Глобальні оголошення!



Укрпошта

Модератори: олеся, Любов

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення nelly » 12 грудня 2017, 17:33

Муж нeдавно віправляв то вжe в пакeт, хоч там всі в нього падружки :hi:
А сьо сказали більшe нe пeрeдавати в коробках НП :hi:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 грудня 2017, 18:07

Вони й раніше в мене трохи придиралися до упаковки, а особливо до того, що посилка вже запакована, а не запакована при них. Я колись сварилась з ними, відправляла кілька посилок, казала, то шо я маю йти зі своїм скотчем, папером та іншими матеріалами і півгодини тут сидіти при вас упаковувати? Але вони, як правило, коли ті самі працівники, то вже впізнають і не чіпаються. Проблема лиш, що вони там часто змінюються у мене на відділенні, кожних 3-5 міс вже нові люди :crazy:
А останнім часом давненько не відправляла, цікаво, чи дійсно причепляться.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення flower » 12 грудня 2017, 18:15

Мене цікавить не колись, а саме зараз. Я постійно ходжу передавати посилки з комплектами людям, упаковка в мене була завжди гарна, цупкий білий папір. Сьогодні покрутила в руках, ставить штампи і каже, що у нас вийшла постанова і тепер має бути наша упаковка. Наступного разу не прийме без їх упаковки, от і цікавлюсь може хтось чув про це.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення nelly » 12 грудня 2017, 18:17

ти маєш на увазі пакeт іхній? То так.
Чи трe в ящик?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення flower » 12 грудня 2017, 18:18

Ну я так розумію ящик. Як я запакую постільний комплект в пакет.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення vikilandi » 12 грудня 2017, 18:29

Вчора відправляла взуття у коробках виробника, ніхто нічого не казав перепаковувати. Тиждень назад відправляла у своїх кульках, обгорнутих у стрейч.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення erinaceus » 12 грудня 2017, 20:37

flower По ідеї так. В них ще раніше була постанова, що лише в їх упакування і в розкритому вигляді. Але то залежить від працівників. Хто як до того ставиться. Якщо багато відправляєш і попадаєш на ту саму працівницю, то можуть і не дивитися.
Казали, що може ще бути проста коробка, але без сторонніх записів або обклеєна чистим папером. Але проблема в тому, що в них не завжди є коробки чи пакети у всіх розмірах, тому виходить замкнуте коло :-) Ну і їхні пакети-конверти недешеві зовсім...

Таня, то на всіх відділеннях міняють працівників. Ротація :hi: В наших держустановах така бюрократія... Це лише збільшує черги і час обслуговування кожного клієнта :dash:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення taranjka » 12 грудня 2017, 23:06

Тут діюче про упаковку. Ніби нема про те, що тільки їх пакети. Наразі про зміни на сайті нічого нема. Думаю, що можна попросити, щоб показали де це написано про ці "зміни". Більш імовірно, що їм поставили норми продажів тих упаковок і вони так лякають
3. Упакування відправлень Стандарт

3.1. Відправлення Стандарт упаковуються відповідно до вимог Порядку упакування поштових відправлень, затвердженого наказом УДППЗ «Укрпошта» від 12.12.2014 № 912.
Для упакування відправлень Стандарт також можуть використовуватися пластикові пакети з різними ступенями захисту (секюрпак, сейфпакет тощо з фірмовим логотипом Укрпошта).
3.2. Упаковка відправлення Стандарт обирається відправником залежно від форми та характеру вкладення з урахуванням часу на пересилання, інших умов пересилання, а також виключенням можливості забруднення чи пошкодження інших відправлень, поштового обладнання, заподіяння шкоди працівникам поштового зв’язку. Упаковка повинна забезпечувати схоронність вкладення, а також можливість обробки відправлення із використанням технічних засобів.
3.3. Відправлення Стандарт повинні бути упаковані таким чином, щоб виключалася можливість доступу до вкладення без пошкодження оболонки, печаток.
3.4. За пошкодження предметів, вкладених відправником у відправлення Стандарт, упаковка якого не забезпечує їх збереження, ПАТ «Укрпошта» відповідальності не несе.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення кcuxa » 12 грудня 2017, 23:46

я сьогодні відправляла казали тільки їхній пакет.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення Sam » 13 грудня 2017, 01:54

Я відправляла сьогодні, то нічого не казали. Але на УП змінилося керівництво, у Києві топ менеджери колишні приватівці, то й не дивно, що багато де вже приймають лише посилки експрес і стандарт, просувають свою упаковку і т.п.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron