Глобальні оголошення!



Вазони

Модератор: Natalinda

Re: Вазони

Повідомлення nadusha » 23 вересня 2013, 23:38

А я вже другий раз розвожу з щепки плющ - і не приймається... В поліклініці цей же плющ - на всі стіни! А виявляється "Плющ виживає з помешкання чоловіків: подружні пари розлучаються чи конфліктують, дорослі сини виїжджають чи йдуть з дому" :ha: Всьо! Плюща в мене не буде, бо в хаті - три мужика!!!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Вазони

Повідомлення Кокетка » 23 вересня 2013, 23:48

nadusha написав:Всьо! Плюща в мене не буде, бо в хаті - три мужика!!!

ну сліпо вірити не треба )) хоча то якась мудра тьотя( біолог, доктор наук) все написала, але береженого Бог береже :wink: :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Вазони

Повідомлення nadusha » 23 вересня 2013, 23:56

А в поліклініці-то самі жіночки - ось він там і розкошує! Плющ.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Вазони

Повідомлення Мілочка » 26 вересня 2013, 22:40

TaniaPicaSSo написав:Хто знає, як називається цей вазон, як його доглядати і як він розмножується?
| +
Зображення

Мені його дали вже "дорослим", і сказали, що він любить багато води і сонця. Тож я його поставила на сонячну сторону і багато поливала. Але щось йому не так, і не знаю, що з ним робити, що поміняти. Більше/менше сонця/води чи ще щось? Поки остаточно не здох пробувала ще розмножити, ставила листочки у воду, але в"януть, коріння не пускають.
Буду вдячна хоча б за назву рослини, тоді вже зможу хоч щось про неї пошукати.

передивилася вдома усі журнали, книги про рослини та не можу знайти такого вазона :impossible: . вже і самій цікаво що то за рослина така :confused:
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Вазони

Повідомлення Мілочка » 26 вересня 2013, 23:21

nadusha написав:А я вже другий раз розвожу з щепки плющ - і не приймається... В поліклініці цей же плющ - на всі стіни! А виявляється "Плющ виживає з помешкання чоловіків: подружні пари розлучаються чи конфліктують, дорослі сини виїжджають чи йдуть з дому" :ha: Всьо! Плюща в мене не буде, бо в хаті - три мужика!!!

Усе живе і не живе на землі створене за велінням Божим..(моя думка)..а люди вже самі придумують собі там усілякі забобони :dash: , а потім щиро в них вірять. :crazy: І коли щось трапляється, то починають шукати причину у рослинах, котиках, які собі мирно ходять вулицями..і так далі.. :dash:
nadusha, якщо цей вазон у тебе не приймається значить на це є якась причина : місце не підходить, клімат, земля. Плющ взагалі примхлива рослина, та і не тільки він, усі рослини хочуть особливого догляду. :impossible:.
До речі, мій свекор хоче того плюща, то я сказала що на день народження йому подарую, він аж втішився :ha: :ha: бо тієї щепки нема де взяти :dreams:
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Вазони

Повідомлення Кокетка » 28 вересня 2013, 19:30

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
мої вазони)) ( всі так разом, бо нема їх де тримати, літом на балконі, а на зиму всі разом на підвіконнику, та ще й сторона сонячна пресонячна) кактусу вже нема куди рости, а от на рахунок юкки... шкода обізати та треба, хтось обрізав уже ?????????????7 і як ? вазон пускає з того стовбура нові пагінці? він буде рости? на яку відстань обрізати?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Вазони

Повідомлення flower » 28 вересня 2013, 23:59

А чому ти не хочеш його пересадити в більший чуть горшок і поставити десь в кімнаті на землю. В мене Юки гарно ростуть в кімнаті і не на підвіконнику :wink: Якраз ніби моя юка і є з обрізаних, то свекруха колись експеремент робила, то ніби та. Короче все вдалося, зрізала верх і потім з того стовбура побоках повиростали листочки.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вазони

Повідомлення Кокетка » 29 вересня 2013, 11:31

у мене два сина , і зовсім мало місця( тому все стоїть там де воно в безпеці) там поряд ще шведська стінка , поставити на землю, то постійні сварки з дітьми :confused: , весною потрібно буде починати експерементувати і обрізати, чи то з осені робити, а твоя свекруха коли обрізала? ( кактус обрізали вже купу раз, а от юкку шкода) Юкка росте в великому горшку :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Вазони

Повідомлення flower » 29 вересня 2013, 11:47

Я не знаю, то було багато років тому. Я сумніваюсь, що вона дотримувалась якоїсь сезонності, коли хотіла тоді і обрізала скоріш за все.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вазони

Повідомлення flash-ka » 26 грудня 2013, 23:08

рятуйте! миколай приніс вазон "Вифлеємська зірка"
питання:
в який горшок пересадити? коли?
як підливати? багато, мало, часто, рідко....
де тримати сонячна, темна....?
може ще щось цікаве, потрібне?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей