найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Акваріум - догляд, мешканці-ділимося досвідом.

23 травня 2013, 12:35

А хтось стикався з таким сірувато-голубим нальотом в молінезій? Подруга дала мені купу рибок мальків, але в її рибки виявися такий наліт, я приглянулася до своїх малих то в них теж щось схоже. Думали що це хвороба манка, але ні, бо не крупинками наліт.Що робити?

Re: Акваріум - догляд, мешканці-ділимося досвідом.

24 травня 2013, 15:16

і в нас акваріум на 10 л, є підігрів і фільтр. Чоловік купив Півника теж біля базару в тому Зоомагазині і корм морожений завжди купує. Але от ще був сом крапчастий, та щось постійно в кутику на дні плавав (може боявся того півника) і через деякий час здох :sad: Ще я помітила що коли був той сом, то вода скоро ставала мутною (не знаю чи то від нього так було чи ні). Воду міняємо щотижня.

Re: Акваріум - догляд, мешканці-ділимося досвідом.

30 травня 2013, 15:01

Поділюся таблицею сумісності риб:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Акваріум - догляд, мешканці-ділимося досвідом.

30 травня 2013, 17:21

олеся написав:Поділюся таблицею сумісності риб:


гарна табличка, але мій чоловік накупляв рибок, але як вони називаються то не знаємо. Ніби всі мирно живуть :wink: але так не знаю назви, то навіть в інтернеті не можу подивитись які завеликі вони мають вирости. Хіба що по картинках шукати.

Re: Шукаю клітку

30 вересня 2013, 11:11

У нас тамтого тижня рибка наша півник відкинулася :sad: Рік пожила правда але всерівно ще могла жити, не знаю чого, ми в Карпатах якраз були.

Re: Шукаю клітку

30 вересня 2013, 11:13

flower написав:але всерівно ще могла жити, не знаю чого, ми в Карпатах якраз були.


flower а ви що її саму н тиждень лишали, чи хтось приходив її годувати?

Re: Шукаю клітку

30 вересня 2013, 11:18

Сестра годувала, вона вже ж не вперше це робить. Але ті рибки можуть тиждень не їсти нічого їм нічого не буде від того.

Re: Шукаю клітку

30 вересня 2013, 11:21

А від чого тоді вони померли? :sad:

Re: Акваріум - догляд, мешканці-ділимося досвідом.

30 вересня 2013, 13:24

Вона одна лиш була в мене, не знаю може захворіла. Куплю другу, вона мільони не коштує. В подружки вже 3 здохли за цей час, моя довгожитєль)

Re: Акваріум - догляд, мешканці-ділимося досвідом.

30 вересня 2013, 15:09

Флавер,а які стреси?Від того,що рибка померла?В нас за цей рік багато рибок поздихало,але також і трохи народились.І попугайчика,якого ми купили в Наталінди, котик сусідній з"їв.Дитині сказали,що він полетів з горобчиками:)
Відповісти