найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Шенген віза для депортованих українців

01 грудня 2015, 17:42

taranjka написав:ага, там в кожному віконечку дають різну інформацію :crazy:

консультації там дають при вході, а не у віконечках чи я щось не так розумію?

Re: Шенген віза для депортованих українців

06 грудня 2015, 21:36

one_two якщо у Вас є довідка з архіву на Вашого чоловіка, то довідку на Ваше і'мя займе до 30 хв щоб зробити. Потрібно прийти у архів з оригіналом або копією довідки і Вам дадуть таку ж саму, але вже на Ваше і'мя. У візовому центрі при консультації скажуть одне, а при подачі скажуть інше.

Re: Шенген віза для депортованих українців

10 січня 2016, 19:01

Дівчата, підкажіть чи можна зробити візу для правнуків переселенців? Бо на інших форумах пише, що ні, потрібно робити або туристичну, або гостьову візу. Вище в темі читала, що таке робили (зокрема, yultsya). Цікавить чи на даний час є ще така можливість, чи вже змінилися умови.

Re: Шенген віза для депортованих українців

10 січня 2016, 22:40

Наскільки я знаю то правнукам неможна, але ми малій робили для супроводження батьків...

Re: Шенген віза для депортованих українців

10 січня 2016, 23:35

Ні не можна, тільки внукам

Re: Шенген віза для депортованих українців

11 січня 2016, 00:58

Саме супровід і цікавить (щось я трохи намудрувала у своєму запитанні і таки збила всіх з пантелику). Хоча в інших регіонах навіть цього неможливо зробити чомусь.

Re: Шенген віза для депортованих українців

11 січня 2016, 01:18

mamatalka написав:Саме супровід і цікавить (щось я трохи намудрувала у своєму запитанні і таки збила всіх з пантелику). Хоча в інших регіонах навіть цього неможливо зробити чомусь.

У Тернополі для правнуків ( якщо вони не досягли 16-ти років) робиться віза супровід. Термін іі буде такий ж як і батьків.
За таку візу запитували у Києві - то тут дійсно для правнуків потрібно робити туристичну

Re: Шенген віза для депортованих українців

14 січня 2016, 11:56

У візі вказано MULT, та на термін перебування 90 днів.
Питання 90 днів це на скільки? Чи я можу по вичерпанню цього терміну просто перетнути кордон і повернутися назад? Чи доведеться якийсь час побути в Україні?
Дякую дуже.

Re: Шенген віза для депортованих українців

14 січня 2016, 14:54

перебувати в країнах Шенгену можна не більше 90 днів протягом 180-денного періоду.

Але на практиці цей період починає обраховуватися не з того дня, коли ви отримали останню візу, а раніше. Тобто Ваші попередні поїздки до Шенгенської зони, по інших візах, теж беруться до уваги.

Якщо Ви пробудете 90 днів, то В Україні треба буде побути Вам 90 днів і тоді аж можна знову перетинати кордон.
Тут гарно описано
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Шенген віза для депортованих українців

06 травня 2016, 13:20

Підкажіть будь-ласка якщо моя бабуся має громадянство польське, бо вийшла заміж за поляка, то чи можна мені відкрити візу? Що для того треба, які документи?
Відповісти