Глобальні оголошення!



Тюльпани

Модератор: Natalinda

Re: Тюльпани

Повідомлення Vanilochka » 30 березня 2015, 14:56

от я вирішила вдома на підвіконні посадити тюльпани, купила 5 цибулин але проросли тільки 3 ) Посадила певне трохи пізно(8 березня :hi: ) але нічого, сижу чекаю ! а і ще хочу спитати що робити потім з тими цибулинами коли вони відцвітуть?
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Тюльпани

Повідомлення Natalinda » 30 березня 2015, 18:48

Vanilochka їх треба було спочатку в холод і в темноту для проростання винести. Вони так дуже швидко проросли.
А цибулини потім на город можна посадити, бо в горшку вони не скоро вдруге зацвітуть. Книжка пише що років 5 треба цибулині набиратися сил, але на городі цвітуть!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тюльпани

Повідомлення Vanilochka » 31 березня 2015, 23:09

ну мені так сказали, 7 днів на підвіконні, 10 на холоді, я так і зробила але за тих 7 днів 1 проріс, і другий трошки ....
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Балачки на городі

Повідомлення okcana » 13 травня 2015, 15:52

Я минулого року накупила була на ринку тюльпанів, квіточки з цибульками, а цього року багато з них пустили тільки по 1 листочку і все, підкажіть чому??? Чи земля не така чи місце змінити??? Сестра каже що напевне цибульки замалі, але ж минулого року цвіли. Так мені шкода, я так чекала поки розцвітут(((
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Тюльпани

Повідомлення Natalinda » 14 травня 2015, 09:09

okcana ти їх як минулого року садила то квітки пообрізала? Їм могло банально не вистачити сили і вони не заклали квіток, сипни їм якогось добрива чуть на осінь, хоча думаю вони і так на наступний рік зацвітуть.
Ще могло бути таке що цибульки зїла якась ненажера, а це пустили листочки "дітки", а вони і справді ще малі. А місце сонячне? Тінь? Мокро? Не зацвів жоднісінький?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тюльпани

Повідомлення okcana » 14 травня 2015, 10:05

Я квіточки як садила не обрізала, половину зацвіли а половину ні... Там ніби сонячно... А ще декілька взагалі не зійшло(((може і справді щось поіло
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Тюльпани

Повідомлення Kisja » 14 травня 2015, 14:18

я колись цибулини тюльпанів садила в пляшках пластикових: зрізала дно і верх - утворилась така труба, ще в стінках дірки поробила гарячим цвяхом, тоді її в ямку ставила вертикально, засипала землею і туди цибулину садила - так їх ніщо не з'їдало.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Тюльпани

Повідомлення Natalinda » 14 травня 2015, 14:39

Я так гіацинти цього року висадила, ті що в горщиках росли. Але дна не зрізала, робила багато дірок. Побачу що буде, головне не забути викопувати вчасно, щоб діток відділяти.

Нарцизів запах оті їдуни не переносять, то в мене в перемішку тюльпани з нарцизами ростуть
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тюльпани

Повідомлення okcana » 14 травня 2015, 20:07

А це ті що зацвіли:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Тюльпани

Повідомлення Natalinda » 14 травня 2015, 21:23

Передостанній ну дууже гарний!!!!!!!!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей