Глобальні оголошення!



Вазони

Модератор: Natalinda

Re: Вазони

Повідомлення Тиха » 01 липня 2017, 10:42

Дерево щастя- це товстянка? В меге так було, жопомогло пересаджування в білбщий горщик, бо там вже дуже тісно юуло.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Вазони

Повідомлення erinaceus » 02 липня 2017, 11:37

Дякую, дівчата. Ще підкажіть, чи в папороті потрібно обрізати знизу ті вусики?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вазони

Повідомлення nadusha » 03 липня 2017, 09:08

Я не обрізала ніколи. Мої не всі "вусаті", то не заважають ті повітряні корені. Є світліші, зеленкуваті, то думаю їх обрізати не варто точно. А ті, що виглядають сухими - можна попробувати.
Пробувала шукати в Неті чи варто обрізати - не знайшла.
А на рахунок товстянки - може їй засвітло? Може щось знизу їсть? В мене був курйоз - товстянка "вмерла", коли ми взяли кредит. Цього року взяла пару листочків-щепок, то прийнялись всі. :wink:
Ще таке напишу. Є у мене цитрус вирощений з кісточки (досі не знаю чи то лимон, чи апельсин, чи мандарин). Ріс він собі добрими темпами, поки я не вирішила його пересадити в більший горшок. Коли пересаджувала - тішилася, що повний горщик коріння. Землю взяла від батьків, добротну, з місця, де багато років тому був перегній. Цитрус мій після пересадки засумував, почали опадати листочки... Доопадалися так, що я вирішила ще раз пересадити, майже безнадійно все вигладало. Причиною виявилися дощові черв'яки - пооб'їдали майже три четверті коріння... Я плакала, коли вийняла з горшка. Пообтрушувала від землі, замочила у воді на півдня, а потім на півдня в солоній воді. Промила, передивилась і пересадила в куповану землю. Серце краялось як дивилась на голий стовбур, але надія вмирає останньою. Пустив мій цитрус багато нових пагінчиків і зараз вже певно мого росту. Стоїть в спальні на тумбочці, бо з місцем для вазонів в мене туговато...
Через непідходяще місце віддала свою китайську троянду до садка. Після переїзду вона важко пережила зиму, листки були прив'ялі, опадали. Єдина сонячна кімната у нас - дитяча, туди я ставити її не хотіла, кажуть, що гібіскус не треба ставити в тій кімнаті, де сплять. Через літо на балконі вазон розбуявся і я трохи з тяжким серцем (росла вона в мене 15 літ) віддала до садочку, бо розуміла, що на зиму їй в мене буде недобре і вся та краса, що відновилась - пропаде. :yes:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Вазони

Повідомлення vikilandi » 03 липня 2017, 09:39

nadusha якщо брати землю городню, то обовязково треба "протекти" в духовій шафі.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Вазони

Повідомлення Ніла » 04 липня 2017, 12:35

Можливо комусь буде корисно, поливаю вазони розведенною гущею що залишаеться після варіння кави, ростуть швидче.
Ніла Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 44
З нами з: 25 квітня 2017, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 5 раз.

Re: Вазони

Повідомлення erinaceus » 17 грудня 2017, 18:42

Якими добривами користуєтеся? Маєте різні для різних видів рослин чи універсальний засіб? Які марки краще?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вазони

Повідомлення pan_kotskyy » 01 лютого 2018, 15:55

Похвалюся моїми новими надбаннями. Великі вазони купувати дорого і не так цікаво. Вишукую невеличкі, цікаво мені як вони зростають.
Фікус, куплений в сільпо, вже випустив новий листочок, юнкус і кротон, куплені в квітковому, юнкус не в найкращому стані, бачила, що деякі зісохші гілочки відрізали вже, але я його дуже хотіла, поставила в ванній кімнаті, там йому буде дуже добре, бо волого, вже відживає ))).
Зображення
Зображення
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Вазони

Повідомлення pan_kotskyy » 01 лютого 2018, 16:00

ще б хотіла фікус бенджаміна, плющів воскових, драцену, мандаринове дерево, лаврове дерево, мирт і ще всякого різного...
О, і саме головне, хлорофітум хочу, начиталась що то сама корисна кімнатна рослина, а в мене давно таке не водиться! Колись по всіх школах той хлорофітум множився, напевне набрид з того часу, а тепер переглянула своє відношення.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Вазони

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2018, 20:57

нагадай мені за хлорофітуми навесні, на роботі є)
як мтиму натхнення то і бенджаміна теж спробую начеренкувати

мирт теж дуже люблю і хочу
вже двічі купувала
і ніяк рости не хоче((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення Галина » 01 лютого 2018, 21:55

pan_kotskyy, можу драцени відрізати кусочок.
Вона дуже класно росте-розмножується. Але десь весною, бо посадила нову, треба щоб трохи відросло стебло і можна буде обрізати.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей