Глобальні оголошення!



Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Модератор: Natalinda

Ваші друзі-тварини, які стали членами вашої сім'ї

Повідомлення mari » 21 лютого 2010, 19:29

Це наша ЛЬОЛЯ або ЛЬОЛІК,(не знаємо) :roll: в нас вже 4 місяць живе. Майже весь час в акваріумі і трохи на руках
Приєднані файли
2010 199.jpg
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення mari » 21 лютого 2010, 22:54

А це наш хлопчик з ім"ям яким нарікла його дочка 7 років назад,а звучить воно відповідно, бо він такий і є- ПАН КОЦЬКИЙ. В найми не віддаєм бо чоловічі принади забрали хірурги. :?
Приєднані файли
2.jpg
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення happymami » 23 лютого 2010, 13:26

Ваша Льоля, пані Маріє, за рік стане Льоліндою))) Бо буде як голова розміром. В мене теж така сама жила. Братова Джульєтка. Подарували йому - була як 5 копійок. За рік ледве вміщалася в той акваріум. Виросла ого го як. Класні вони ті черепахи))) А як кіт реагує? не грається? Кастровані Коцьки троха ліниві, правда?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення mari » 23 лютого 2010, 22:33

Кіт лінивий дуже- спить і їсть, спить і їсть-Пан Коцький,що ти зробиш.На вулицю навіть носа не вистромить-пани,вони і в Африці пани! От перед ним в мене звичайна кицька жила-Лада,то була киця. Я з 5 років з нею: і в калясці возила, і говорила вона і лікувати знала як. Правда ми тоді ще жили з батьками в приватному будинку, то вона гуляла сама, горобчиків біля ліжка періодично нам в подарунок складала, і роди важкі в неї приймали-окситоцин кололи.... Померла від старості, як мала 16,5 років. То жаль був..... А це чудо розумне теж, але дуже вже горде.
Люблю котів :kissed:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення mari » 23 лютого 2010, 22:45

А Льолька наша знаю ,що підросте.Наша Бабця дитині порекомендувала, бо в зоомагазині побачила. Казала продавщиця що нічого тим черепахам не треба,1 раз в день годувати і в мисці з водою тримати. :mrgreen:
А як я залізла в інтернет- в мене волосся на голові стало. Скільки їй всього треба- і обігрівач води і лампа з ультрафіолетом спеціальна...Інакше вони хворіють сильно...Словом, в нас в магазині-тільки щоб продати. а чи виживуть вони-не їхні проблеми. Дуже сумно. То ми все мусіли купити. Акваріум малий подарили нам.Далі буде видно...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення mala-karta » 06 березня 2010, 13:15

а у нас живе кицюня Басюня. Вже 8 років їй.
Двічі дарувала нам кошенят :) Перший раз ми їй помогли з нареченим, а другий раз вона сама справилася :lol:
Надворі любила дуже гуляти, надвір
Отака кицьоха:
Зображення
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення гра з вогнем » 10 березня 2010, 00:06

наш тато хочуть синові котика купити :evil:
а я кажу, що нєтушки, я ледве з одним лад даю, а якщо тому бешкетнику ще одного бешкетника купити, я ж повішаюся коло них!

а ви купували б своїм діткам мленьких друзів?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення happymami » 16 березня 2010, 13:21

До речі, зараз мода на кріликів декоративних. ви в курсі? Чудова тваринка. Їсти не просить (не гавкає), не смітить в хаті. Живе в клітці і як випустити, то троха поскаче і знов в клітку вертається. І цікавав ж яка. Не то кітка не то крілик не то хом*ячок :lol: . Сусіди купили дитині. А ще - доці в групу хтось приніс і він там в них тепер живе в живому кутку. Їсть яблука і моркву. ось шось таке я б купила колись своїм, коли підростуть (шоб голову зараз не скрутили). Або морську свинку. Теж знайомі мають. Також хороше. Навіть в ліс з нами їздило
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення Любов » 27 травня 2010, 18:49

У мене був декоративний білий кролик, два роки тому подарували на день народження, бо дуже вже я його хотіла. То таке чудо миле :) . Мав свою велику залізну клітку. Вночі заважав трохи спати, шарудів і їв дуже шумно, то ми його на балкон, як було тепло, виставляли.Прожив зі мною в гуртожитку цілий рік, я його періодично, як був вільний час виносила погуляти, травичку пожувати, купила спеціальний нашийник, такий як для котів беруть, але коли не було часу вигулювати, то бігав по кімнаті. Тільки пізніше ми з дівчатами помітили, що від ноутбуків шнурки погризені і плінтуси в кімнаті :lol: Шкода, прийшлося віддати в добрі руки, бо в мене в селі своїх недекоративних багато і часу менше стало, а вони потребують догляду.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: ВАШІ ДРУЗІ-тварини, які вже стали членами вашої сім"ї

Повідомлення Любов » 27 травня 2010, 20:14

ні, на дно клітки я сипала тирсу, ну і прибирати потрібно кожно ранку, клітка спеціальна така має бути, щоб низ у неї знімався, тоді все витрясала в мусор і під проточною водою прополіскувала дно клітки. Мені здається, що хомячки навіть більше смердять :unknown:
Зображення
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей