Глобальні оголошення!



Полив на городі.

Модератор: Natalinda

Re: Полив на городі.

Повідомлення eney » 22 лютого 2017, 17:40

Ленту взяла грецького виробника, євродріп. В мене буде з кайстри вода, за день стає тепла, мульчування теж буде. Може ще Вад встановить перехідники і зможу деколи кидати прямо з водопроводу. В нас вся складність в тих шланга, змотай , розмотай ,підключи... ООО. Тато вперто не хоче якоїсь стаціонарної труби кинути, все підєднується на кухні, потім подвір'я, сад, вже аж тоді город. Шланги старі купа тріщин, нове купили кричить , тут теж кричав як почув, ой, складно. Я хочу собі життя полегшити бо спина тих 2бочок в день просто не витримає, то вже в тему жалітись:)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Полив на городі.

Повідомлення Ulkanet » 22 лютого 2017, 21:40

eney написав:Мені мульчування не помогло, теж кругом накладала сіно, але вологи не вистачало. Суниця , клубніка взагалі на очах в сушиню перетворювалась .

може ти замало накладала того сіна???
його має бути +/- 10 см втрамбованого!
я коли солому стелю то спочатку воно таке не втрамбоване - то я його точку, як той коник :ha: :hi: бо вище помідор
потім поливаю - щоб осіло, а ще дощі його прибють до землі. і воно стає десь 10 см в товщину.
я цього року поливала може 5 раз максимум :crazy: хоча в нас 1,5 місяці не було дощу
помідор було багато. вирішили наступного року ще менше садити - бо нема де стільки дівати :crazy:
перці змерзли - то не було
а капусла на половину вродила.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Полив на городі.

Повідомлення Ulkanet » 22 лютого 2017, 21:52

eney стосовно тата не переживай, ти не одна :hi:
мої тоже тут постіно "протестують" і не тільки вони, а щей сусіди :crazy:
два роки мульчую, і мама бачить результат. але всерівно постійно говорить, що в людей городи, як городи - а в нас - як смітник :crazy: моїх сусідів посійно то тоже хвилює :hi:
за агроволокно я тоже слухала і слухала, хоч воно врятувало половину помідор.

дядьком в баби зробив капельний полив+агроволокно, щоб баба не двигала воду - тоже ходить і постійно причитає :hi:

так, що роби так, як тобі добре, а розмови: в одне вухо пускай, а в інше - випускай :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Полив на городі.

Повідомлення гра з вогнем » 22 лютого 2017, 22:08

Мені теж сподобалося мульчувати помідори. У мене на агроволокні. Оскільки агроволокно тре мульчувати, то я і мульчувала. З поливами, дійсно, допомагає, виглядає ніби нічого так. Не напряжно.
Правда я 10 см не накладала, а досипала по мірі скошування трави.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Полив на городі.

Повідомлення Natalinda » 23 лютого 2017, 00:50

улька, дорeчі, а навіщо ти згрібаєш осінню тe сіно? Нeхай собі гниє\пріє, заодно пожива для зeмлі
Капусту слимаки нe ідять? Я капусту нe мульчувала, мeнe відмовили\настрашили слимаками
Тeж нe накладаю 10 см, бо мульчую по мірі кошeння трави.
Агроволокно нe мульчую.
І щe щодо помідор. Коли вони починають дозріватм поливати нeтрeба, бо будуть тріскати.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Полив на городі.

Повідомлення гра з вогнем » 23 лютого 2017, 05:52

Те, що я купила по інструкції тре мульчувати. Щось типу зношується повільніше, краще вологу утримує. Я спершу купувала мульчу, а потім вирішила не дороблюся стільки мішків вивалити, почитала-подізнавалася, замульчувала сіном. Задоволена.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Полив на городі.

Повідомлення eney » 23 лютого 2017, 10:37

10см я точно не накладала, до мульчування моя мамам ставиться нормально, агроволокно теж у нас прижилося, на наступний рік планую повторно купувати рулон. За каплю добю))) вже добилися заповнення на супсидію, 2роки мізки їм сверлили, крики їх слухали.
До речі про сіно/листя, то вже пару років все листя, харчові відходи кидала в борозни під час орки, а мин року то в одному місці все що було(цибуля, зелень, морква) почали сильножовтіти і гнити , грішила на ті відходи. Того року на город нічого вже не тягнула, зсиплю скоро попелом і буду дивитись. Чула, і навіть колись відео дивитись, що є порошок спеціальний, ним пересипають свіжу траву, відходи харчові і виходить ніби компост ? Хтось знає? Чув? Може навіть на практиці пробував?
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Полив на городі.

Повідомлення vikilandi » 23 лютого 2017, 10:48

Якщо кидати на город свіжі відходи, то розплодяться тільки різні шкідливі комахи і грибки. В клубі органічного землеробства є бактерія яка пришвидшує розкладання оргвідходів. Багато чула і читала. Подібне використовуємо для вигрібної ями, там розчиняється все до стану води. Я особисто не користувалась для компосу, бо маю поки що лише терекон з оргзалишками. Цього року проситиму зробити ящик з кришкою на два відділи для цих потреб. Але навіть на купі рештки за 4 роки перетворились на дуже крихкий грунт. Минулого року ми цей перегній вносили в ями під дерева і кущі.

Еней, а рулон агроволокна - це багато? Що ще ти ним укривала? Може варто закупити спільно, щоб оптову ціну мати? Я приєдналася б...
Я його використовую лише під полуницю, і на газон стелила під басейн малюкам, щоб не сильно утворювалось болото.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Полив на городі.

Повідомлення eney » 23 лютого 2017, 19:50

Звичайно що відходи спочатку на гній, там рік другий воно перегниває і тоді вже як компост на город. Так не робили лиш з листям і зрізаними осінь квітами(чорнобривці, і риси) і син року на одній частині городу мали таку плачевну ситуацію, спочатку все гарно росло, а потім за тиждень зжовкло і зіграло, прямо на очах.
Нам рулона 50мна 3.2м виявилось мало, зробили теплиці, пару метрів на картоплю і все. Агроволокно спасло нам трохи картоплю, бо вже цвіла коли останні заморозки вдарили, потім те що не накрите було просто повернуло і опало.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Полив на городі.

Повідомлення vikilandi » 06 березня 2017, 15:53

Хочу ще і тут написати, що на полив від Керхер знижки від 7-го по 9-те березня.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron