Глобальні оголошення!



Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Модератор: Natalinda

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення lerumpochka » 25 лютого 2011, 21:57

а оце наші дві красуні Жень-Шень (пухнаста без хвостика) і Химера (та майже лиса)
Зображення
жень шень то майже курильський бобтейл, а химера - корніш рекс
кожна особлива по своєму і в кожної своя іторія, саме тому вони мені як доньки :D
Женька - самовпевнена гордячка, яка всім своїм виглядом і поведінкою показує, що не потребує ні уваги ні подачок:), хоча в глибині душі хоче щоб їй уваги приділили :hhh:

химера - то повна протилежність. ти її зганяй, викидай, виганяй. а вона все одно нявчить і приходить-приходить-приходить і буквально вилазить на голову, точніше шию. таке враження, що в неї в роду папуги були :D
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення mari » 19 жовтня 2011, 12:26

Так як кіт вже останній рік в мами живе, а Аня дуже хотіла подругу- в нас тепер є грайлива принцеса Рубі(то по паспорту), а так- Рубі. Чіхуахуа. 3 міс, вага- 910 грам.


Зображення


Відізвіться хто щось знає про собак, особливо хто має чіхів
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення happymami » 19 жовтня 2011, 12:36

А я бачила Лєрину лису котяку. Перший раз в житті таке чудо побачила вживу. Яке ж воно мииииле. Надзвичайна. Вроді я не люблю лисих кішок. Але цю не можливо не любити

Марі, але ж вона у вас в стійці гордій. Точно принцеса. Симпатюлька. А хвостик калачиком. Блін, чо я не маю своєї хати і купи тих тваринок всяких? Абажаю таку кльову живність :-|
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення Alisa » 19 жовтня 2011, 14:09

Марі, вітаю.

А я ось Чарліка згадала. Завтра вже тиждень, як його нема з нами :istereka: Зображення
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення Руженка » 21 жовтня 2011, 10:28

mari написав:Так як кіт вже останній рік в мами живе, а Аня дуже хотіла подругу- в нас тепер є грайлива принцеса Рубі(то по паспорту), а так- Рубі. Чіхуахуа. 3 міс, вага- 910 грам.


Зображення


Відізвіться хто щось знає про собак, особливо хто має чіхів


Така мила...................))))))))))) Хоч я і собак не люблб
ВІТАЮ!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення mari » 01 липня 2012, 00:01

Зображення

а оце наш Пан Коцький. Живе останні 5 років у мами.
Так отравився на Зелені свята наївшись тої зелені по хаті, що кололи уколи і від блювоти і вітаміни і антибіотики, і вугілля з ніфуроксазідом і ромашку вливали шприцом без голки через рот. А уколи не давася мені колоти, тримала чуть не вся сім"я поки Аня ревіла. В результаті тільки 3 дні змогли. Але все гаразд. Знову їсть. В листопаді- 10 років буде.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення mari » 01 липня 2012, 00:03

Зображення
А це мої дівчатка. Рубі буде 16 липня аж 1 рік. А Анні Марії -12.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення flower » 01 липня 2012, 00:08

Милі дівчатка! А як там справи в Рубі з туалетом, вже привчилась?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення mari » 01 липня 2012, 00:24

Вже краще,ходить на пеленку (спеціальну таку ) лише на 1 місці, змінюю2 рази в день , а 1 раз в день я з нею гуляю, більше просто не встигаю фізично, і на вулиці теж ходить, правда не щодня. Вона в нас Дама, як захоче.

Чоловік заспокоївся що вже я її привчила. Ми її дуже БАГАТО хвалили як ходила на пеленку там де я хочу, то він каже:) що якби його так хвалили то і він би зрозумів:)

Якби у вас діти були більше 10 років- і я вам радила б чіхуахуа, дуже милі собачки і вельми ласкаві. Але дуже ніжні і тендітні. Має подушки по 3 шт. до кожного ліжка щоб вистрибнути, треба дуже ніжно опускати на землю, боягузка ого яка, але її любов, радість, відданість- це особлива річ. Дуже важлива для дітей .

Якщо порівняти з нашим сибірським котом, то він абсолютно не піддається любові, прийде лише коли сам хоче і все. А от собачка- то ДИВО.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення mari » 01 липня 2012, 02:16

Виставляйте ваші фото або вашої дитини чи всієї сім"ї з вашими, але лише з вашими домашніми або свійськими улюбленцями і коротко напишіть про них.
Умови конкурсу на:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


РОЗПОЧИНАЄМО :aplo: :aplo: :aplo: :aplo: :aplo:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron