Глобальні оголошення!



Інтернет-шопінг з американських сайтів

Модератори: олеся, Любов

Інтернет-шопінг з американських сайтів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 листопада 2017, 15:34

Якщо хтось має досвід самостійних покупок з американських сайтів, поділіться, будь ласка, як ви це робите. Вже не раз у мене виникала думка купити шось на амазоні чи інших сайтах, але тяжко трохи розібратись.
Особливо цікавить, замовляти відразу на свою адресу чи скористатись посередниками? Якщо останніми, то ким саме. І як наперед вирахувати доставку, щоб зразу прикинути, чи вигідно це буде взагалі.
Хто купував, поділіться досвідом, будь ласка.
П.с. А може така тема вже є, то тицьніть носом, бо я такої не пригадую і не знайшла. Дякую.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Інтернет-шопінг з американських сайтів

Повідомлення NataF » 10 листопада 2017, 17:07

Я замовляла вітаміни і косметичні засоби на Iherb. Гроші списує з картки. Доставка від 60 дол. безкоштовна (або 3дол). Забираю на Новій пошті, нічого вже доплачую.
Зображення
Зображення
NataF Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 05 травня 2011, 19:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 58 раз.
Подякували: 44 раз.
Діти: Андрійко і Артемко

Re: Інтернет-шопінг з американських сайтів

Повідомлення гра з вогнем » 10 листопада 2017, 19:45

Якщо є пряма безкоштовна або недорога доставка, то можна замовляти напряму.
На амазоні частіше трапляються товари без прямої доставки. Тому треба обрати компанію, яка прийме вашу посилку до себе на склад і переправить уже вам додому.
Таких компаній є багато, от кажуть зараз в України Експрес є якась акція на морські відправлення. Можна почитати і спробувати. Хоч, мені здається Україна експрес більше підходить для регулярного форвардингу. Ще є Міст, Дніпро, Нова пошта і т.д. Всі вони мають певні нюанси, тому доведеться витратити трохи часу на вивчення і підбір тих, з ким особисто вам буде легше
Ціна на доставку є на сайті кожної такої компанії, потрібно уважно прочитати, особливо дрібний шрифт. Наприклад Міст накидає якісь додаткові послуги зверху і це без варіантів. Україна експрес не перевозить всі товари. Дніпро не повертає живі кошти за втрати і бере % додатковий за оплату (не вказаний у прайсі). І це лиш те, що я отак сходу згадаю.
Тому, найголовніше, як на мене, обрати перевізника, вивчити хоча б поверхнево його особливості (щоб знати які сюрпризи можна очікувати) і тоді вже приступати до викупів.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Інтернет-шопінг з американських сайтів

Повідомлення mariana » 10 листопада 2017, 20:02

Я замовляю постійно через посередників, так мені надійніше і простіше. Чому не сама? Практично на кожному сайті є шип по США, в мене рідко є товар на потрібну суму для безкоштовного шипу, тобто мені вигідніше замовити без шипу ч/з посередника і заплатити тільки за вагу. Посередників маю кілька, всі викупають під 0%. враховуючи всі знижки, додаткові купони, оплата тільки за вагу. Вага на одяг напр.невелика, тих кілька гривень що поседник заробить на вазі - це його робота, і його головний біль з викупами, фасовками, можл.брокуванням коштів і акаунтів.
Самому можна замовляти з 6PM, Амазону напр., якщо товар є з фрі шипом, але в основному там фрі шип від 50 дол., тоді на американську адресу перевізника відправляти - і тоді в Украіну. До недавного часу була Гробал каста, мала хороші умови, 5 дол за кг авіа, ще в них акція була якщо карткою розраховуватися віза - то вроді безкоштовно 1 кг ваги, але от прочитала що закрилися вони. А так мені здається простіше ч/з посередників, хіба щось габаритне тоді самому морем через перевізника.
Стосовно прямої доставки в Україну - то це тільки одиничні сайти, і то багато хто закрив доставку пряму.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Інтернет-шопінг з американських сайтів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 листопада 2017, 14:00

Дякую, дівчата, за відповідь. не скажу, що розібралась, швидше, переконалась, що все дійсно складно, але буду вникати :wink:
А якщо, наприклад, замовляти з німецького Амазону, і там пише фрі шип, то це ж не до України безкоштовно, правда ж? А теж по Німеччині лише, я думаю. Або платний шип, але за ту вказану ціну знову ж таки доставка лише по Німеччині враховується, а не в Україну, правда ж?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Інтернет-шопінг з американських сайтів

Повідомлення mariana » 11 листопада 2017, 14:24

TaniaPicaSSo з німецького амазону фрі шип тільки по Німеччині, якщо шип - то теж тільки по Німеччині. Якщо хочеш звідти - то через посередника, або сама через склад перевізника.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик


Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей