Глобальні оголошення!



Помідорчики

Модератор: Natalinda

Помідорчики

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2012, 23:32

Страшенно зла на ці дощі. Незважаючи на кроплення вже на листі починає бушувати фітофтора((((
Чим ви кропите? Допомагає?

І ще одне розчарування(((( Майже усі помадори мають товсту шкірочку((( І вроді ж як не один сотр садила((( А та шкірка всю насолоду смаком мені псує(((
Розказуйте в кого які сорти :help:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Помідорчики

Повідомлення Shalimar » 16 серпня 2012, 01:12

а снимать шкурочку? перед употреблением
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Помідорчики

Повідомлення Natalinda » 16 серпня 2012, 01:21

Нє то))) Я люблю употреблять прямо з грядочки))) Шкірочка має бути тоненька)))
Товста шкірочка - добре для транспортування, а я скільки сортів перебрала - то скрізь був акцент на транспортуванні та лежкості...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Помідорчики

Повідомлення Галина » 16 серпня 2012, 07:52

Я не знаю які в нас сорти (що татові дали, те і посадили), є ще з вирощеної власноруч розсади помідорчики чері і такі як чері маленькі, але в формі сливочок.
А взагалі в нас десь 7 різних сортів росте.
Фітофтора поки що не чіпалася, але минулого року від неї ніяке кроплення не помогло...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Помідорчики

Повідомлення Любов » 16 серпня 2012, 09:04

ми посадили 10 сортів, напевно більше 100 кущів. Від фітофтори допомагає Помідорчик, він всюди продається. Кропили ним лише раз перед дощами. Вже 8 ящиків зібрали і ще не кінець напевно.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Помідорчики

Повідомлення flower » 16 серпня 2012, 09:14

у мене
чері
волове серце
голандські
вчора закрила пару баночок асорті овочевого з чері помідорками, бо дуже багато є.
волового серця теж багато, але цей сорт просто їсти.
голандські смакуємо давно, майже вже всі з'їли, вони достигли перші.
ще на дачі є, але там сортів не знаю, то свекор садив. то теж по ящику привезла звідти.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Помідорчики

Повідомлення Lenysa » 16 серпня 2012, 10:10

в нас в селі також багато сортів завжди садили, минулого року чоловік накупляв на 100 грн. насіння, але урожай був не великий, а цього року вирішили. що краще буде купити, то посадили, так що їсти лише було на літо, а вродило так багато, що закрутили і ще сусідам свекруха роздає.На рахунок сортів і фітофтори запитаю, і напишу
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Помідорчики

Повідомлення Natalinda » 16 серпня 2012, 19:56

Любов написав:ми посадили 10 сортів, напевно більше 100 кущів. Від фітофтори допомагає Помідорчик, він всюди продається. Кропили ним лише раз перед дощами. Вже 8 ящиків зібрали і ще не кінець напевно.

Я помідорчиком кропила, ридомілом кропила і ще третійц раз кропила біологічними всілякими.
Урожай хороший, нема що казати, і наразі на помідорах самих немає фітофторозу, лише листя відразу після оцих дощів почало чорніти, то маю сподівання що сильно помідори не постраждають.
Люба, а листочки ваші зелененькі досі?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Помідорчики

Повідомлення Любов » 16 серпня 2012, 22:18

листочків багато посохло, не встигаю всі посохлі обривати. Деякі кущі вже зовсім без листя, але обліплені помідорками. Головне щоб помідорки дозріли, а листя може і не бути.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Помідорчики

Повідомлення Natalinda » 16 серпня 2012, 22:35

А ну тоді ти мене заспокоїла)))
Я думала у вас взагалі без фітофтори.

Про сорти ще скажу.
Дві роки тому сіяла дуууже смачний помідор "Малиновий Генріх" ніде неможу знайти тепер((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей