Глобальні оголошення!



Оплата комунальних послуг

Модератори: олеся, Любов

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Sam » 18 червня 2015, 00:31

В квитанції з банку є останній показник, можна звірити з реальним на сьогодні. Нам, ніби взагалі не нарахували нічого, у нас була переплата пару гривень, так і є, треба буде перевірити завтра. А от щодо рахунків, то нам за чотири роки, може 2 рази приносии на початку, як поселилися, а так лише водоканал регулярно приносить і все.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 червня 2015, 10:15

Я дзвонила в той міськгаз. Як завжди, зробили з мене дурну. Нахамили мені, але вияснила я наступне. На початку квітня ходили з газу звіряли показники. То був початок місяця, вони записали той показник, і наступного місяця рахували по ньому, по свому показнику, а коли я платила (в середині місяця я зазвичай плачу,) то той показник, який я подала, якби не врахувався, і вийшло так хитро, що за квітень, коли тариф ще був менший, ми заплатили дуже мало, менше ніж за місяць, а за травень вже вийшло набагато більше по самих кубах, бо їх було за цілих півтора місяця, ну і плюс новий тариф.
Одним словом, не сходилось мені тому, що я рахувала по тих показниках, що подавала я, а вони порахували по тому, що самі знімали. Але я так розумію, то невипадково, що вони на початку місяця ходили знімали показники, щоб людям порахувати по старих тарифах якомога менше, а більше вже припало на новий тариф. Не знаю, чи хтось щось зрозумів, але ясніше пояснити вже не можу. Сама ледве то зрозуміла :crazy:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Sam » 18 червня 2015, 10:56

У мене в сестер схожа ситуація, за квітень нараховано дуже мало, а за травень дуже багато.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення TYulia » 18 червня 2015, 11:16

Я минулого місяця теж була шокована газом, перепитувала який показник, знаю що вміють дописати, але таки правильний був. А зимою скільки то буде?! То ж з нашими тернопільськими зарплатами просто не реально буде. Субсидію далеко не всі можуть оформити. Щоб всі документи грали, то треба постаратися.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Параїл Юля » 18 червня 2015, 14:54

А в мене навпаки. Минулий місяць заплатила 44 грн. за газ в мене не має лічильника (це без гарячої води і опалення), а цього місяця сьогодні заплатила 25 грн. і за гарячу воду 98 грн.. Як вони рахують не знаю.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Ulkanet » 18 червня 2015, 19:26

TaniaPicaSSo аналогічна ситуація в моєї мами в селі. тому я питала чи часом не порахували на два місяці. Точно так само зробили :dash: :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення denamama » 18 червня 2015, 22:12

Можу проконсультувати по газу :yes:
найпоширеніші проблеми:
1) неправильний (завищений) показник лічильника в квитанції - йдете в міськгаз, пишете заяву, про корекцію показника лічильника і пишете, що станом на таке-то квітня/травня у вас такий-то показник, і прошу зробити перерахунок (зазвичай роблять).
Причина в такому завищеному показнику в тому, що ви або не подаєте показники (щоб ви знали, на пошті, по газових книжках, показники ніхто не вносить - ви думаєте, що подали, а насправді ні), тоді програма рахує середнє споживання і нараховує вам теоретичні показники. Другий варіант - ви подаєте показники через контролера, або самі по телефону десь в 17-25тих числах, а газ рахується за календарний місяць, тому програма автоматично за ті пару днів до кінця місяця дораховує якусь кількість кубів.

2) В тих в кого нема лічильника - норма в квітні на 1 особу була 6 куб.м (якщо плитка) і 9 куб.м (якщо плита і колонка), дуже часто люди не знають скільки осіб числиться в базі міськ газу (якщо хтось помер/виписався, навряд ви ходили і приносили в газконтору довідку з ЖЕКу, тому по кількості кубів в квитанції вирахуйте на скількох осіб вам нараховують норму, якщо у вас реально менше - приносьте довідку з ЖЕКу про склад сім"ї і вам знімуть лишніх осіб). З 6-го (!!!) травня норма змінилась на 3 куб. м (але перші 6 днів травня була 6 кубів), тому середній показник за травень вийшов десь 3,48 куб.м.
Якщо є прописані особи, які не проживають, то реально на пів року їх зняти з нарахування - для цього потрібна довідка з ЖЕКу про склад сім"ї і акт складений представником з ЖЕКу і двох сусідів, що підтвердять, що особа/особи приписані, але не проживають. Акт повинен мати №, дату, підписи свідків і печатку ЖЕКу. Йдете в міськгаз і пишете заяву. Через півроку поновлюєте.

Ціна з травня по жовтень для всіх - 7,188 грн./куб, а от з жовтня по травень ділиться: для тих у кого є оформлене (!) індивідуальне опалення - 3,60 грн. за перші 200 кубів, а далі по 7, 188 грн. Для тих в кого немає індивідуального - круглорічно ціна 7,188 грн./куб.

В тих, в кого немає лічильника і не сходиться ціна - перемноживши куби на 7,188 грн. не сходиться, згадайте, чи не було в тому місяці відключення гарячої води - бо тоді йде нарахунок на підігрів холодної води (вираховується по середнім нормам на 1 особу, приблизно 11-12 грн. має бути на 1 прописану особу).
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення taranjka » 18 червня 2015, 23:31

denamama - а якщо через онлайн сервіс - оплата.те.юа - то що теж не вноситься показник? мені ніби сходиться. я показники 25-28 вношу
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення erinaceus » 18 червня 2015, 23:41

От в стільки разів підняли тарифи і всі політики кричать, що вони економічно обгрунтовані, бо всі водоканали, електромережі і міськази постійно в боргах. А те, що більшість з них належить олігархам, які явно не бідують і не дуже переймаються якістю наданих послуг, до уваги не береться і сприймається як належне :dash:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Ulkanet » 18 червня 2015, 23:51

всьо воно то так, але є свої але...
розкажу як в нас в селі. Там є інспектор (чи як її там звати) - яка ходить кожного місяці 26-28 числа і знімає показники. так от, попередні роки - вона дописувала щомісяця 10-20 кубів - для чого?? нікому не відомо :dash: відповіла - що ми за 2-4 дні, ще то спалимо :crazy: і це літом :crazy: хтось з людей не витримав - написав на неї скаргу. перестала таке робити. але моя баба так лишніх 200 кубів мала :crazy:
І от прийшов цей рік - ціна на газ скажена. як і більшість громадян - моя мала поїхала в район і подала завишений показник і оплатила його. Ця інспектор приходить наступного дня і знімає показник і пише на 20 кубів менше від реального показника. :dash: І тут приходять рахунки 1 червня - і о капець :scare: мама поїхала виясняти, як то так??? І тут їй сказали те саме що і Тані. а тепер вгадайте кому повірили мамі чи своїй працівниці?? :dash:
Те ж саме сталося в моєї співробітниці. Тоже прийшов рахунок космічний на газ. ходила виясняти. вийшло що вона подала один показник, а інспектор інший :dash: Скандалила вона дні три. Прийшов інспектор при ній зняв показники і зробили їй перерахунок.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей