Глобальні оголошення!



Відгук на "Сільський вісник"

Модератор: Natalinda

Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення vikilandi » 28 вересня 2016, 16:11

Замовила в березневому номері "Сільського вісника"полуницю, монстеру та аспарагус...
Так вони виглядали в журналі:
Востаннє редагувалось vikilandi в 28 вересня 2016, 16:18, всього редагувалось 1 раз.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення vikilandi » 28 вересня 2016, 16:12

Прийшли такі:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення vikilandi » 28 вересня 2016, 16:17

Давно виписую їх каталог, але замовляла вперше "на пробу".
Ціна від березня не змінилась.
Забирала на ринку. Попередньо мені подзвонили,повідомили, що замовлення прийшло. Не забравши коли пообіцяла, подзвонили нагадали. Дуже привітний дідусь мені замовлення віддав ще й розказав як доглядати)
Рослини в нормальному стані. Дитинок монстери аж 3!!!! водному горшечку)
Полуниця в касетах по 6 шт.
Аспарагус трохи замалий за такі гроші, але тут я його взагалі не бачила в продажі.
Одним словом, я задоволена.
Може ще хтось робить замовлення з цього журналу, то буду рада прочитати ваші відгуки. Власне я сама довго вагалась чи замовляти через відсутність реальних відгуків від знайомих.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення vikilandi » 28 вересня 2016, 16:20

Шановні модератори! Я не вмію поставити спойлер на фото, то прошу відредагувати перше повідомлення, згідно ваших вимог. Дякую)
Буду рада, якщо навчите або "тикнете носом" де можна навчитись правильно завантажувати декілька фото) :rose:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення Natalinda » 29 вересня 2016, 14:15

vikilandi про спойлер тут, про фото ось тут, що не буде зрозуміло, перепитуй :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення Natalinda » 29 вересня 2016, 14:22

Я про Сільський вісник дізналася десь рік тому, щсь не попадався він мені на очі, віндповідно ні виписую, ні замовляла нічого. Зараз віддаю перевагу купувати у провірених продавців, коли хочеться чогось особливого, хоча по відгуках, що я читала, то ніби сильним пересортом вони не славляться. Монстерки милі))) А аспарагус, як і монстеру я недавно бачила у магазині квітковому на ринку, "Флорія" ніби, там де зараз овочевий перенесли, великий такий магазин. Я правда на ціни не дивилася, бо за орхідеями дивилася, але звернула увагу, що бачу в продажі аспарагуси вперше і перистий і Шпренгера. До речі Шпренгера виростила з насіння, просто чудесний зараз мають вигляд, побачу що буде як включать обігрів. Дуже подобається аспарагус Мейєра, знайшла б насіння то теж би вирощувала :dreams:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення vikilandi » 15 лютого 2017, 15:34

Сьогодні знову робила замовлення із СВ.
Ось так за пару місяців змінилися мої підопічні)
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення vikilandi » 13 червня 2017, 14:47

Хочу знову поділитися враженнями про рослини із каталогу.
Монстерка моя гарно розвивається, вже дала по два справжніх розділених листочки, пускає повітрянні корінці, а на одному із стовбурів починаєформуватися пупянок, я так думаю, що то дитинка)
Полуничка гарно перезимувала, квітконоси я обривала, тому поки що не знаю які смакові якості купленого сорту.
Аспарагус дуже розрісся, і потребує поділу та перевалки у більший горшок.
Фото цього разу не виставлятиму.

А тепер про сумне...
Мала забрати сьогодні три рослини кімнатного гібіскусу (китайська роза). Це повне розчарування... Мені запропонували забрати рослини, які скинули відсотків 80 листя, причому опале і пожовкле листя продавець прямо переді мною знімав і викидав... Але ще й рослини були зараженні тлею. Ці комахи лазили по стовбуру у двох кольорах, зелені і коричневі, отже є старе і нове покоління, їх розмір був настільки великих, що не викликало зусиль їх помітити. Некондиційний товар я відмовилась купувати, на що продавець спокійно констатував, що мене заблокують у клієнтській базі, і я більше не зможу робити замовлення. Це не проблема. Цікаво тільки, чи пришлють мені замовлений мною товар ще до блокування і мого розчарування у "Сільському віснику".

До речі, останніх декілька місяців я все намагаюся купувати на гуртовні квітів у Тернополі. Ціни для роздрібних покупців там такі ж як і у магазинах, але вибрати можна із сотень екземплярів. В теплицях величезне різноманіття садових та кімнатних рослин. Інвентар, грунт, агроволокно, добрива я все тепер купую там.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення pan_kotskyy » 13 червня 2017, 17:08

vikilandi написав:До речі, останніх декілька місяців я все намагаюся купувати на гуртовні квітів у Тернополі.

А де це саме?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Відгук на "Сільський вісник"

Повідомлення Marichka » 13 червня 2017, 20:47

біля 8 школи
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей