Глобальні оголошення!



Закордонний паспорт

Модератори: олеся, Любов

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення Катруся » 28 липня 2016, 14:31

Дівчата, а з якого віку дитині роблять закордонний паспорт?
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення nelly » 28 липня 2016, 14:41

з народжeння,
На рахунок коду уточніть, ми його робили спeц для паспорта.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення taranjka » 28 липня 2016, 15:00

Мені на пошту прийшов список документів, про ідентифікаційний нічого нема теж
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення ksana » 28 липня 2016, 19:02

Чи хтось знає, яка вартість закордонного паспорта для дорослих?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення Катруся » 28 липня 2016, 21:50

Тобто, якщо дитині 3роки, то в неї вже свій власний паспорт, а в паспорт батьків вже не вклеюють?
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення erinaceus » 28 липня 2016, 21:57

Катруся Не вклеюють вже досить давно, якщо не помиляюся, від весни. Має бути зроблений окремий документ.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення flower » 02 серпня 2016, 10:31

Катруся написав:Тобто, якщо дитині 3роки, то в неї вже свій власний паспорт, а в паспорт батьків вже не вклеюють?

То до 3х років таки ще вклеюють? Хочу Матвійкові і Веронічці зробити паспорти. Треба вже зайнятися цим питанням.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення Sam » 02 серпня 2016, 13:43

Дівчата, вже немає такого поняття як вписування чи вклеювання дитини у паспорт батьків.
Зараз з народження виготовляється паспорт для дитини, він дійсний 4 роки.
В Тернополі приймають по запису. Записатися можна 2 варінтами:
1. В паспортному столі в зошит, то мабуть там черга вже на 2017 рік, бо у березні була на листопад 2016 р.
2. Через I-gov.На даний момент, вже мабуть немає місць на серпень. Але щомісяця після 20 числа відкривається черга на наступний місяць і можна без проблем записатися.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення erinaceus » 02 серпня 2016, 14:34

flower Родичка недавно робила малому, то обійшлося в межах 500грн.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Закордонний паспорт

Повідомлення Sam » 19 серпня 2016, 16:15

Подали ми сьогодні документи на виготовлення закордонного паспорту дітям. Реєструвалася через I gov, як писала вище. Насправді все круто продумано і працює, однак як завжди зустрілися із нашими "але".
Ми зареєстровані були на 14.00. З 13 до 14 обід і було закрито. За цей час назбиралася величенька черга. Коли ми зайшли і поки почитали куди нам в який кабінет, то вже у тієї працівниці стало занято, хоча наш запис :dash:
Правда, ми не оплатили наперед, бо я раніше ходила ще до реєстрації, уточнити деякі деталі, то казали, що як зареєструєтесь, то не оплачуйте наперед, а оплатите тут на місці. От ми пішли вже оплачувати, поки наше місце і так заняте.
В кабінеті 14 нам дали рахунок і сказали, що можна в Ощад піти або можна на місці. На місці виявилося в терміналі. І тут та жіночка, яка приймає оплату, тобто наьирає замість тебе в терміналі, починає пояснювати, що треба гроші без здачі і що давайте швидко-швидко. Короче, вона мене взбісила... Бо я і сама можу набрати платіж, про що їй і сказала чим її дуже образила. І ще й чоловік мій теж мене винною зробив. Він пішов розміняв гроші і та тьотка нам оплатила. Хоч термінал придумано для самообслуговування і я не якийсь туман, щоб там не розібратися.
З квитанціями і усіма підготовленими вдома заявами ми знову пішли в 2 кабінет, де якраз завершили з жінкою, яку взяли замість нас. Почали вже нас оформляти і я запитала чи можемо ми подати документи для 2 дітей, бо я зареєструвала лише одну дитину (так як старший вписаний у мій паспорт і реєструвала лише меншеньку, а потім надумала, що варто таки мати окремий документ, бо в світі ніде такого не існує як вписано). І працівник мені каже, що ні не можемо, бо на 14.20 є інша людина (також з i gov). А на годиннику 14.15 і я зла від першої тьотки. Відповідно кажу цій, що ми записані на 14.00, а ви в наш час когось іншого приймали замість нас. На що вона відповідає, що у вас не було оплачено( хоч вона почала займатися жінкою замість нас ще навіть до нашого входу в кабінет і не знаючи оплачено у нас чи ні) що от як ви сваритесь, то не прийме двох, що якби попросили, то б прийняла зразу. Я розумію, що я не права саме в тому, що мала зареєструвати двох і оплатити наперед. Але часу на мене будо виділено 20 хв і я подуиала, що повинні встигнути двоє.
В кінці кінців без прохань прийняла вона таки 2 пакети документів. потратила на все 12 хв.
Але як мене дістали ці державні служби і чиновники, які замість того, щоб просто робити свою роботу починають тебе вчити і робити з тебе дуру. І ще ти маєш їх просити, ну це капець. Може хтось зі мною не згідний, імхо.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей