Глобальні оголошення!



Помідорчики

Модератор: Natalinda

Re: Помідорчики

Повідомлення гра з вогнем » 25 червня 2018, 22:34

У мене захворіли перці, навіть не знаю чим.
Я висадила все в кінці травня і ми поїхали. Повернулися через три тижні - краса - все росте, буяє, крім перців. Як що поїло їх, чи може просто яка хвороба, лисі прутики стирчать. Не знаю що то, і чесно кажучи розбиратися не хочу.
Окремо посадила інший сорт (пекучий) то йому ніц не бракує.

Ще розкажу про помідор. Я тільки висадила і мені хтось почав випорпувати. Знайшла випорпаних 2 огірки, ще й перегнутих по стеблу, один помідор (після приїзду ще один перець був витягнутий). Так от про помідор. Я обірвала низ, і оскільки не мала часу на відрощування коріння дома, просто прикопала той вершечок в землю. Навіть огорожку для нього не ставила. Приїхала - помідор буєя!

Але настрою займатися городом цього року не маю. Треба піти трошки пообривати листя з тих помідор, а мені не хочеться і все.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Помідорчики

Повідомлення vikilandi » 23 липня 2018, 16:37

Поразка у мене цьогоріч із помідорами, дуже шкода. Потрібно було кропити, а я того ніколи ще не робила... Зате картопелька зійшла, яку 6 липня садила під дощем)
| +
Зображення
Зображення
Зображення
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Помідорчики

Повідомлення гра з вогнем » 23 липня 2018, 19:37

Viki, якщо твої помідорки псуються починаючи з низу, я побачила на одній фото, і на кущику є ще неушкоджені, або ж є цвіт чи зав'язь, підсип вапном. Це може допомогти, ті, що цілі мають шанс вижити. Це окрема хвороба може бути, відмінна від тієї, коли починаються плями на листях, а потім на плодах. Я сипала і мої виживали. Це хвороба, що називається вершина гниль, я вже писала про це в темі, хоч мені вказували на ту іншу, популярніші хворобу, забула назву. Одним словом при нерегулярних поливах, затяжних дощах це часто трапляється, внесення вапна при посадці і потім дуже допомагає.

Картопля - дуже гарна!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Помідорчики

Повідомлення Кадімессо » 24 липня 2018, 15:21

Моїм помідорам теж не судилося почервоніти.Уражені і плоди і кущі,так шкода...Я 2 рази обприскувала сироваткою і 1 раз якимось купленими,не допомогло,дощі роблять свою справу.
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Поперед.

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей