Глобальні оголошення!



Ландшафтний дизайн, ділимось ідеями

Модератор: Natalinda

Ландшафтний дизайн, ділимось ідеями

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 13:09

а я знаю хто в нас в цій темі буде консультантом ;-)

поки здалеку підходжу до цього питання,лиш переглядаю фотки,галереї

наприклад цей сайт сподобався

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

як те все реалізувати,де взяти матеріали ,рослинки,скільки то всьо коштує задумуватись не хочу ,щоб не засмучуватись від того що не все в результаті вийде так як би хотілось

а до весни можна ще помріяти :dance:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: ландшафтний дизаайн ,ділимось ідеями

Повідомлення pan_kotskyy » 10 жовтня 2011, 16:36

Перлинка написав:поки здалеку підходжу до цього питання,лиш переглядаю фотки,галереї

як те все реалізувати,де взяти матеріали ,рослинки,скільки то всьо коштує задумуватись не хочу ,щоб не засмучуватись від того що не все в результаті вийде так як би хотілось

а до весни можна ще помріяти :dance:

і я поки роздивляюсь і облизуюсь на ту всю красу.
Думаю, можна почати з засівання участка травою, а ще мені дуже нра доріжки вимощені каменем.
В мене чоловік більш практичний і менший естет, то ми ще нічого не почали робити, а вже конфліктуєм на тему скільки подвір'я бетонувати (чи асвальтувати). Я за кам'яну доріжку до входу і дві доріжки для коліс до гаража, а поміж них травичка росте, бачила таке в Мураторі (польський журнал про будівництво), дуже сподобалась така ідея.
Але тоді велосипедом по подвір'ї не поїздиш і в футбола не пограєш після дощу - це аргументи чоловіка за те, щоб перед входом має бути суцільне тверде покриття.
Тут розділ з статтями ландшафтного дизайну
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Є ще журнали від Муратора про будівництво, частково присвячений і ландшафтному дизайну, і від них же Уютно и удобно, то про інтер'єр, теж досить цікавий на ідеї для дому. Журнали можна скачати з торентів, колись собі скачувала, а цього року виписую додому паперові, на наступний рік певно теж виписуватиму.
Вопшем, я в темі ;-)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: ландшафтний дизаайн ,ділимось ідеями

Повідомлення Lesya » 10 жовтня 2011, 16:52

Ну в мене поки ландшафтний дизайн балкону.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: ландшафтний дизаайн ,ділимось ідеями

Повідомлення pan_kotskyy » 10 жовтня 2011, 17:24

Lesya написав:Ну в мене поки ландшафтний дизайн балкону.

а розкажи, а покажи :)

якщо прикластись, то і на балконі можна зробити затишно і красиво. Ще таки від розміру балкону залежить, фантазії і коштів, звичайно. Кілька раз натрапляла в журналах на дизайни балконів, таке чудо можна витворити, міні кімнату відпочинку або куточок для чаювання.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: ландшафтний дизаайн ,ділимось ідеями

Повідомлення flower » 10 жовтня 2011, 17:30

ми цього року почали займатися трохи ландшафтним дизайном, подвір"я і доріжки вмощені каменем зробили, альтанку з каменю теж доробляєм, засіяли трохи трави, зробили альпійську гірку, в планах ще водойом, дитяча площадка та деревяна качеля для дорослих. правда мало ще видів кущів, цим займісь вже весною, бо за вагітності а тепер маленької дитини добре шо і то встигла зробити шо є.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: ландшафтний дизаайн ,ділимось ідеями

Повідомлення eney » 10 жовтня 2011, 20:36

pan_kotskyy є бруківка спеціальна, з далеку виглядає як газон, а підходиш ближче бруківка з травою ;-)
газан то клопітка робота, дуже важливо все ідеально вирівняти, я 2 роки назад пір деревами газон робила, вирівняла вроді чудово а того року вже такі горби повилазили, що газонокосилкою не поїздиш нормально, + вел значення має земля, попередньо(за рік десь) треба гарно удобрити, шоб була рихна, не було застою води, інакше зелень буде жовта.
раніше хороші ідеї по квітковому дизайну були в "мой прекрасный сад" були схемки як квіти розмістити, більше того, засадка була продумана так шо в різні періоди розпускались різні квіти.
я особисто люблю кілька кущів роз, в кутах саду хвойні, а далі трава-трава(бо ті квітники обробити :dash: ).
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: ландшафтний дизаайн ,ділимось ідеями

Повідомлення Перлинка » 10 жовтня 2011, 22:16

eney написав:я особисто люблю кілька кущів роз, в кутах саду хвойні, а далі трава-трава(бо ті квітники обробити :dash: ).


якщо не садити картоплю,то на квітники стане сил ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ландшафтний дизаайн, ділимось ідеями

Повідомлення Natalinda » 11 жовтня 2011, 02:11

Ох....
Ну я не сильно по сайтах))) Я багато журнальчиків квітквих купувала-виписувала, то там не лиш про дизайн ландшафтний а про все на світі)))
В неті дивитися шось боюся)))) ПРосто вже стільки ідей є шо ше як в неті надивлюся то бракуватиме не одного гектара землі і не одного міліона єврів)))

МИ цього літа дуже всього багато планували, але оскільки робилося все своїми руками то відповідно і зробили не так багато. Справді у цій справі (як і у майже всьому) багато залежить від грошей, тобто їх кількості.

В нас все почался з пісочниці для дитини біля якої для тієї ж таки дитини захотілося засіяти хоч не великий, але газончик.
Для того щоб він був ідеальний справді треба потратити не лише гроші але й час, та воно того варто. Коли газон гарно розростеться тО не так просто його і знищити)))
eney а оті горби, може то кроти панаривали?
Зробили альтанку. Чоловік, його брат, батько і свекор все-все робили своїми руками. Круг неї ще цього року як дозволить погода плануємо виложити доріжку з каменю. Недалеко планується мангал кований. Зображення
Він вже є залишилося лиш під нього площадочку забетонувати. Дуже мені подобаються муровані такі штуки, але трохи воно нам не пасувло, не було куди примостити.

Навесні робитимемо фонтано-водоспадик з гальки. Побачимо що получиться. Галька вже чекає))) ну і оскільки я придбала німфею (тільки щоб вона перезимувала без втрат :-| ), то ше хочемо просто водойму для неї.

Розарій.
Клумби.
Альпійська гірка.

Ох, мені б гектари, гроші і робоча сила :beauty:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ландшафтний дизаайн, ділимось ідеями

Повідомлення Перлинка » 12 жовтня 2011, 00:03

флавер ,покаж фотки :clapping:
Natalinda

ти звєрь ландшафтобудування :гуд:

а розарій ,це шо коли багато троянд? ;-)

я тебе в цій темі буду допитувати своїми дурними питаннями,ок ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ландшафтний дизаайн, ділимось ідеями

Повідомлення Natalinda » 12 жовтня 2011, 00:21

Перлинка ну ше поки не зовсім звєрь, але ти мене надихаєш)))

Рзарій то воно саме)))

Ну звісно що допитуй ;-) Всьо шо знаю розкажу :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей