Глобальні оголошення!



Проблеми з зубами

Модератор: Галина

Проблеми з зубами

Повідомлення mari » 12 травня 2012, 14:51

У здорової дорослої людини 32 зуби. Цю просту мудрість нам вбили в голову ще в школі на уроках біології. Та, перерахувавши свої зуби, ви переконаєтесь що їх лише 28. Останні 4 зуби прорізаються дещо пізніше, в основному у віці 18-25 років. Звуться вони «зубами мудрості» або треті моляри. Таку незамисловату назву їм дали мабуть саме через те, що прорізаються вони так пізно. Назва така й не погана, але проблем з цими зубами виникає чимало.

Основною причиною є те, що в процесі еволюції щелепи наші стали меншими і їм просто не вистачає місця щоб нормально прорізатися. А взагалі якщо у людини основні зуби, здорові і життєдіяльні, то 8 зуби нам взагалі не потрібні. Ми й так гарно можемо пережувати їжу. Саме тому існує хоч і не великий та все таки відсоток людей, яких ця проблема оминула. Серед тих кого не оминула є теж маленький відсоток тих, в кого процес прорізання цих зубів пройшов відносно безболісно. А всім іншим не пощастило, нажаль.
То ж які бувають ускладнення при прорізанні зуба мудрості. Одна з найчастіших проблем це періконаріт.

Це запальний процес в тканинах навколо зуба мудрості. Причиною виникнення є ускладнення проходження зуба через ясна. Навіть не великий виступ зуба над яснами може призвести до виникнення отвору в ній, де буде поширюватися інфекція. Симптомами є чутливість і розпухання ясен. Іноді виникає сильний біль, з’являється неприємний запах або неприємний присмак в роті.
Періодонтальні захворювання.

При неправильному положенні зуба мудрості, людина не може очистити зуб від нальоту, що призводить до накопичення бактерій. Це все призводить до періодонтального захворювання. Якщо його запустити, то виникнуть проблеми з яснами і оточуючою кістковою тканиною.
В будь-якому випадку самі собі діагноз ви не поставите, тому обов’язково зверніться до стоматолога.

Він вам підкаже правильний вихід із ситуації. Часто густо лікарі радять видалити зуб, аби уникнути виникнення і розвитку проблем в подальшому. Та це скоріше свідчить про не високу кваліфікацію лікаря. Бо коли нам болить рука чи нога, ми їх перш за все лікуємо, а не одразу ампутуємо. Інколи можна обійтися лиш невеликим хірургічним втручанням, наприклад розрізати так званий «капюшон», щоб зуб без перешкод прорізався. Якщо ясна опухли можна використати простий метод, з розряду народних.

Полоскати зуб розчином 1ст.л. перекису водню на пів склянки перекип’яченої води, чергуючи з полосканням розчином з 1ч.л. лікарського засобу «Ротокан» також на пів склянки перекип’яченої води. Якщо у вас значно піднялася температура, вам стало складно ковтати або відкривати рота, то полоскання тут не допоможе! Обов’язково потрібна консультація стоматолога.
То ж будьте мудрими незалежно від наявності і кількості «зубів мудрості»!!!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Проблеми з зубами

Повідомлення erinaceus » 01 квітня 2017, 18:00

Хто ходить на гігієнічну чистку зубів? Як часто і які ваші враження?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Проблеми з зубами

Повідомлення Marichka » 02 квітня 2017, 14:31

я ходжу
як ро6ила в клініці Цвинтарного на Карпенка-6уло нормально,неприємних моментів не пам"ятаю
в інших з о6ез6оленням 6уло не дуже
але воно того вартує
мені потрі6но раз на 1-2 роки
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Проблеми з зубами

Повідомлення vikilandi » 02 квітня 2017, 14:39

гігієнічна чистка - це зняття каменю?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Проблеми з зубами

Повідомлення Marichka » 02 квітня 2017, 14:54

не тільки каменю,нальоту теж
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Проблеми з зубами

Повідомлення гра з вогнем » 02 квітня 2017, 16:24

Я ходжу, 2 рази на рік. У нас чистка входить в профілактичний огляд. Тому я деколи відтягую на місяць-два-три, не люблю.
І ще останні 4 рази потрапляла до гігієністки, яка боляче робить, і сказати якось не той-во, і йти не хочеться. Особливо боляче заміряє кишені.
Роблять у нас механічну без знеболення, в принципі допомагає. Ситуація з зубами покращилася, як почала ходити на чистки.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.


Повернутись до Фізичне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей