Глобальні оголошення!



Вазони

Модератор: Natalinda

Re: Вазони

Повідомлення Natalinda » 12 червня 2012, 09:59

flower написав:єдине шо з отруйних так молочай є, але цвіте постійно без перестанку. Наталя, а у тебе прийнявся?


Ага прийнявся, червоний квіточку мав вже :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення mari » 14 серпня 2012, 22:24

Зображення

Кімнатні рослини, які очищають повітря

Повітря у квартирі в кілька разів забруднені, ніж на вулиці. Різна побутова техніка, пластикові меблі, меблі з ДСП, лінолеум, панелі, фарба, шпалери, пральні порошки та миючі засоби - все це насичує повітря в квартирах і офісах отруйними сполуками: бензолом, толуолом, фенолом, формальдегідом, чадним і вуглекислим газами, оксидами азоту і аміаком.

Кращі 7 рослин для очищення повітря всередині приміщення:

1. Шеффлера (Шеффлера або Парасолькове дерево) - буквально створена для приміщень, в яких палять. Вона прекрасно «засвоює» і нейтралізує нікотин і смоли, що містяться в тютюновому димі.

2. Сциндапсус золотистий (сциндапсус золотистого або Потосі) очищає повітря від бензолу. Великі листя сприймають велику кількість цієї речовини. Виростає він швидко, а поливати його можна досить рідко.

3. Драцена (Dracaena) знешкоджує формальдегід. Ця рослина ліквідує отруйні пари формальдегіду, які в мінімальних кількостях, але все ж поширюють лаки, клеї та меблі з ДСП.

4. Хлорофітум (хлорофітум або Венечнік) досить результативно вловлює вихлопні гази. Тому цю рослину просто необхідно тим, хто живе на першому або другому поверсі.

5. Хамедорея витончена (Chamaedorea Елеганс або кімнатна пальма), активно зволожує повітря і відфільтровує речовини, що виділяються пластмасою.

6. Плющ (Hedera спіралі) 7. Фікус Бенджаміна (Ficus Бенджаміна) - рекордсмени по очищенню повітря. Вони абсорбують масу отруйних речовин, у тому числі формальдегід, бензол та аміак. Фікус як магніт притягує до себе пил.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вазони

Повідомлення okcana » 05 жовтня 2012, 11:27

Ось мої фіалочки:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Вазони

Повідомлення Natalinda » 05 жовтня 2012, 11:52

Мммм красота!!!
Особливо мені та перша сподобалася!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вазони

Повідомлення flower » 05 жовтня 2012, 15:51

гарні фіалки! в мене ніодної нема. вони мені подобаються але шоб я дуже хотіла то нє. ось перечитала попереднє повідомлення Марі і зрозуміла шо треба шефлерру купити (вона мені подобається але ше немаю) і поставити внизу біля сауни, де кальян будуть курити (чоловік не курить але кальян раз в рік може + сезон в сауни приходять друзі). І ше я люблю фікус бенжаміна, а він ше й такий корисний. Маю з білим ободком, хочу ще зелений. Ех, тре розкрути мужа їхати на гуртовню в Березовицю.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вазони

Повідомлення Liza » 08 січня 2013, 20:19

а на тій гуртовні можна і простим смертним закуплятися, не дуже великим гуртом?

і інше:
мамаськи, хтось з вас вирощує вдома тую, кипарис, чи щось цікаве хвойне? шукаю собі варіанти.
може підкажете, де конкретно таке продають?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Вазони

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 січня 2013, 21:33

Liza Вже півроку маю таку Араукарію
Зображення
Поки гарно росте. Пахне, як сосна :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Вазони

Повідомлення Liza » 08 січня 2013, 22:36

а де ти її дістала? мене вона цікавить теж.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Вазони

Повідомлення flower » 08 січня 2013, 23:28

Liza написав:а на тій гуртовні можна і простим смертним закуплятися, не дуже великим гуртом?

можна :yes:
Liza написав:і інше:
мамаськи, хтось з вас вирощує вдома тую, кипарис, чи щось цікаве хвойне? шукаю собі варіанти.

в будинку не вирощую, є на то газон і подвір я, але таке як у TaniaPicaSSo хотіла б, буде зимою замість ялинки)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вазони

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 січня 2013, 23:30

Liza, flower купили в Епіцентрі. Я й не бачила ніколи, що там є вазони, але чоловік казав, що купляв там.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей