інтернет-магазини.

Повідомлення Melisa » 19 березня 2010, 17:35

Я замовляла деякі речі, щоб прикрасити альбом своєї доці ось в цьому інтернет-магазині. Досить хороші речі, особливо, якщо ви займаєтесь скрапбукінгом. ;) Ціни доступні, до того ж, навряд чи десь в Тернополі таке ще є. Я, принаймні, не бачила.
Востаннє редагувалось Melisa в 19 березня 2010, 20:23, всього редагувалось 1 раз.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: інтернет-магазини.

Повідомлення mala-karta » 19 березня 2010, 19:25

я одяг для годування замовляла. Тут

Слінг-шарф тут

Ергономічний рюкзак тут

В ЖЖ-спільнотах - одяг для годування і слінгокуртку.

Ну і недавнішню нашу закупку тут

Ага, ще бафи тут
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: інтернет-магазини.

Повідомлення mala-karta » 19 березня 2010, 19:29

Перше замовлення - футболку для годування - перестаралась з розміром. Замовила 46 (тре було 42). Перший блін комом, як кажуть. Але нічо, дома ношу.

Зате всіма іншими покупками дуже задоволена. Частенько получалося дешевше. Ну а одяг для годування - то тільки в інтернеті і достанеш.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: інтернет-магазини.

Повідомлення Melisa » 20 березня 2010, 22:53

От і як я забула сказати за футболку вишиту? Склероз! Я замовляла для себе і для чоловіка вишиту футболку (десь тут є тема)
ось на цьому сайті Дівчьонки, сказати, що я задоволена, це не сказати нічого. По-перше, ціна нормальна. Я тут на днях походила по магазинах з вишиванками, такої футболки там не було, а ті, які були у продажу такі ужасні! і на 40-50 грн. дорожчі. :scare: По-друге, якість хороша. Фото поки що не виставлю, бо ще не одягала її. По-третє, без доплати за доставку! Короче, все вийшло на радість. :yahoo:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: інтернет-магазини.

Повідомлення pepi » 21 березня 2010, 23:22

Я на разі замовляла тільки закваски для йогуртів на сайті
З одягу , чи якихось інших речей ніколи не замовляла , і чесно кажучи , щось боюсь , а вдруг з розміром невгадаю......Знаю , що такі випадки бували , бо моя братова замовляла 2 кофточки з бон прікса, то були якісь великуваті, а потім гроші повертали дуже довго і то не всі :shock:
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: інтернет-магазини.

Повідомлення Liza » 22 березня 2010, 19:05

я замовляла таке:
- слінгокуртку, а потім слінгонамистинки і наповнювач для м"яких іграшок в маг. тут
- деякі товари в маг. тут

через посередників - май-слінг в цьому багаторазові підгузи в цьому
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: інтернет-магазини.

Повідомлення Русік » 24 березня 2010, 12:47

Запрошую з моєю допомогою придбати товари в таких інтернет-магазинах:

ігропром - шикарний вибір іграшок на будь-який вік і смак! .Скидаєте мені посилання на конкретні іграшки (пошта russ-81@mail.ru, або тут в особисті повідомлення чи в темі). Ціна ваша = ціна сайта + 15% (без оплати доставки), для габаритних товарів (велосипеди, машинки тощо) - + 20%. Все одно ціна буде значно дешевше, ніж в тернопільських магазинах і ринках!!!

Тут- дерев"яні пазли. Скидаєте мені номера пазлів. Ціна ваша = ціна сайта + 15% (без оплати доставки). Фарба на пазлах на водяній основі, тому їх не можна мити і бажано не брати в рот.

Тут- розвиваючі ігри та іграшки українського виробництва. Прайс вишлю по запиту. Ціни однозначно дешевше, ніж в наших магазинах!!!
Тут- дитячі спортивні комплекси. Шукаємо партнерів для отримання максимальної знижки (20%)

Кого цікавить дитяче взуття, одяг та взуття для дорослих, або сумки - пишіть мені на пошту або в особисті повідомлення.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Купуємо в інтернеті

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2010, 19:24

Я от давно вже користуюся одним сайтом з СП. Вже всяке-різне купляла за вигідними цінами. Остання покупка яка прийшла це з ось цього СП
Тут- книги Комаровського по значно нижчих цінах ніж навіть в нього на сайті. А ще 9 травня замовила з СП надувної продукції, не прийшов товар поки що. Ще думала про безфосфатний порошок-теж звідти. Взагалі список всіх активних СП
Тут Одне що не дуже зручно, що інколи треба чекати до 2 тижнів. Також вже маю позитивний досвід купівлі на аукціоні акро.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Купуємо в інтернеті

Повідомлення Marta » 26 серпня 2010, 14:13

Можу порекомендувати майже інтернет-магазин, тобто групу Вконтакті, де можна придбати якісний одяг та взуття (скоро, маю надію, будуть й іграшки) для дитини. (Італія, Франція.) За якість і швидку доставку відповідаю особисто головою!)))) Хто зареєстрований
Ось тут
Хто ні- пишіть в ПП, скину фото, покличу в гості...=) ;)
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей