Глобальні оголошення!



Сімейний бюджет: як ви економите?

Модератори: олеся, Любов

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення pan_kotskyy » 14 березня 2016, 10:19

eney написав:В нас свої овочі, мясо зараз майже все своє, яйця... але 70 гр то щось нереальне. мінімум 100 іде

у вас основа харчування - все своє, тобто, якщо не купувати забаганки, то реально прогодуватись і нічого не докуповувати? Ну хліб, масло-сметану, крупи, але ж кг крупи за день не з'їдається? так само як і пачка масла...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення Marichka » 14 березня 2016, 10:48

В нас йде більше,як 70 грн-це точно.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2016, 12:12

pan_kotskyy написав:обід борщ - 8 грн
.............
вечеря макарони з маслом - 10 грн


Я звичайно не перерахувувала, але борщ 8 грн???? На сімю?
де буряк, квалося, картопля, морква? ну я так розумію що без мяска і чи кісточки, але все одно сумніваюся

а макарони насмілюся запитати які такі за 10 грн???? тая?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення nelly » 14 березня 2016, 12:29

Народ то в мене соціальний так сказать експеримент, я раніше не цікавилася просто скільки чого ми зїдаємо :crazy:
В кінці місяця скажу що в мене вийшло)
Ми раз в тиждень купляємо на ринку молочку це десь на 120 грн (сир, сметана,3 л молока) магазинного я не їм принципово, купуємо в одної і тої самої пані вже більше 5 років. Мясо мені інколи дають якщо купую то десь на 250 грн на місяць. Супи раніше варила на ребрах тепер можуть бути і пісні. Гречку купили осінню мішок і олії колись купила 10 л то ще трохи є. Зі свого то картопля і трохи закруток яких практично не їмо. Яйця і все інше купуємо. Ще риби на лотосі купуємо на 200 десь грн в місяць. Ковбаси і сосикок не їмо може бути десь раз в місяць на піцу.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення pan_kotskyy » 14 березня 2016, 12:32

Natalinda написав:
pan_kotskyy написав:обід борщ - 8 грн
.............
вечеря макарони з маслом - 10 грн


Я звичайно не перерахувувала, але борщ 8 грн???? На сімю?
де буряк, квалося, картопля, морква? ну я так розумію що без мяска і чи кісточки, але все одно сумніваюся

а макарони насмілюся запитати які такі за 10 грн???? тая?

ну давай порахуєм.
картопля - 3шт - 2грн
цибуля - 1 шт - 1 грн
капуста - 0,5 шт (блін, я про позолочену цього року капусту забула, півкапустини вже десь 6 грн )))))
буряк - 1 шт - 3 грн
моркву не даю, фасоля через два рази, коли даю то ще десь - 8 грн.
ах, ще сметана до борщу - 10 грн
ну тобто без фасолі 12 грн, з фасолею всі 20 грн... :confused: ну але той борщ можем на два прийоми розтягнути...
по цінах якщо що не так - поправ.

ну макарони я ж не цілу пачку варю відразу. (взагалі складно порахувати, бо зазвичай їмо "подаровані" італійські, а сама я б такі собі жала тут купувати, то їли б таю, як колись, або домашнє тісто б робила, воно таки смачніше ніж тая)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2016, 12:59

Та я по цінах не поправлю, бо мало що купую, ну і ти знаєш як я дружу з цінами))))

Ще ж напевне залежить хто скільки разів в день їсть вдома, теж же не маловажно, ну і скільки зїдає)))))) Я ніколи не рахухвала, то в нас то нереально, надто багато всього свого, що неможливо поразувати просто, бо зрештою ту ж таки закрутку чи варення, треба було закрити, витратити як мімінум газ, як максимум - ще й цукор.
Як би то навчитися пити чай без цукру :dreams:
Неля ти розкажи обовязково що вийшло, але не забувай писати чого не рахувала. Справді цікаво.
Ми з того що купуємо системаично то хліб і мясо, а решта то купується раз і надовго, тої самої олії я люблю купити літрів 5 і знати що вона завжди під рукою. Так само з цукром, мукою, кашами......
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення erinaceus » 14 березня 2016, 15:06

Та ще багато залежить і від способу приготування страв. От я, наприклад, запросто їм гречку на воді, а комусь треба лише з зажаркою. І супи варю пісні, а хтось лише на м'ясі. Відповідно, і ціна страви вийде інша. Те саме з молочними продуктами. Хтось принципове не їсть домашнє, лише магазинне. То і виходить дорожче. Тому все дуже відносно...
Це так як харчування в садочку. От ми в ясельній групі зараз платимо 11.50грн в день, плюс решту міська рада доплачує. Ніби сума мізерна, якщо порівнювати з домашнім харчуванням. Але от якщо в групі 10 діток, то я вважаю, що за таку суму цілком реально їх нагодувати. Зварити кастрюльку супу/борщу, кашу чи картоплю, овочевий салат, чай/компот, якісь сирники чи запіканку. І навіть би вистачило на кілограм яблук додатково чи пів кг м'яса до супу чи підливки :yes: Бо якщо варити маленьку порцію для однієї дитини, то вийде дорожче, ніж каструлю для всіх. Скільки ж там ті 2-3-річні дітки їдять. Просто має бути розумний підхід і БАЖАННЯ забезпечити найкраще харчування за ті гроші.
Тому вважаю, що 70грн цілком реальна сума :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення pan_kotskyy » 14 березня 2016, 15:16

erinaceus написав:Тому вважаю, що 70грн цілком реальна сума :yes:

я теж вважала, поки не порахувала кілька постів вище, як воно впритик получається. За день можу нічого взагалі не купувати, але вдома якісь продукти використовуються для готування.

цікаво як би ще хтось порахував свій денний раціон, без печеньок-морозив (без чого реально запросто обійтись)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення nelly » 15 квітня 2016, 00:23

ну що ж... ніби влізлися за березень в 70 грн в день ( десь так приблизно вийшло бо на Великдень як трохи купила-зготувала то їли тиждень і не купували нічого :hi: ).
В цьому списку в основному це молочка, хліб, фрукти, мяса щось на 100 грн ну і ще по мєлочі. Не купувала олії, гречки, картоплі, буряка, моркви ( маю запас з осені), кави, чаю, солодощів.
Проте інші витрати так зросли що мама дарагая :confused:
Всьо купила тертку і газовий лічильник сьогодні і сідаю на економ варіант :hi: :hi: :hi:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Сімейний бюджет: як ви економите?

Повідомлення teagirl » 22 серпня 2016, 20:09

Я к примеру часто технику беру не в кредит, а чуть просто коплю и покупаю в интернет магазинах, например тут брал плиту
Повідомлення Модератора М
Неприховане посилання видалено модератором
почти в двое дешевле чем в супермаркетах
teagirl Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей