Глобальні оголошення!



Питання по санітарному вузлу

Модератор: Natalinda

Питання по санітарному вузлу

Повідомлення Миледи » 10 квітня 2024, 17:23

Підкажіть будь-ласка як вирішити питання. Хочу відкрити магазин, але там немає приміщення для санітарних потреб, бігати дівчатам кудись.. навіть не знаю. Можливо ви щось запропонуєте?
Миледи Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 186
З нами з: 19 квітня 2023, 13:38
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Питання по санітарному вузлу

Повідомлення Navsegda » 12 квітня 2024, 07:15

Миледи написав:Підкажіть будь-ласка як вирішити питання. Хочу відкрити магазин, але там немає приміщення для санітарних потреб, бігати дівчатам кудись.. навіть не знаю. Можливо ви щось запропонуєте?




Як на мене то питання облаштування санвузла для персоналу та відвідувачів є одним з ключових, адже має відповідати нормам та забезпечувати належний рівень комфорту.

З власного досвіду можу порекомендувати одне з найбільш практичних та бюджетних рішень - окремий санітарний модуль. По суті, це компактна збірна конструкція, всередині якої вже змонтовано сучасний пластиковий туалет, умивальник та необхідні комунікації.

Такі санмодулі мають низку переваг:

1. Легкий і швидкий монтаж без потреби капітального будівництва.
2. Герметичність, не пропускають неприємні запахи.
3. Не потребують підведення центральної каналізації, лише періодичного вивезення відходів.
4. Енергоефективні та прості в обслуговуванні.
5. Доступна ціна у порівнянні з капітальним будівництвом.

Окрім туалету, деякі моделі дозволяють також облаштувати душову кабіну чи навіть невелику роздягальню. Усе це в компактному блок-модулі, який можна розмістити поруч з приміщенням магазину.

Зайдіть на сайт ТОВ “Трансмодульбуд” https://blockunit.com.ua/catalog/moduli-sanitarni/ подивіться які варіанти вони пропонують. А уже з менеджером можна буде обговорити деталі, можливо ви захочете якийсь свій варіант, всі ці питання можна обговорити і вирішити.
Navsegda Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 28 вересня 2016, 15:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Дім, сад, город



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість