найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Оплата комунальних послуг

23 січня 2015, 19:20

Сьогодні в обід платила за комунальні послуги.
А аж щойно додивилась що на пошті мені показники хол.води вибила 237, а мало бути 247 :dash:
Не знаю що тепер робити :confused: Дзвонити в водоканал? Підкажіть :=):

Re: Питання до знаючих

23 січня 2015, 20:37

ІРЦЯ Нічого страшного-було б гірше якщо забагато,завтра знову йдете в банк пояснюєте ситуацію,даєте пару рублів(за будь які комунальні) і справжній показник.Оплата в комслужби доходить через сутку-дві а ще й вихідні...

Re: Питання до знаючих

23 січня 2015, 20:42

ІРЦЯ показники можна онлайн вносити - в вас є роздруківка оплати і там є адреса сайту - епс - там багато букв - якщо правилдьно все введете - відкриється ваша сторінка з всіма оплатами. там можите і покази вводити

Re: Питання до знаючих

23 січня 2015, 21:05

Ура виправила :aplo:

Re: Питання до знаючих

23 січня 2015, 23:40

ІРЦЯ Але краще через декілька днів перевірити, бо в них бувають збої, або аж дуже довго вносяться дані :crazy:

Re: Оплата комунальних послуг

17 червня 2015, 15:57

Платила в банку комунпослуги, за газ вийшло 500 грн! Звісно, тарифи, зросли, але навіть по нових тарифах, вийшло 44 куба, по нових тарифах порахувала, мало вийти 316 грн. Звідки 500 грн? І квитанції, що цікаво, за газ цього місяця не приходило. Питала свою маму, їй теж не приходила квитанція за газ. Треба буде до них туди подзвонити і вияснити, але може хтось щось чув, знає, що це таке може бути? Ви скільки платили за газ цього місяця? Бо по тому, що ми заплатили, получається, щоб куб газу десь по 15 грн, а має бути по 7,18 :confused:

Re: Оплата комунальних послуг

17 червня 2015, 16:22

TaniaPicaSSo, а опалення в вас яке?
Бо нам минулого прийшло на 650грн. Свекруха підняла кіпіш обдзвонила всі інстанції, і їй сказали, що ще опалення враховується. Коли сказала що в нас індивідуальне, то попросили прийти з домовою книгою і документами на опалення, тоді перерахували.

Re: Оплата комунальних послуг

17 червня 2015, 16:31

Галина опалення центральне. На газі тільки плитка і гаряча вода через колонку. А яка різниця, яке опалення? Тарифи вже навіть підняті 7,18 за куб. 44 куба це 316 грн, звідки 500 грн я не розумію.

Re: Оплата комунальних послуг

17 червня 2015, 17:05

TaniaPicaSSo, наскільки я пам’ятаю, оплата за опалення на весь рік розкидається, просто зимою більше за нього платиш, літом менше.

Re: Оплата комунальних послуг

17 червня 2015, 17:12

тепер не розкидається на цілий рік, платиться лише в період опалювального сезону
Відповісти