найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Балачки на городі

05 червня 2017, 18:08

Я пророщувала,а потім відвезла в село і посадила.Але вони якісь дуже бідненькі виглядають,важко приживаються. Думаю варто намочити насіння, щоб проклюнулось і висадити, а тоді вже як зійдуть,то полити.
А я на балконі посадила два огірочки,але в нас таке сонце,що вони ,напевно,не виживуть.А ще купила дві розсадинки помідорів,то теж щось не дуже їм,бачу листя жовкне.А ті,що сама виростила,то гарно ростуть,можливо і помідорки будуть.

Re: Балачки на городі

13 червня 2017, 18:26

Дівчата, маю 6 кг квасолі кущової, може комусь треба до їди або ще на посадку.

Re: Балачки на городі

22 червня 2017, 21:12

Дякую, я скористалася порадою проростити і отримала гарний результат!
Щоправда, я пророщувала новим для себе методом, називається "посадка огірків в окріп", є відео і гуглиться легко.
Я не мала землі для посадки в окріп, мені було лячно окропом насіння поливати (а його виявилося дуже мало, з певних причин), тому я поклала в контейнер паперовий рушник, полила окропом, кинула насіння, чуть ще полила гарячою водою і закрила контейнер на день.
По правді наступного вечора вже були корінці (не такі великі як у відео) в одного сорту, а інший тільки прокльовувався (але за попередні пару днів я цей сорт взагалі не змогла проростити). Я покропила водою теплою (звичайною) і відклала ще на день під покришку і потім ще день потримала без кришки.
Перший сорт відростив великі корінці і вже починав скидати насінину, пішли листочки, другий сорт прийнятні, а головне - обидва сорти прийнялися на грядці - повністю!

Рекомендую попробувати цей метод для посадок.

Re: Балачки на городі

03 липня 2017, 09:37

Зібрала горох і тепер постує площа. Хочу щось там посадити, але поки що не седерати. Якщо посадити у липні картоплю, успіх буде,як ви вважаєте?

Re: Балачки на городі

03 липня 2017, 12:09

Думаю, що на осінь виросте молода картопля
А ще можна посіяти літню редьку, зимову редьку, ріпу, редиску дайкон

Re: Балачки на городі

03 липня 2017, 12:29

пекінку ще можна

Re: Балачки на городі

03 липня 2017, 12:41

Natalinda а пекінка насінням висівається у грунт чи треба на розсаду сіяти

Re: Балачки на городі

03 липня 2017, 12:50

пишуть що краще в грунт відразу, вона погано переносить пересадку
Я минулого року сіяла в стаканчики, але запізно трохи(

Re: Балачки на городі

03 вересня 2017, 18:58

а я все мрію про садові алеї..
щось наприклад цього:
Зображення

Re: Балачки на городі

12 вересня 2017, 09:48

До вас, городниці на пораду. Історія така: я зі своїми вихованцями на їх найперше вересня посадили калину. Росла вона 3 роки, але цього року її пересадили (без ого відома :nea: ) і вона дуже занепала. Повсихало частково листя, гілки. Чим я їй можу допомогти? Підживити? Чимось обприскати? Пообрізати всохлі гілки чи дати їй перезимувати, а весною подивитись? Порадьте.
ЗображенняЗображення
Відповісти