Глобальні оголошення!



Закордонний паспорт

Модератори: олеся, Любов

Re: Паспорт

Повідомлення Галина » 27 квітня 2014, 10:46

KriStar написав:Заплатила майже 400 грн.(при тому, що по закону має бути 170грн.)

Я шукала з чоловіком в неті інформацію про це. То кілька людей зробили за 170грн, але рік возилися з судами і напевно за суд заплатили більше...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Паспорт

Повідомлення Dribchuk » 27 квітня 2014, 12:58

TaniaPicaSSo Я робила в Документі (це в тому приміщенні де пенсійний фонд біля кооп. технікуму) заплатила 643грн за 30днів - з собою мала старий закордонний, індит. код, укр. паспорт. Оплачується в них все на місці, можна жива черга, можна по запису, я в живій черзі чекала десь 1год. Чесно, дорогувато, але якісно, щвидко, чекаєш як людина сидячи на дивані і дивлячись тв. На Яремчука в паспортоному доплачувала 75грн за вклейку фото малої в паспорт, чекати 10 днів.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Паспорт

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 травня 2014, 15:05

Ходив чоловік сьогодні здавати на паспорт в той "Документ", каже черги страшні, люди займають від 7 ранку, щоб здати до обіду. Після обіду без запису вже не приймають. Каже, чекати в живій черзі нема смислу, а по запису до 13 червня все забито. Не так все просто і райдужно, як здавалось :sad:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Паспорт

Повідомлення олеся » 24 липня 2014, 11:58

А що в першу чергу треба мати (які копії чи довідки) щоб здати документи, щоб не їхати просто так))) І які документи для дитини щоб вклеїти їх в паспорт, чи потрібно обом батькам вклеювати чи не варто?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Паспорт

Повідомлення Марійка » 24 липня 2014, 14:55

В першу чергу паспорти! Забула, чи коди треба було, візьміть про всяк випадок.
Буквально 2 чи 3 тижні тому ми з чоловіком поїхали, аби подати документи. Час завжди відтягали, бо не було грошей. А нас на 19 вересня тільки поставили на чергу. Ні грошей не треба було, ні за ніякі документи нічого не казали. І для дитини все, що треба буде, то скажуть 19.09.2014. Якби ми швидше про це знали, то ще взимку стали б на чергу.
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення Кокетка » 24 липня 2014, 16:26

МАрійка то тре було йти в порядку живої черги і не записуватися :wink: бо поміж записаних в той день беруть два три чоловіка, я на БаМі робила в живій черзі стояла в списку була 12 13 ( з чоловіком,) то до 12 все зробили від 9 ранку) я робила дві ксерокопіїї свого паспорта і заяву писала від руки ( як писати від руки то тре ще 1 копію до тої заяви "ручної" :hi: ) за один паспорт получилося 370 грн робили рівно місяць, за місяць ми забрали ще залишилося вписати дітей .... жінка поруч яка видруковувала заяву то 510 грн платила
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення Кокетка » 24 липня 2014, 16:33

Дрібчик, а на Яремчука розкажи як то вписати? фото треба де робити? в них чи десь? там черга велика? жива чи по запису? а проїздний ти не хотіла малій робити? чому?

про вписування то я чула що тре обом вписувати, бо потім тре один другому другому дозвіл давати на вивіз дитини за кордон :crazy: а от якщо проїздний то як там з дозволами?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення олеся » 25 липня 2014, 13:38

Кокетка написав:про вписування то я чула що тре обом вписувати, бо потім тре один другому другому дозвіл давати на вивіз дитини за кордон

Питала вчора в знайомої яка недавно приїхала з відпочинку то дитина в них в мами лише вписана. але дозволів не давали бо ж їхали разом.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення олеся » 25 липня 2014, 13:43

А з військомату треба довідку для чоловіка???
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення Dribchuk » 25 липня 2014, 13:48

Кокетка коли я робила черги не було, там жива черга. Фото робила в одному з " фото на документи". Мати з собою паспорти, дозвіл від батька на вписку дитини в паспорт матері чи навпаки ( батько пише дозвіл в паспортному при них), фото дитини, свідоцтво про народження. Оплачуєш, підписуєш документи, пишете дозвіл і за 10 днів готово. Вклейка фото 75 грн. Проїздний не робила бо без мене вона ітак нікуди не поїде, в обидва не вклеювала бо дозвіл зробити то не проблема, плюс якщо всі їдуть разом дозволу не потрібно і малоймовірно що мала їхатиме лише з чоловіком без мене. Проїздний дитячий вартує коло 300грн.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron