Глобальні оголошення!



Годівнички

Модератор: Natalinda

Годівнички

Повідомлення Natalinda » 28 січня 2017, 13:19

ЗображенняЗображення

Ось такі годівнички ми періодично з сином вішаємо на кущику біля вікна. Окрім цього висять ще дві деревяні годівнички.
Оскільки до весни ще є трохи часу, може хтось захоче приєднатися до підгодівлі зимуючих птахів.

Рецепт простий, можна робити з дітками.
Отже, вам знадобиться:
корм для птахів (або ж пшоно, пшеничні, вівсяні зернята, жито, соняшникове насіння (несмажене!), очищені горіхи тощо.)
желатин,
формочки для випічки,
гаряча вода,
мотузочки
трубочки для напоїв (якщо ваші формочки немають дірочок)

Розведіть желатин згідно інструкції. Ми робили 1 склянка води+1 ст. л. желатину. Вода звісно гаряча, желатин має в ній повністю розтопитися.
Всипте корм для пташок. Добре розмішайте. Суміш має бути максимально густою.
Викладіть суміш у формочки, застелені фольгою, чудово підходять також силіконові формочки для випічки.
Якщо формочка суцільна, то трішки вище центру вставте соломинку (трубочку для напоїв) і відправте «годівничку» на холод. Коли корм висохне, на місці трубочки залишиться отвір для мотузки.


Ну і годівнички в дії, так би мовити))) :yes: | +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Годівнички

Повідомлення Marichka » 28 січня 2017, 15:49

В нас є зичайна,з пластикової 5 чи 6 літрової 6анки-то теж такі пташки прилітають постійно.Діти дуже щасливі від того.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Годівнички

Повідомлення гра з вогнем » 30 січня 2017, 20:30

Наталя, я робила такі годівнички у тебе на ФБ побачила.
Але мої не висіли довго, до першого дощу( Ще навіть ніхто не встиг до них прилетіти.
Я тепер думаю справжню купити, чи зробити з чогось.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Годівнички

Повідомлення Natalinda » 31 січня 2017, 12:58

В ідеалі птахів треба приманювати до годівничок ще з осені. Ми цього року повішали нову годівничку в садку, десь в середині січня, то теж туди ніхто не навідується. А в тому місці де печеньки вішаємо, то вже роки три годівничка висить, то птахи в курсі.
Я через 1-2 дні вішаю нове, бо зїдають. Це при тому що поблизу ще деревяна годівничка. От вже закінчуються, треба знову наробити.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Годівнички

Повідомлення гра з вогнем » 12 травня 2017, 05:26

Наталю, я так з тими желатиновими і не впоралася, але нагуглила одну дуже легку годівничку, зробила і приманила багато класних пташок :dance: :aplo: :dance:
Треба банку з різьбою, годівничку для циплят і якогось прутика, щоб підвісити. Радію дуже тій годівничці! Дякую тобі за ідею!
Зображення
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Годівнички

Повідомлення Natalinda » 14 травня 2017, 02:14

годівничка для ціплят тeж має мати різьбу?
Класно!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик


Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей