Глобальні оголошення!



Орхідеї

Модератор: Natalinda

Re: Орхідеї

Повідомлення Marichka » 18 лютого 2016, 23:46

Такі гарні,як щойно куплені.Оля,може ти і писала,але напиши як підливаєш,чим,скільки раз.Будь ласка.Дякую!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Орхідеї

Повідомлення Marichka » 19 лютого 2016, 10:56

Напишіть ще про горшки,ті другі.Чи нічого,що вони трохи темні.Вишневі,фіолетові прозорі але темніші.А тепер мені пропонували ще такі з дугою,як квіточка,але не дуже прозорі.Лиш гарні і шкляні.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Орхідеї

Повідомлення oksana_tern » 19 лютого 2016, 12:09

А мої орхідеї чогось не хочуть рости, коли ще жила вдома то вони цвіли цілий рік а прийшла в невістки і відповідно принесла їх з собою, то не хочуть ні цвісти і жовтіють :cry: я з ними по всій квартирі ношусь.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Орхідеї

Повідомлення !OLGA! » 19 лютого 2016, 12:15

oksana_tern написав:А мої орхідеї чогось не хочуть рости, коли ще жила вдома то вони цвіли цілий рік а прийшла в невістки і відповідно принесла їх з собою, то не хочуть ні цвісти і жовтіють :cry: я з ними по всій квартирі ношусь.
Ви змінила для квітів обтановку, а для них це стрес. Тому і не ростуть. Виберіть для орхідей світле вікно, але щоб не було прямих сонячних променів,а якщо буде відкрите вікно то дивіться щоб вітер не обдував квіти. Жовтіти можуть якщо забагато поливати.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Орхідеї

Повідомлення !OLGA! » 19 лютого 2016, 12:23

Marichka написав:Такі гарні,як щойно куплені.Оля,може ти і писала,але напиши як підливаєш,чим,скільки раз.Будь ласка.Дякую!!!

Дякую :rose: Я орхідеї не поливаю, а "купаю" їх за потребою, це я бачу по корінню. Кожного ранку або ввечері злегка обприскую,бо вони люблять вологе повітря. Ростуть у пластмамових прозоро-кольорових горщиках. Це дуже гарня стаття, все грамотно описано,я "купаю" так як в 2 способі описано
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
А на одному вікні де їм трохи бракує світла то ввечері ще включаю лампу))
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Орхідеї

Повідомлення Marichka » 19 лютого 2016, 17:41

Моїм певно світла бракувало і води було забагато,бо одна листки аж скинула і коріння підгнивше.Що тепер з нею робити?Ще не викидати?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Орхідеї

Повідомлення !OLGA! » 19 лютого 2016, 17:48

Marichka написав:Моїм певно світла бракувало і води було забагато,бо одна листки аж скинула і коріння підгнивше.Що тепер з нею робити?Ще не викидати?

Я так заочно не можу сказати, то треба бачити))) Гнилі корінці треба відрізати, тільки живі лишити. Я бачила гарне відео як це зробити, пізніше знайду і скину вам)))
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Орхідеї

Повідомлення flower » 19 лютого 2016, 21:36

В мене таке було, орхідея без листків) пересадила той корінь і за деякий час нові листочки збоку виросли.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Орхідеї

Повідомлення nelly » 04 березня 2016, 01:03

пожаліюся, вам люди яке я село(((
Мала орхідею сиділа вона в корі і взяла пересадила її у землю просту бо бачу свекруха посадила в просту землю і в неї цвіте чуть не цілий рік. А сьо пересаджувала інші вже з тою корою і думаю ту випарпаю з землі а в неї лиш один той корінчик залишився. Оце я садюга, чуть не плакала((( Висадила вже її як треба чекаю щоб тепер віджила :cray:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Орхідеї

Повідомлення Катрин » 14 березня 2016, 23:03

Доброго вечора! :yes: Дуже подобаються квіти, але орхідеї мабуть найбільше. Нещодавно знайшла статтю так би мовити про "домашню аптечку" :dokter: для орхідей і буду дуже рада поділитися нею з вами....
1. Зеленка - подсушивание, дезинфекция.
2. Корица, древесный уголь - природное средство от грибковых болезней. Припудривать обработанные больные места. От плесени в горшке, обсыпать корицей субстрат, повторить через месяц.
3. Фундазол - системный фунгицид. Эффективная защита от мучнистой росы, пятнистостей, сажек, снежной плесени, корневых гнилей и других грибковых болезней.
Для опрыскивания развести чайную ложку в литре воды, обрабатывать раз в 3-5 дней, 3-4 раза. При обработке точечных ран - сделать кашицу и ею намазать больные места.
Немного тормозит рост растения!
Универсальный фунгицид защитного и искореняющего системного действия.
4. Фитоспорин - эффективен против широкого спектра грибковых и бактериальных заболеваний.
5. Витамины группы В.
6. Антибиотик широкого спектра.
7. Хлоргексидин - обработка ран при гнилях.
8. Мочевина - азотное удобрение. Применяется как стартер для выведения растений из зимнего покоя (1-2 г/л) с добавлением хелата железа. Используется для молодых растений для более активного роста и корнеобразования.
9. Хелат железа - добавлять в стартовый раствор (1г/л). Обработка растения при хлорозе.
10.Янтарная кислота + глюкоза (в таблетках)- "Янтавит"
11. Эпин - Биостимулятор. Входит в состав "Реанимационного раствора" и всегда добавляется в раствор, в котором вымачиваются растения после стресса или при получении.
12. Циркон - Биостимулятор. Раствором можно поливать орхи (4 капли на литр воды), можно опрыскивать (8 капель на литр воды). Трехкратная обработка с интервалом в 2 дня дает очень хорошие результаты.
13. Актелик - инсектицид, уничтожающий не только клещей и тлю, но и щитовок, ложнощитовок и личинок белокрылок.
14. Фитоверм - (инсектицид и акарицид) - это биологический препарат для борьбы с клещами, тлями, трипсами, листогрызущими гусеницами на овощных, плодовых, цветочных культурах, комнатных растениях.
15. Апполо - Контактный акарицид специфического действия для борьбы с яйцами и молодыми личинками красных плодовых клещей Panonychus spp. и обыкновенных паутинных клещей.
16. Азотные удобрения - для корнеобразования и наращивания вегетативной массы.
17. Фосфорно-калийные удобрения - для заложения цветочных почек.


:kiss:
Катрин Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 14 березня 2016, 22:52
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 4 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron