Глобальні оголошення!



Вазони

Модератор: Natalinda

Вазони

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2010, 14:16

Створюю темку про неквітучі вазони. В мене і таких є пару штук :)
Це так зимують грошове дерево і папороть. (Товстянка вирощена з манюсінької щепочки)
Приєднані файли
1.jpg
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2010, 14:31

А це моя улюблена папороть (венерин волос). Як йшла в декрет то кусочок корінчика на роботі ножницями виколупала, і ось він вже трохи розрісся. Взагалі я фанатка щепочок, чипаю всюди де бачу :roll:


Лізо, виставляй гранатик!!! :o :o :o
Приєднані файли
2.jpg
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення TanenRom » 07 лютого 2010, 18:40

ну і я покажу пару своїх нецвітучих вазонів:
Приєднані файли
IMG_2902.jpg
Фікус Наташа
IMG_2198.jpg
кактуси
IMG_1927.jpg
Юкка
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Вазони

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2010, 19:13

Супер! Супер! Супер! :o :o :o
А кактуси куплені чи щепочки? Чи може з насіння?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення TanenRom » 07 лютого 2010, 20:43

Natalinda написав:Супер! Супер! Супер! :o :o :o
А кактуси куплені чи щепочки? Чи може з насіння?


Дякую!!!ні кактуси куплені!!!
просто знайшла в Києві базу, де кактуси коштували 6-8гривень, то накупила їх як з переляку :oops:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Вазони

Повідомлення Melisa » 07 лютого 2010, 23:25

Дівчатка, а як на рахунок дітей? Вони вам "не помагають" вирощувтаи таку красу? Бо моя мама-фанатка "зелені". В нас трьохкімнатна квартира, вазони є всюди, окрім нашої кімнати і ванної з туалетом. Вже, що могли, повиставляли наверх, а те, що більше і важче (монстера і тьощин язик), стоїть на землі і спокушає дитину. Вона туди залізла б з руками і ногами. :)
Я тепер починаю розуміти свою сестру, яка маючи двох діток не має жодного вазоночка в хаті. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вазони

Повідомлення Natalinda » 07 лютого 2010, 23:34

Моя мацьопа ще дуже мацьопа, то я стараюся відганяти від себе думки про прощання з зеленою оазою. Але отруйні і небезпечні вазони прийдеться десь ген-ген подіти, а їх немало :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення Liza » 14 лютого 2010, 19:29

моя радість - гранатик, вирощений із насінинки купленого на ринку плоду. скажете - що за така "радість", лисе і ніяке? а він просто пережив втрату усіх листків - тобто, я його майже втратила, але ось вже кілька місяців як віджив. лапулічка.
Зображення
Зображення

мирт. купила під час вагітності. дуже хотіла невеличкий мирт купити, щоб вирощувати, так би мовити, з його дитинства. давно мріяла. він тут у неприглядному горщику, але пересаджу, нехай но лише дізнаюся, коли то краще робити.
Зображення

лимон або мандарин (допоможе хтось визначити?). в один час я саджала в грунт насінинки лимона і мандарина, але потім переплутала, котрий в який горщик закопала. кілька моїх цитрусових я втратила з початком материнства. цей покищо виглядає... хм... найкраще.
Зображення

китайська чи японська "вєєрная" пальма. насінинки купила під час екскурсії у Нікітському ботанічному саду в Криму. посіяла штук 5, проросли 2 шт. ось один екземпляр. іншого - втратила теж таки з початком материнства.
Зображення
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Вазони

Повідомлення Natalinda » 14 лютого 2010, 21:13

Ліза, гранатик просто супер!!! :o Я знаю яка то радісять з насінинки щось виростити! Я ще правда гранат не садила, а от мандаринок на роботі цілу купу натицяла, і по всіх горщиках.
Наскільки я знаю то мирт можна пересаджувати будь-коли, але не в пору цвітіння, та все ж найкраще в березні. Я теж під час вагітності придбала мірт (до речі ледве знайшла), бо прочитала, що його дуже корисно тримати в кімнаті, де є маленька дитина. Зараз я борюся за його життя, бо напала на нього щитівка, народні методи не допомагають, хімію застосувати немаю можливості, остання надія на таблетку, яку вчора запхала в горщик. Бажаю твоєму мирту навесні квіточок!!! :rose: Кажуть вони дуже гарні, я ще не бачила.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення гра з вогнем » 01 квітня 2010, 23:36

напишу тут. щоб не заводити нової теми.
як ваші дітлахи ставляться до вазонів?
я оце посадила на балконі грядочку, а деякі вчора її потоптали, були наказані. а сьогодні розковиряли. і знов наказані.
а завтра я боюся його на балкон пускати.

і воопше жалко квіточок :( він сьогодні розковиряв. а там паросток був, тепер мабуть не приживеться :( а вчора потоптав місце, де мав вирости базилік, то тепер виросте?

і щоб два рази не вставати. я посіяла орегано. але воно у мене виявилося зовсім не на сонячній стороні, ще й дощило у нас дуже. 2 тижні від орегано ні слуху, ні духу. як довго чекати на паростки. і чи виросте воно в мене в тіні?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей