Глобальні оголошення!



Вазони

Модератор: Natalinda

Re: Вазони

Повідомлення pan_kotskyy » 02 лютого 2018, 17:02

О, дякую, дякую! і хлорофітум, і драцену хочу-хочу, навесні нагадаю.
До речі, весною як завжди, роблю велике персаджування вазонів, може щось зможу запропонувати на обмін. На разі ще восени посадила листочки заміокулькаса, вони з півроку просто сидять в землі, в мене так і сидять, бачу, що корінчики (бульбочки) сформувались але росточків ще нема, так що зможу поділитись.
Дівчата, готуємось до весняного обміну щепками :help:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Вазони

Повідомлення vikilandi » 02 лютого 2018, 17:41

я матиму кали
Зображення
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Орхідеї

Повідомлення vikilandi » 15 травня 2018, 15:02

Хочу пожалітись і попросити поради)
Минулого року подарували мені шефлеру, пагінець см 10. За літо вона виросла на півметра, за зиму ще на півметра... Тепер на підвіконні височіє довжелезний пагін з листям, але без бічних гілок. Видовище так собі... Але це не головне. почала я його активно підживляти десь із березня місяця. І помітила на стовбурі і листі дивні новоутворення коричневого кольору. Спочатку це сприймала як побічний ефект від одеревіння стовбуру. Сьогодні, миючи вікна, зрузуміла, що скло і підвіконня дуже липке, настільки, що піддон для води ледь зсунула з місця. і тут до мене дійшло, що моє чудо-дерево захворіло. взялася за довідник, і прийшла висновку, що напали на мою рослину паразити. Такі, які не літають і не рухаються з місця, а смокчуть її соки. Скільки маю вже кімнатних рослин , а з таким вперше зіштовхуюсь.
Хто як боровся із щитовками? У народні методи мало вірю( а ось різні труйки досить вонючі( що робити?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Орхідеї

Повідомлення Галина » 15 травня 2018, 18:02

Я таку заразу мала на олеандрі. Треба його господарським милом змивати і доктор фолі мені рекомендували обприскувати раз в тиждень місяць. Я щіточкою зубною легенько з милом стирала ну і тою бідою кропила. Довго з тим чудом боролася, але таки поборола.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Вазони

Повідомлення Кадімессо » 17 травня 2018, 06:48

Перше,що потрібно зробити,це забрати її від всіх інших вазонів,тому що дуже швидко щитівка перекинеться на них.Кажуть,вона з'являється від низької вологості в кімнаті, я свою теж мушу постійно чистити і ніяк не виведу ту щитівку.Вже б викинула,та шкода,з насінини виростила її))
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Поперед.

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей