Глобальні оголошення!



Укрпошта

Модератори: олеся, Любов

Re: Укрпошта

Повідомлення Галинка 13,06 » 17 лютого 2016, 14:57

А в мене дуже класна поштарка))) До мене часто приходять посилки і вона вирішила дзвонити до мене і казати що є посилка))) Я її дуже вдячна)
До слова, в п"ятницю вислали посилку із Київа три дні вона тинялася по Київу, а за один день попала в Тернопіль))))
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Укрпошта

Повідомлення Ulkanet » 17 лютого 2016, 15:49

а в нас вообше абзац :dash: пошту перенести на хутір :dash: від мого дому до пошти 8 км :crazy: поштарка зразу приносить посилки - але і бере за них 20 грн. :ireful: навіть листочка того не приносить - що мол вам посилка, приходіть. вона зразу несе - і за то вимагає кошти. а носить або в ночі або досвіта. ну от моя мама два рази забрала посилку - поки я спала. і заплатила по 20 грн за кожну. :ireful: я потім мала "розборки" з тими хто ті посилки відправляв - бо ж наперед 10-15 грн платила за пересилку. вияснилося, що нам тут примусову послугу надають "курєрської доставки" :dash: :dash: :dash: але чека ніхто не видає. :ireful: теж саме з грошовими переказами і аліментами. поштарка бере 20 грн за доставку. блін :ireful: мене хтось питав чи я так хочу???? а найбільше трафляє - що не можеш пожалітися, бо то "тої Люськи/Машки, якась там родичка, нашо воно тобі - буде скандалити з тобою" і т.д. :ireful: :ireful: :ireful: і мол ми всі тут будемо мати через тебе проблеми :dash:

тепер користуємося поштою іншого міста. туда ближче ходити. домовились, що посилки будуть приходити на ввіділення, а мені подзвонять.

В Тернополі на Дружбі в нас були хороші поштарі, вчасно приносили повідомленння, і на відділені (на Мазепи) - нормально і швидко обслуговували. Але одного разу ми відправляли посилку з того відділення, що біля дитячої поліклініки на Миру - то там виходить дешевше на 2-5 грн. :crazy: то ми потім тільки звідки і підправляли. А на Острозького, біля 13 школи - мені постійно ще якийсь клапоть бумаги примотають і додаткову послугу додають. Хоча я вже два рази казала, щоб мені так не робили. На що вони "Так положено!". А на Дружбі, що друга держава???? там чомусь не положено. :ireful: Якщо на Дружбі - 8 грн, то в на острозького така сама посилка - 13 грн, як мінімум. :sad:

Всюди той людський фактор :cray: таке враження, що поки не пожалієшся або не нагавкаєш - своєї роботи ніхто не буде робити :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Укрпошта

Повідомлення flower » 17 лютого 2016, 18:31

Улька, ото дають. Печалька. :dash:
Я укрпошту не люблю, бо на відділені в нас постійно хамлять всім і дуже повільно як слимаки обслуговують. Але тепер постійно користуюсь, бо НП дуже тарифи гне (і інтернет покупки від того не вигідні получаються), а більше альтернативи в нас нема в місті.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Укрпошта

Повідомлення Sam » 17 лютого 2016, 19:42

Я ходжу на УП на Канаді, то зараз там працює досить приємна дівчина. Та й усі посилки мої швидко доходять, буває навіть, що за день. У Київ або з Києва через день після відправки.
І вартість не порівняти з Новою поштою. Причому, що часом на відділенні Нової пошти ще більші черги, ніж на укрпошті.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Укрпошта

Повідомлення nelly » 17 лютого 2016, 20:08

Улька то Ваша поштарка файно пристроїлася, хочеш жіть умєй вєртєццца :В): :В): :В):
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Укрпошта

Повідомлення TattyMummy » 17 лютого 2016, 23:05

Ulkanet, а анонімно поскаржитись на ту поштарку не можна?
А з цінами то точно, на різних відділеннях різні.
Я завжди ходжу тепер на відділення на Просвіти. Перші рази як віправляла посилки, то ціна один раз одна, інший - інша була.
Потім приглянулась, а вони мені 3 грн за пакування додають, за 20 см скотчу з написом "УкрПошта".
Закатала скандал, віддали гроші і тепер мене по прізвищу знають і посилки видають без паспорта :pardon:
А те, що на Мазепи не люблю. Один раз після 5-ої віправили мене з посилкою додому, сказали - "завтра прийдете. Вам і так нема що робити, ви ж вдома з дітьми сидите."
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Укрпошта

Повідомлення taranjka » 08 серпня 2016, 19:47

заспокойте мене. відправили мені в пятницю посилку з Дніпра, вона вихідні по області каталася, переїхала в київ, а з Києва в Вінницю і там вже добу :confused: мені раніше з Києва на пряму приходило, а тут Вінниця...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Укрпошта

Повідомлення Ulkanet » 08 серпня 2016, 22:06

taranjka мені з Тернополя до Гусятина (смт - є районним центром Тернопільської області) 5 днів йде посилка :crazy: А ти хочеш щоб тобі з Дніпра за два дні прийша ::Р: ::Р: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Укрпошта

Повідомлення taranjka » 08 серпня 2016, 23:59

Ulkanet просто так приходило вже. ну і я часто відслідковую свої посилки, то вони "перевал" мають тільки в києві, а потім в тернополі. а тут до вінниці занесло
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Укрпошта

Повідомлення Ulkanet » 09 серпня 2016, 12:43

taranjka мої тоже часто їдуть по чужих відділеннях :crazy: Наприклад посилка з Тернополя до Гусятина - може поїхати на Чортків :hi: То в їншу сторону, так кілометрів 80. :crazy: УкрПошта не має де кілометраж накрутити :hi: :hi:

Короче в них там логістика хромає, вони певно транспортних задач не вчили :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron