Глобальні оголошення!



Приват 24: допомагайте

Модератори: олеся, Любов

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення kalina » 03 січня 2013, 19:59

після того як з чоловіка карточки якимось чином хтось зняв 1000грн без картки і без пароля. я в захисті їхньої системи розчарувалась
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення taranjka » 03 січня 2013, 20:35

fajno написав:нам автоматом всю комуналку знімає. Зручно. та й доказів про оплату там теж достатньо. А ті черги в ощадбанку простто вбивають :dash:

головне час від часу в касі перевіряти чи не має якихось боргів випадково :hi: а черги... я беру якесь дитьо в руки - і без черг :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 січня 2013, 20:36

kalina написав:після того як з чоловіка карточки якимось чином хтось зняв 1000грн без картки і без пароля. я в захисті їхньої системи розчарувалась

А може то справа не в захисті системи, а в працівниках банку? Може хтось із них мав можливість і скористався :confused: Бо взагалі вперше про таке чую.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Dribchuk » 03 січня 2013, 21:21

kalina я теж шокована почутим, мені здається що досить просто прослідкувати де і коли були зняті гроші. Так що це або халатність якогось конкретного працівника або ваша безпечність (вкрали гаманець з карткою а ви не зателефонували і не заблокували картку)
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення pan_kotskyy » 03 січня 2013, 21:56

flower написав:після останього інциденту ненавиджу приватбанк!

а що за інцидент?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення гра з вогнем » 03 січня 2013, 22:20

у мене колись надра теж нехілу суму зняли
точно не була моя халатність і картку в мене ніхто не викрадав а пін я ніде не мала записаний
картка була в мене
вони знали з якого банкомату знялі и час знали и нічо з того не було
і знаю шо багато хто так не дораховувався але частіше і меншими сумами а в мене раз і багато :crazy: :crazy: :crazy:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Сяна » 03 січня 2013, 22:31

pan_kotskyy, читай тут /viewtopic.php?f=180&t=4064&start=10
думаю, саме це мала на увазі Квіточка
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення Dribchuk » 03 січня 2013, 23:51

гра з вогнем розкажу яка в мене була ситуація з Приватбанком. Знімала я гроші - суму вже точно не памятаю але сума була далеко не маленька. Знімала в банкоматі на ж.д. вокзалі. Банкомат показує мені гроші і рєзко "ковтає" їх назад. При чому виповзає чек про те що гроші видано. В мене стрес і паніка. Швидко дзвоню на гарячу лінію, кажу так і так. Короче, приїхали інкасатори, за декілька годин вияснили що гроші я таки не забирала і мені все повернули в касі. Так що не маю що сказати. Хоча ситуації бувають різні і хоч я знаю що в Приватбанку досить жорсткий відбір персоналу, всерівно попадаються різні люди які можуть щось таке начудити.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення mariana » 04 січня 2013, 01:55

Дівчата. я пропрацювала досить довгий час в банку, і скажу що начудити можуть ого-го як..і працівники некомпетентні, і програмне забезпечення. Хоча якщо гроші пропали, то не буває ситуації, шо не видно звідки вони пішли, такого не буває просто!! Є не дуже знаючі працівники, які не знають як розібратися в ситуації. А про Приватбанк можна багато писати, там далеко не все ідеально, не хочу просто робити антирекламу. хоч сама теж маю їх картки.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Приват 24: допомагайте

Повідомлення kalina » 04 січня 2013, 12:57

А може то справа не в захисті системи, а в працівниках банку? Може хтось із них мав можливість і скористався Бо взагалі вперше про таке чую.


kalina я теж шокована почутим, мені здається що досить просто прослідкувати де і коли були зняті гроші. Так що це або халатність якогось конкретного працівника або ваша безпечність (вкрали гаманець з карткою а ви не зателефонували і не заблокували картку)


В тому то і справа що картку ніхто не крав, і працівники не знімали. Ми коли побачили що з картки знята така сума пішли відразу в банка, менеджер почав мені розповідати що можливо то хтось зі своїх зробив а ми зараз подамо заяву в міліцію. То чоловікові (так як це його картка) показали фото з камери спостереження на банкоматі, то виявився молодий хлопець. Заяву в міліцію ми все таки подали, і через місяць нам передзвонили що його впіймали, особисто з ним не зустрічались . гроші він повернув. Як він їх зняв залишилось загадкою. Отже думаю це все таки недоробки системи захисту.
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість