Глобальні оголошення!



Охороняємо природу!

Модератор: Natalinda

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення happymami » 02 березня 2012, 10:44

Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення happymami » 08 березня 2012, 11:36

Щороку через 8 березня Україна втрачає 20 мільйонів рідкісних квіток. hysteric
На жаль, задля жіночої радості напередодні свята знищують майже 20 мільйонів ранньовесняних рослин, таких як підсніжники, проліски, шафран та цикламени. Червонокнижну красу продають по 20 гривень за букетик.
Цікаво, що на тюльпани, хризантеми, мімози, нарциси та орхідеї українські чоловіки в день 8 березня витрачають приблизно півмільярда гривень.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення mari » 08 березня 2012, 11:43

Принципово купую лише те що в горшках росте! так і чоловіка навчила.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення гра з вогнем » 15 червня 2012, 23:56

а ви читали шо автралійську актрису, ту що грала Ксену принцесу воїн будуть судити за її грінпісівську діяльність.
Шось вона там на корабель незаконно проникла і на якісь вишці сиділа довшим часом, протестуючи проти нафтових розвідок.

ви б заради своїх переконань пішли на всякі мітинги, з великою ймовірністю судових справ та ув'язнення?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення Галина » 16 червня 2012, 00:08

гра з вогнем написав:ви б заради своїх переконань пішли на всякі мітинги, з великою ймовірністю судових справ та ув'язнення?

Поки була бездітна, то готова була йти на всякі такі речі, але мене мене тато строго контролював і не пускав, а зараз в мене сім"я на першому місці, як посадять, то що з дітками буде.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Охороняти природу. Підсніжники, м*ясо, ялинки...

Повідомлення Перлинка » 16 червня 2012, 00:18

Apolloniya написав:Я проти охорони мяса! Мясо треба їсти, а не охороняти.


це мій любимий пост в цій темі ,яку на жаль переіменували ,до того було оригінальніше
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення гра з вогнем » 16 червня 2012, 00:31

я вважаю, що тварин охороняти тре
але і мясо їсти тре :)
відмовлятися від м'яса не можна :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення mari » 05 січня 2013, 13:44

Якщо ви все таки купили ялинку, то не поспішайте викинути, дайте їй ще другий шанс,
або можна підібрати з вулиці ялинку яка вже перестала бути красунею. :sad:
От як можна використати викинуті дерева:
1. Хвойна ванна. Дуже добре заспокоює, дарує повноцінний спокійний сон. Також омолоджує шкіру і підвищує її захисні функції. Приймати ванну слід на ніч, має приголомшливий аромат. Ванна повинні бути трохи прохолодна, температура води 34-35 градусів. Тривалість процедури 10-15 хвилин, максимально 20 хвилин. Використовують відвар або настій хвої. Приготування відвару: залити дві жмені хвої 1-м літром окропу, кип'ятити 10 хвилин, процідити і вилити у ванну, наповнену водою.
2. Для підвищення імунітету. 50 грам хвої залити 2-ма літрами води в емальованому посуді. Додати одну столову ложку подрібненої цибулиння і одну чайну ложку подрібненого кореня солодки, після чого прокип'ятити на повільному вогні двадцять хвилин. Після чого додати дві столові ложки подрібнених плодів шипшини і кип'ятити ще тридцять секунд. Одержаний відвар залити в термос і настояти 10-12 годин під ковдрою чи в дуже теплому місці, процідити, після знову довести до кипіння, охолодити і прибрати в холодильник. У день можна приймати до пів літра відвару.
3. З хвої виходить прекрасна маска для сухого волосся. Складіть хвою в емальований посуд і залийте водою так, щоб вона лише покрила голки. Томіть на маленькому вогні кришкою 40 хвилин, потім зніміть з вогню і дайте настоятися 20 хвилин. Настій процідіть, злийте в керамічний посуд, додайте в нього 1 збитий білок, 1 столову ложку коньяку. Добре перемішайте і додайте 1 столову ложку вершків або сметани і збитий жовток. Перед миттям волосся нанесіть маску на шкіру голови і волосся, укутайте голову махровим рушником. Через 40 хвилин змийте теплою водою і вимийте волосся.
4. І звичайно ж, різні вироби і аплікації :)

Бережіть природу і вона вам теж стане в пригоді.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Охороняємо природу!

Повідомлення erinaceus » 03 квітня 2018, 15:14

Поділюся, може ще хтось не знає :wink:
Вже давно купляємо такі біо пакети для сміття, розкладні. Період розпаду в середовищі - до 3 років. Продаються в Новусі переважно. Трохи дорожчі, ніж звичайні, але воно того варте. Бережімо природу для наших дітей!

Зображення
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей