Глобальні оголошення!



Квіти на балконі

Модератор: Natalinda

Квіти на балконі

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 11:47

Я дуже люблю квіти. Особливо влітку.Але в мене є 2 балкони і вони такі жаркі, що абсолютно всі квіти там жаряться.Пляж. Балкон засклений але дуже довгий. Жалюзі на всі вікна- не накупишся. А якщо ставити їх на землю, не гарно виглядає.Балкон не такий відкритий як на цьому фото, бо знизу-бетон і збоку. А ще вітри, бо ми над озером.Заважає під ногами.Єдине- кактуси люблять жаритись. От і мучусь щороку з роздумами. І квітів жалко і мрія є. От така
Приєднані файли
12345.jpg
12345.jpg (18.82 Кб) Переглянуто 7220 разів
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Квіти на балконі

Повідомлення TattyMummy » 21 травня 2010, 09:21

mari написав:Я дуже люблю квіти. Особливо влітку.Але в мене є 2 балкони і вони такі жаркі, що абсолютно всі квіти там жаряться.Пляж. Балкон засклений але дуже довгий. Жалюзі на всі вікна- не накупишся. А якщо ставити їх на землю, не гарно виглядає.Балкон не такий відкритий як на цьому фото, бо знизу-бетон і збоку. А ще вітри, бо ми над озером.Заважає під ногами.Єдине- кактуси люблять жаритись. От і мучусь щороку з роздумами. І квітів жалко і мрія є. От така

А не можна ззовні якось причіпити вазони? Тепер є і пластикові кріплення, і металеві. І такі довгі горщики повішати з пеларгонією, петунією. Вони дуже люблять сонце. ТІльки те, що підливати і час від часу підживляти треба.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Квіти на балконі

Повідомлення Natalinda » 25 травня 2010, 10:16

На сонячній стороні з успіхом можна вирощувати однорічні квіти. такі як: календула, алісум, петунію. айстру. портулак. сальвію, вербену. цинію. целозію, гвоздик, флокс Друммонда, диморфотеку, лобелію, газанію. настурцію. годецію, карликові георгіни.

Якщо є якась опора чи можливість її натягнути то підходять ті що вються: кобея, іпомея, духмяний горошок, декоратифну квасолю.

Колеус і пелагронія (вона ж герань) - поза конкуренцією
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Квіти на балконі

Повідомлення Natalinda » 25 травня 2010, 10:20

Марі, напишіть куди балкон виходить: північ, південь. захід, схід?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Квіти на балконі

Повідомлення Chocolat » 25 травня 2010, 10:43

У мене балкон виходить на схід і від самого ранку до полудня на балконі спека. Але я уже декілька років саджу петунії і сульфінії (їх більше люблю, бо вони в*ються). Я їх часто збризкую водою, подекілька разів на день в жарку погоду. Правда, цього року ще не посадила через дощі: ящички не знімаються і боюся, щоб їх не побив дощ. Отак піду на ринок Західний, понасолоджуюся кольорами (зараз тааакий вибір!),вже зберуся купити, а тут знову на дощ збирається :dash: І так вже декілька тижнів :unknown:
А, ще люблю насіяти мелісу, або ж пересадити корчики з дачі - і завжди є готова до чаю чи салатиків :good: .
А ще думаю, якби то насіяти лаванду на балконі, вона ніби ж любить спеку? Чи не буде цвісти? Дівчата, хто пробував?
Chocolat Офлайн


 

Re: Квіти на балконі

Повідомлення Natalinda » 25 травня 2010, 13:48

Я лаванду вже другий рік пробую посіяти, поки безрезультатно. Вона дійсьно любить сонечко. А щоб зійшла з насіння треба стратифікувати, а в мене ніяк руки до того не доходять
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Квіточки в домашніх умовах ;)

Повідомлення гра з вогнем » 07 серпня 2010, 15:35

я цього року на балконі вирощувала.
в мене було троха братчиків, то десь за місяць-три відцвіли і згинули. - вони що однорічні?
потім ще вербену садила - прикольно цвіте. цвіла, потім ше швидше за братчиків перецвіла. висохла, одні гострячки висіли, я їх образіла - підливала - зараз по новому виросла і навіть цвіте! гарно!
посадила волошки, то не дуже мені сподобалося саме як на балконі вирощувати.
і ще якогось в'юнка садила, він вигахав. обвив мені пів балкону, цвіте. але, зараза, вранці! коли я сплю. а весь день квіток нема.

Прикольно квіточки на балконі вирощувати, тільки б вміти! всякі комашки цікаві прилітають, пташки, радості!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Квіточки в домашніх умовах ;)

Повідомлення Natalinda » 07 серпня 2010, 15:49

Гра, братчики двохрічні рахуються. Вони сіються влітку, лише іноді в той самий рік цвітуть, а во всєй красе цвітуть на другий рік навесні.

Я як в горщиках садила, то в мене теж швидко відцвили, а от на городі ще й досіф цвітуть. Вони самосіво дуже сильно розмножуються, так що якщо вітром насінинку занесло в другий горщик, то можуть прорости :)

А вербену теж дуже люблю, правда цього року не вдалося виростити, запізно трохи посіяла
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Квіти на балконі

Повідомлення flower » 11 березня 2011, 20:24

Ось посіяла петунії, якесь таке дивне в них насіння :) перший раз таке сію, завжди купляла готові вже, але мені треба багато то трохи дорого мені обходиться, тож надіюсь шо зійдуть!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Квіти на балконі

Повідомлення Перлинка » 11 березня 2011, 20:35

а ще не рано сіяти :head:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron