Глобальні оголошення!



Укрпошта

Модератори: олеся, Любов

Re: Укрпошта

Повідомлення АняАнюта » 10 серпня 2016, 16:13

А мені дуже подобається Укрпошта :yes: Може все так співпало, але відділення (на Симоненка) велике, коли приходять посилки (по Україні чи з Китаю), то поштарка дзвонить і каже, що є посилка і щоб прийти забрати :) Зручно! А ще приходять sms про доставку, якщо в формі відправник перед тим поставив "галочку" біля опції "надсилати sms". :aplo:
АняАнюта Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 30 червня 2016, 15:48
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Сашко, 1 рік

Re: Укрпошта

Повідомлення taranjka » 10 серпня 2016, 22:22

Моя посилка Не була в Вінниці. Це на сайті якийсь глюк показувало Вінницю. В неділю вже в тернополі була, вчора забрала:)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Укрпошта

Повідомлення Наталка » 11 серпня 2016, 20:14

Як на мене Укрпошта єдниний варіант для посилок по області. Їхні машини їздять по селах, а служби доставки лише в районні центри. Та і ціна суттєво різниця. На новій пошті мені порахували 35 грн до Заліщик(ще треба дати стількиж,щоб поїхати з села забрати), а на пошті 10 грн з доставкою прямо в село
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Укрпошта

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 грудня 2016, 21:52

Останнім часом Укрпошта працювала дуже швидко. Тижнів три тому посилка з Києва прийшла мені за 2 дні! В понеділок була відправлена, а в середу вже була в мене.
А ось зараз чекаю знову дві посилки з Києва, при чому дві різні, від двох різних відправників та відправлені з різних відділень, і обидві вже три дні волочаться по Києву, одна навіть четвертий день, ше в понеділок як відправлена. Шо в них там таке :ireful:
Приблизно по добі вони торчали спочатку на тому віділенні, де їх відправили, потім так само на іншому київському, а тепер вже одна добу, а друга дві доби, лежать ше на третьому київському відділенні :dash:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Укрпошта

Повідомлення Ulkanet » 10 грудня 2016, 00:14

TaniaPicaSSo певно сніг впав :hi: :ha: ::Р: :hi: :ha: :ha: :ha: :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Укрпошта

Повідомлення erinaceus » 10 грудня 2016, 00:26

В мене якось переважно саме в Києві найдовше сортуються...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Укрпошта

Повідомлення vikilandi » 10 грудня 2016, 02:43

Ні то сніг, то дощ, а на грунті мінус, дороги як дзеркало
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Укрпошта

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 грудня 2016, 23:55

Укрпошта не перестає мене дивувати. Отримала сьогодні дві посилки зі Львова. Дві різні, від різних людей, відправлені з різних відділень. Одна посилка була лише вчора відправлена, а інша йшла до мене тиждень. І справа не в тих відділеннях, звідки йшли посилки, бо та, що йшла тиждень, чотири дні провалялась на Львівському центральному відділеннв. Чотири дні! :scare: В той час як інша посилка провела на тому центральному кілька годин і поїхала далі.

Друга історія. Відправляла я вчора дві посилки, одна важила 400 г, інша 900. Зразу на пошті я нічого дивного не помітила, а вже вдома, коли дістала квитанції, щоб відправити людям коди, помітила, що легша посилка виявилась на одну гривню дорожчою за важчу. Дивно стало. І в тому чеку за легшу посилку є пункт 'додаткові послуги' 3.25. Спеціально би виясняти я б не йшла, але так як була на пошті сьогодні все одно, думаю, запитаю я. Ну і питаю так культурно, здалека, скажіть, а як розраховується вартість посилки, а то в мене вийшла легша посилка дорожчою за важчу. І питаю безпосередньо ту дівчину, яка в мене вчора ті посилки приймала. А вона, молоденька така, клеїть дуру, і каже, та я не знаю, то все комп'ютер рахує, я ж нічого вам не дописала. Я теж клею дуру, кажу, а може то від міста залежить, куди посилка їде? Вона каже, та нє. Тут в розмову включається старша вже жіночка, більш досвідчена, бо та дівчина там працює може рік відсили. Ну і та каже, якшо по області, то вдвічі дешевше. Кажу, та ні, то одна в Суми, друга в Київ. Ну тоді я вже кажу, а може знаєте, у мене якийсь пункт незрозумілий в одній квитанції є 'додаткові послуги', а що це? Вона каже, ну це пакування. Я кажу, так мені посилки ніхто не пакував, я принесла однакові дві запаковані, чого в одному чеку дописали, в другому ні? Ну і я таки доколупала її, що вона побачила, що так просто я не відчеплюсь, і каже, ну я вам чесно признаюсь, що нас зверху заставляють таке дописувати. Ми всім не пишем, але як людина приносить кілька посилок, то ми в одній дописуєм ті додаткові послуги. Але то між нами, каже, щоб ви нікому то не розуазували. Ну ви вже зрозуміли, що секрети мені розказувати не можна, бо я не просто розповім, а ще й на форумі напишу ::Р:
Ну я сваритись з ними не стала, подякувала, що сказали правду, але думаю собі, що ну й дури, що так роблять. Як раз одна посилка би була в мене, я б не помітила того, або навіть якби вписала ті послуги в дорожчу посилку, теж би виглядало логічно. А так самі себе попалили, що легшу посилку зробили дорожчою. Ну може за це та дівчина потім втик і получила, що так сплужила :hi: Але надалі буду тепер наголошувати їм кожен раз, що додаткові послуги мені не пишіть, будь ласка :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Укрпошта

Повідомлення TattyMummy » 21 грудня 2016, 01:18

Я такий прікол за пакування помітила була відразу біля віконечка кілька років тому. І закатала скандал за тих 3 грн. Вони мені їх відразу повернули і з того часу моє прізвище знають і дуже чемно все мене обслуговують :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Укрпошта

Повідомлення erinaceus » 21 грудня 2016, 17:12

В мене теж колись таке було. А ще люблять відправити пріоритетним, теж не питаючи. Мені ж не горить доставка, навпаки треба, щоб дешевше вийшло. То взагалі така дурка з тим, що їх напрягають на якісь додаткові послуги :dash: Але вони мабуть не по злобі своїй їх впихують. Їм тоді або премії не дають, або з зарплати відраховують.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей